Zimowe wydanie Digital Camera Polska w sprzedaży

Autor: Redakcja Fotopolis

22 Styczeń 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Na półkach sklepowych znajdziecie zimowy numer Digital Camera Polska. To aż 150 stron fotograficznych porad i inspiracji!

“Zimowe wydanie Digital Camera Polska to przede wszystkim ważne rozmowy o problemach branży i realiach pracy w zawodzie fotografa komercyjnego. Ale też wiele inspirujących rad od doświadczonych zawodowców” - mówi redaktor naczelny magazynu Digital Camera Polska, Maciej Zieliński. “Szczególnie polecam okładkowy, ekskluzywny wywiad z Viviane Sassen, która z ujmującą szczerością opowiada nam o swojej niełatwej drodze, oraz Przemysławem Niecieckim, współzałożycielem Pion Studio, które udowadnia, że nawet fotografię wnętrz można wynieść do rangi sztuki”. 

"W nowym wydaniu oczywiście nie brakuje też obszernych poradników. Warto sięgnąć m.in. po warsztatowe ABC astrofotografii. Krótkie zimowe dni sprzyjają fotografowaniu gwiazd, a więc ubierzcie się ciepło i skierujcie swoje aparaty w niebo!".

Zobacz wszystkie zdjęcia (13)

W tym wydaniu Redakcja Digital Camera Polska zachęca także do działania i stawiania sobie w nowym roku ambitnych fotograficznych celów. Warto przyswoić 24 ciekawe pomysły na fotograficzne projekty i sprawdzić, w jaki sprzęt warto zainwestować, by w 2024 robić jeszcze lepsze zdjęcia.

Oprócz tego, tradycyjnie, mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni w komplecie z materiałami dodatkowymi do pobrania.

Gdzie kupić?

Najnowszy numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
In Praise of Shadow - fotograficzna kraina cienia w książce Tomasza Kaweckiego
In Praise of Shadow - fotograficzna kraina cienia w książce Tomasza Kaweckiego
W swojej najnowszej książce Tomasz Kawecki schodzi do krainy cienia, by odkryć resztki pierwotnego świata, który nie został jeszcze zdominowany przez człowieka. Tytułowy projekt będzie...
7
Wystartowała 5. edycja BUP Book Award - wygraj publikację własnej książki fotograficznej
Wystartowała 5. edycja BUP Book Award - wygraj publikację własnej książki fotograficznej
Nie musisz mieć makiety ani nawet dokończonego projektu. Liczy się tylko to, co chcesz pokazać. Zgłoszenia do tegorocznej edycji BUP Book Award możecie nadsyłać do 12 maja. Zwycięzca...
26
Bezkoniec - pierwsza publikacja uczestników Szkoły Dokumentu Pix.House
Bezkoniec - pierwsza publikacja uczestników Szkoły Dokumentu Pix.House
Pix.House inauguruje sezon 2024 premierą książki „Bezkoniec”. Razem z towarzyszącą jej wystawą stanowi podsumowanie kilkuletniej pracy słuchaczy, którzy pracowali nad realizacją...
17