Jesienne wydanie Digital Camera Polska w sprzedaży

Autor: Redakcja Fotopolis

3 Listopad 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Jak fotografować jesienne klimaty, zbliżyć się do dzikich zwierząt czy korzystać z filtrów? To oraz wiele innych porad i inspiracji znajdziecie na 150 stronach najnowszego numeru Digital Camera Polska.

“Najnowsze wydanie Digital Camera to jak zawsze starannie skomponowana mieszanka warsztatu i inspiracji.” - mówi redaktor naczelny magazynu Digital Camera Polska, Maciej Zieliński. “Znajdziecie tu kilkadziesiąt stron praktycznych porad, które przydadzą się Wam podczas jesiennych plenerów oraz nową dawkę pomysłów na kreatywne projekty. Podpowiadamy, jak wycisnąć jak najwięcej z sezonowych barw, jak fotografować dziką przyrodę blisko domu, przygotowaliśmy też obszerny tekst wyczerpujący temat optycznych filtrów”. 

"Wśród gości znajdziecie aż dwóch fotografów legendarnej Agencji Magnum, Iana Berrego i Jacoba Aue Sobola - ale w szczególności polecam Wam okładkowy wywiad z Olą Zaborowską. Dokładnie 10 lat temu była jedną z pierwszych gościń cyklu DCP Talents, dziś jest jedną z najjaśniej świecących gwiazd w branży fotografii portretowej".

Zobacz wszystkie zdjęcia (12)

Jesień to też czas premier dlatego w strefie sprzętu same nowości – nowy król średniego formatu Fujifilm GFX 100 II, stylowy Nikon Z f i najmniejszy bezlusterkowiec z matrycą 60 Mp Sony A7C R! Do tego grupowy test pojemnych i wygodnych plecaków fotograficznych.

Oprócz tego, tradycyjnie, mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni w komplecie z materiałami dodatkowymi do pobrania.

Gdzie kupić?

Najnowszy numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
"Antologia spojrzeń" Fotograficzną Publikacją Roku 2024
"Antologia spojrzeń" Fotograficzną Publikacją Roku 2024
Podczas wczorajszej inauguracji Fotofestiwalu poznaliśmy zwycięzców konkursu na najlepszą Fotograficzną Publikację Roku. Główną nagrodę otrzymała książka „Antologia spojrzeń”, będąca...
2
Tyski Zin Fotograficzny - miniony rok w obiektywie członków TTF
Tyski Zin Fotograficzny - miniony rok w obiektywie członków TTF
Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na premierę zina, który podsumowuje ostatni rok jego działalności. Publikacja prezentuje zdjęcia 23 członków TTF-u.
6
Zwyczajne Miasto - Wojciech Wilczyk autorem najnowszej Kolekcji Wrzesińskiej
Zwyczajne Miasto - Wojciech Wilczyk autorem najnowszej Kolekcji Wrzesińskiej
Kolekcja Wrzesińska to wieloletni projekt fotograficzny, w którego rezultacie powstaje artystyczne archiwum fotograficzne Miasta i Gminy Września. Autor tegorocznego projektu...
9