Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Nowy numer magazynu Digital Camera Polska wszedł do sprzedaży

0

Autor: Redakcja Fotopolis

8 Grudzień 2020
Artykuł na: 6-9 minut

Obszerny poradnik fotografa przyrody, inspirujący wywiad z Jędrzejem Nowickim, a także propozycje świątecznych prezentów i kreatywne fotoprojekty. Wszystko to, i wiele więcej, znajdziecie w listopadowym numerze Digital Camera Polska

W listopadowym numerze Digital Camera Polska, który właśnie trafił do sprzedaży, jak co miesiąc, znaleźć można mnóstwo praktycznych porad i inspirujących artykułów.

"Jak Internet zmienia dziś sposób relacjonowania wydarzeń? Czy w dobie social mediów i dziennikarstwa obywatelskiego, zawodowi fotoreporterzy są jeszcze potrzebni? I wreszcie – czy bezstronność fotografa, jest dzisiaj możliwa (oraz czy kiedykolwiek była?). Między innymi o tym rozmawiamy w tym miesiącu z Jędrzejem Nowickim, fotoreporterem związanym z Gazetą Wyborczą, który od 8 lat relacjonuje uliczne protesty” - mówi Maciej Zieliński, redaktor naczelny magazynu.

Zobacz wszystkie zdjęcia (11)

Drugim tematem jest fotografia dzikiej przyrody w okresie zimowym – zdaniem wielu zawodowców, i wbrew powszechnym wyobrażeniom, to wyjątkowo dobry czas na fotografowanie natury. W obszernym artykule profesjonaliści podpowiadają, jak przygotować się do pracy w tak wymagających warunkach, gdzie szukać inspiracji, oraz przede wszystkim, jak szlifować swój warsztat – również we własnym ogrodzie!

Poza tym, w teście grupowym pojedynek statywów, w Strefie Sprzętu wiele propozycji świątecznych prezentów dla miłośników fotografii, a oprócz tego, tradycyjnie, mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni.

Gdzie kupić?

Numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Najnowszy Digital Camera Polska - dwie okładki i inspirujący Temat Miesiąca
Najnowszy Digital Camera Polska - dwie okładki i inspirujący Temat Miesiąca
Najnowszy numer Digital Camera Polska ma wyjątkowo dwie okładki. Jedna zapowiada wywiad z Wojtkiem Wieteską, druga obszerny zbiór najlepszych zdjęć konkursu ILPOTY.
0
0
Powstał drugi numer Gazety Strajkowej
Powstał drugi numer Gazety Strajkowej
Ciąg dalszy zdjęć czołowych polskich dokumentalistów z protestów Strajku Kobiet znajdziemy w drugim numerze Gazety Strajkowej
32
3
Gazeta strajkowa - protest kobiet oczami fotografów i fotografek. Ruszyła zbiórka na dodruk
Gazeta strajkowa - protest kobiet oczami fotografów i fotografek. Ruszyła zbiórka na dodruk
Archiwum Protestów Publicznych udostępnia gazeto-wystawę, będącą podsumowaniem dotychczasowych zajść związanych ze strajkami przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej....
67
13