Digital Camera Polska

Wszystkie artykuły z tagiem: "Digital Camera Polska" w serwisie fotopolis.pl:
Poczuj moc inspiracji! Czerwcowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży
Zestaw 50 warsztatowych trików, wywiad z Aspenem Rasmussenem i Piotrem Zbierskim, a także cała masa sprzetowych rozważań - to wszystko czeka na Was w czerwcowym wydaniu Digital Camera Polska.
12 Cze 2019
Redakcja Fotopolis
0
Za kulisami sesji okładkowej Digital Camera Polska z Tadeuszem Rolke [WIDEO]
Najnowsze wydaniu magazynu DCP składa hołd Tadeuszowi Rolke - ikonie polskiego reportażu i fotografii mody, który kończy właśnie 90 lat. By podkreślić wyjątkowość tego wydania, powstała autorska sesja okładkowa. Zajrzyjcie za jej kulisy.
13 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
3
Tadeusz Rolke kończy 90 lat. Poznaj historię prekursora polskiego fotoreportażu z majowym numerem Digital Camera Polska
Do kiosków trafiło najnowsze wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim m.in.: obszerny materiał poświęcony jednemu z najsłynniejszych polskich fotografów, wywiad z nadwornym fotografem Baracka Obamy, porady sprzętowe oraz test aparatu Fujifilm GFX 50R.
10 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Fotografia natury to twoja pasja? Odkrywaj ją z kwietniowym numerem Digital Camera Polska
Na sklepowe półki trafiło właśnie najnowsze, kwietniowe wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim m.in. porady na temat fotografii przyrodniczej, rozmowa z Marcinem Dobasem oraz testy najnowszych bezlusterkowców Fujifilm i Olympus.
5 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Marcowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży
Najnowszy Digital Camera Polska to cała moc inspiracji, wywiady z Miłoszem Rebesiem i Rafałem Milachem, porównanie topowych bezlusterkowców z lustrzankami oraz rozłożenie na czynniki pierwsze manualnej obsługi aparatu, która jest tematem przewodnim marcowego numeru.
7 Mar 2019
Redakcja Fotopolis
0
Lutowy numer Digital Camera Polska już dostępny w sprzedaży
Krótkie zimowe dni i ujemne temperatury nie zachęcają do fotografowania. Dlatego tym wydaniem redaktorzy Digital Camera Polska postarają się wyciągnąć Was z domu. A przynajmniej nie dopuścić do tego, by aparat spędził w torbie kolejne tygodnie.
6 Lut 2019
Redakcja Fotopolis
0
Jubileuszowe wydanie Digital Camera Polska już dostępne w sprzedaży
To pierwsze w 2019 roku i zarazem setne na polskim rynku wydanie Digital Camera. Z tej okazji redaktorzy przygotowali kilka wyjątkowych publikacji.
9 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
0
Grudniowy Digital Camera Polska już dostępny w sprzedaży
Cyfrowy negatyw rozłożony na czynniki pierwsze, test długo wyczekiwanego Nikona Z7, porównanie 8 obiektywów szerokokątnych czy inspirujące wywiady z Łukaszem Pikiem i Magdaleną Kuleszą oraz Pawłem Klareckim - to wszystko czeka na Was w najnowszym wydaniu Digital Camera Polska.
6 Gru 2018
Redakcja Fotopolis
0
Listopadowy Digital Camera Polska już dostępny w sprzedaży
Rozłożona na czynniki pierwsze optyka, inspirujące wywiady między innymi z fotografem Agencji Magnum Jacobem Aue Sobolem, czy sporo testów oraz poradników z zakresu zarządzania barwą - to wszystko znajdziecie w najnowszym wydaniu Digital Camera Polska.
6 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
Październikowy Digital Camera Polska to cała moc inspiracji
20 pomysłów na wspaniałe jesienne zdjęcia, masa wywiadów, w tym z legendą reportażu podróżniczego Steve’em McCurry’m, nowinki technologiczne z pełnoklatkowym bezlusterkowcem Canona na czele - to i znacznie więcej czeka na Was w najnowszym wydaniu Digital Camera Polska.
9 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0