Letnie wydanie Digital Camera Polska wchodzi do sprzedaży

Autor: Krzysztof Mularczyk

8 Lipiec 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Wakacyjny numer Digital Camera Polska zawitał na półki sklepowe. To aż 160 stron fotograficznych porad i inspiracji, w sam raz na letni czas!

“DCP Lato to zdecydowanie nasze ulubione wydanie w roku” - opowiada o najnowszym numerze Digital Camera Polska redaktor naczelny magazynu, Maciej Zieliński.  “Pełne słońca, świeżych pomysłów i wakacyjnych poradników, które pomogą Wam przywieźć z urlopu jeszcze lepsze zdjęcia” - dodaje. 

A co konkretnie znajdziemy w środku? Ze spraw aktualnych: historie zdjęć roku Grand Press Photo i ekskluzywny wywiad z Joelem Mayerowitzem, którego duża retrospektywa zawisła właśnie w warszawskiej Leica Gallery. Warto przeczytać także  mądrą i inspirującą rozmowę z Irminą Walczak, antropolożką i dokumentalistką, o życiu w podróży i intymnej fotografii rodzinnej.

Zobacz wszystkie zdjęcia (12)

W obszernym bloku warsztatowym można natomiast dowiedzieć się jak uzyskać świetne efekty prosto z aparatu i komponować niezwykłe nadmorskie pejzaże. Jest też ambitne, 24-godzinne wyzwanie fotograficzne.

Z kolei w strefie sprzętu test 8 podróżniczych zoomów o dużym zasięgu, porównanie kart CFexpress oraz Wakacyjny Niezbędnik, czyli aż osiem stron akcesoriów i gadżetów, które warto w tym roku wrzucić do walizki!

Oprócz tego, tradycyjnie, mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni w komplecie z tutorialami wideo i materiałami dodatkowymi do pobrania.

Gdzie kupić?

Najnowszy numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Skopiuj link

Autor: Krzysztof Mularczyk

Redaktor serwisu Fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska. Od 20 lat robi zdjęcia, testuje sprzęt fotograficzny i pisze o fotografii.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
In Praise of Shadow - fotograficzna kraina cienia w książce Tomasza Kaweckiego
In Praise of Shadow - fotograficzna kraina cienia w książce Tomasza Kaweckiego
W swojej najnowszej książce Tomasz Kawecki schodzi do krainy cienia, by odkryć resztki pierwotnego świata, który nie został jeszcze zdominowany przez człowieka. Tytułowy projekt będzie...
7
Wystartowała 5. edycja BUP Book Award - wygraj publikację własnej książki fotograficznej
Wystartowała 5. edycja BUP Book Award - wygraj publikację własnej książki fotograficznej
Nie musisz mieć makiety ani nawet dokończonego projektu. Liczy się tylko to, co chcesz pokazać. Zgłoszenia do tegorocznej edycji BUP Book Award możecie nadsyłać do 12 maja. Zwycięzca...
26
Bezkoniec - pierwsza publikacja uczestników Szkoły Dokumentu Pix.House
Bezkoniec - pierwsza publikacja uczestników Szkoły Dokumentu Pix.House
Pix.House inauguruje sezon 2024 premierą książki „Bezkoniec”. Razem z towarzyszącą jej wystawą stanowi podsumowanie kilkuletniej pracy słuchaczy, którzy pracowali nad realizacją...
17