Letnie wydanie Digital Camera Polska wchodzi do sprzedaży

Autor: Krzysztof Mularczyk

8 Lipiec 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Wakacyjny numer Digital Camera Polska zawitał na półki sklepowe. To aż 160 stron fotograficznych porad i inspiracji, w sam raz na letni czas!

“DCP Lato to zdecydowanie nasze ulubione wydanie w roku” - opowiada o najnowszym numerze Digital Camera Polska redaktor naczelny magazynu, Maciej Zieliński.  “Pełne słońca, świeżych pomysłów i wakacyjnych poradników, które pomogą Wam przywieźć z urlopu jeszcze lepsze zdjęcia” - dodaje. 

A co konkretnie znajdziemy w środku? Ze spraw aktualnych: historie zdjęć roku Grand Press Photo i ekskluzywny wywiad z Joelem Mayerowitzem, którego duża retrospektywa zawisła właśnie w warszawskiej Leica Gallery. Warto przeczytać także  mądrą i inspirującą rozmowę z Irminą Walczak, antropolożką i dokumentalistką, o życiu w podróży i intymnej fotografii rodzinnej.

Zobacz wszystkie zdjęcia (12)

W obszernym bloku warsztatowym można natomiast dowiedzieć się jak uzyskać świetne efekty prosto z aparatu i komponować niezwykłe nadmorskie pejzaże. Jest też ambitne, 24-godzinne wyzwanie fotograficzne.

Z kolei w strefie sprzętu test 8 podróżniczych zoomów o dużym zasięgu, porównanie kart CFexpress oraz Wakacyjny Niezbędnik, czyli aż osiem stron akcesoriów i gadżetów, które warto w tym roku wrzucić do walizki!

Oprócz tego, tradycyjnie, mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni w komplecie z tutorialami wideo i materiałami dodatkowymi do pobrania.

Gdzie kupić?

Najnowszy numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Skopiuj link

Autor: Krzysztof Mularczyk

Redaktor serwisu Fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska. Od 20 lat robi zdjęcia, testuje sprzęt fotograficzny i pisze o fotografii.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
"Sztuka poza sztuką" - kompendium wiedzy o polskiej fotografii dokumentalnej
"Sztuka poza sztuką" - kompendium wiedzy o polskiej fotografii dokumentalnej
Nakładem Pix.House ukazała się książką „Sztuka poza sztuką? Fotografia dokumentalna w Polsce”, autorstwa Adriana Wykroty. To próba kompleksowego zdefiniowania, opisania i analizy nurtu...
19
„Abandoned Daughters of the Tiger” - premiera książki Patryka Bułhaka
„Abandoned Daughters of the Tiger” - premiera książki Patryka Bułhaka
W rok po premierze „Porzuconych Córek Tygrysa” Patryk Bułhak zamyka swój projekt w formie publikacji. Prezentacja książki odbędzie się 3 września, podczas tegorocznego Festiwalu w...
24
„Ciemno w dzień, ciemno w nocy” - nowy photobook Michała Adamskiego
„Ciemno w dzień, ciemno w nocy” - nowy photobook Michała Adamskiego
Nakładem Pix.House ukaże się nowa książka fotograficzna Michała Adamskiego. „Ciemno w dzień, ciemno w nocy” to dokumentalna refleksja na temat aktualnej sytuacji społeczno-politycznej...
19