Digital Camera Polska

Wszystkie artykuły z tagiem: "Digital Camera Polska" w serwisie fotopolis.pl:
Jak robić lepsze zdjęcia krajobrazowe? Dowiecie się z nowego numeru Digital Camera Polska
Listopadowy numer magazynu Digital Camera Polska już w kioskach, a w nim m.in.: obszerny poradnik dotyczący na temat zdjęć pejzażowych, inspirujące wywiady, testy filtrów połówkowych i wiele innych.
6 Lis 2017
Maciej Zieliński
0
Październikowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży
Na sklepowych półkach zawitał najnowszy numer magazynu Digital Camera Polska, a w nim m.in. obszerny poradnik na temat zarabiania na fotografii, ciekawe wywiady i testy sprzętu.
3 Paź 2017
Maciej Zieliński
1
GrandFront 2016 - okładka Digital Camera Polska wyróżniona
Jury Konkursu GrandFront co roku nagradza najlepsze okładki prasowe. Miło nam poinformować, że kategorii Hobby wyróżniona została okładka magazynu fotograficznego Digital Camera Polska.
16 Maj 2017
Maciej Luśtyk
1
Ucz się fotografować dziką naturę ze specjalnym wydaniem Digital Camera Polska
Nieważne czy dopiero zaczynacie, czy macie już w tym temacie pewne doświadczenie, wydanie specjalne magazynu Digital Camera Polska pomoże Wam udoskonalić swój warsztat. To ponad 200 stron praktycznych porad specjalistów, które przygotują Was do fotografowania natury.
21 Kwi 2017
Maciej Zieliński
0
Lutowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży
Już jutro do kiosków trafi najnowszy numer miesięcznika Digital Camera Polska, a w nim m.in. porady eksperta na temat budowania esejów fotograficznych, wywiad z Łukaszem Ziętkiem oraz test najnowszego Olympusa E-M1 Mark II.
30 Sty 2017
Maciej Luśtyk
7
Ostatnie dni na wzięcie udziału w plebiscycie na najlepsze produkty i wydarzenia 2016 roku
Jeszcze tylko do 30 stycznia możecie głosować na najlepsze produkty, wydarzenia i publikacje fotograficzne minionego roku w największym w Polsce plebiscycie fotograficznym, po raz pierwszy organizowanym wspólnie z magazynem Digital Camera Polska!
4 Sty 2017
Michał Chrzanowski
0
Styczniowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży!
Do salonów prasowych trafiło właśnie najświeższe wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim m.in. odkrywanie tajemnic „cyfrowej ciemni”, liczne wywiady i poradniki, a także prawdziwa gratka - pełny test Nikona D5, czyli najbardziej zaawansowanej lustrzanki w historii firmy.
2 Sty 2017
Michał Chrzanowski
1
Grudniowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży!
Do salonów prasowych trafiło już najświeższe wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim m.in. aż 20 stron inspiracji i poradników poświęconych fotografii przyrodniczej, wywiad z Artem Wolfe oraz obszerne testy tele-zoomów i statywów.
8 Gru 2016
Maciej Luśtyk
0
Listopadowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży
Już teraz możecie kupić listopadowe wydanie miesięcznika Digital Camera Polska, a w nim między innymi: najnowsza wystawa Ilony Szwarc, kulisy pracy nad projektem IMAGO, Zuzy Krajewskiej. Do tego liczne warsztatowe poradniki oraz test flagowego modelu Fujifilm X-T2.
26 Paź 2016
Michał Chrzanowski
0
Październikowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży
W najnowszym numerze redaktorzy Digital Camera Polska skupili się na fotografii portretowej. Temat numeru to aż 18 stron praktycznych porad i wskazówek dotyczących pozowania, oświetlenia i doboru właściwego sprzętu.
10 Paź 2016
Michał Chrzanowski
0