Letnie wydanie Digital Camera Polska wchodzi do sprzedaży

Autor: Krzysztof Mularczyk

8 Lipiec 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Wakacyjny numer Digital Camera Polska zawitał na półki sklepowe. To aż 160 stron fotograficznych porad i inspiracji, w sam raz na letni czas!

“DCP Lato to zdecydowanie nasze ulubione wydanie w roku” - opowiada o najnowszym numerze Digital Camera Polska redaktor naczelny magazynu, Maciej Zieliński.  “Pełne słońca, świeżych pomysłów i wakacyjnych poradników, które pomogą Wam przywieźć z urlopu jeszcze lepsze zdjęcia” - dodaje. 

A co konkretnie znajdziemy w środku? Ze spraw aktualnych: historie zdjęć roku Grand Press Photo i ekskluzywny wywiad z Joelem Mayerowitzem, którego duża retrospektywa zawisła właśnie w warszawskiej Leica Gallery. Warto przeczytać także  mądrą i inspirującą rozmowę z Irminą Walczak, antropolożką i dokumentalistką, o życiu w podróży i intymnej fotografii rodzinnej.

Zobacz wszystkie zdjęcia (12)

W obszernym bloku warsztatowym można natomiast dowiedzieć się jak uzyskać świetne efekty prosto z aparatu i komponować niezwykłe nadmorskie pejzaże. Jest też ambitne, 24-godzinne wyzwanie fotograficzne.

Z kolei w strefie sprzętu test 8 podróżniczych zoomów o dużym zasięgu, porównanie kart CFexpress oraz Wakacyjny Niezbędnik, czyli aż osiem stron akcesoriów i gadżetów, które warto w tym roku wrzucić do walizki!

Oprócz tego, tradycyjnie, mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni w komplecie z tutorialami wideo i materiałami dodatkowymi do pobrania.

Gdzie kupić?

Najnowszy numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Skopiuj link

Autor: Krzysztof Mularczyk

Redaktor serwisu Fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska. Od 20 lat robi zdjęcia, testuje sprzęt fotograficzny i pisze o fotografii.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Fotograficzna Publikacja Roku 2023 - startuje nabór do konkursu na najlepsze photobooki ostatniego roku
Fotograficzna Publikacja Roku 2023 - startuje nabór do konkursu na najlepsze photobooki ostatniego...
Wystartowała tegoroczna edycja konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Zgłoszenia można nadsyłać do 23 kwietnia. Zwycięskie projekty zostaną zaprezentowane podczas...
8
Rozwiń swój biznes z nowym numerem Digital Photographer Polska
Rozwiń swój biznes z nowym numerem Digital Photographer Polska
Nowy numer DPP to mnóstwo inspirujących porad i wskazówek, które pomogą Wam usprawnić pracę, oszczędzić czas i umiejętnie meandrować na falach stale zmieniającego się rynku. Najnowsze wydanie...
7
„The World is Where You Stop” - 40 lat pracy kultowego fotografa Tomasza Tomaszewskiego w nowej książce
„The World is Where You Stop” - 40 lat pracy kultowego fotografa Tomasza Tomaszewskiego w nowej...
Nakładem Blow Up Press ukaże się nowa książka, podsumowująca 40 lat pracy twórczej mistrza polskiej fotografii Tomasza Tomaszewskiego. To krytyczne spojrzenie na naszą...
17