Nowy numer magazynu Digital Camera Polska wszedł do sprzedaży

0

Autor: Redakcja Fotopolis

8 Grudzień 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Obszerny poradnik fotografa przyrody, inspirujący wywiad z Jędrzejem Nowickim, a także propozycje świątecznych prezentów i kreatywne fotoprojekty. Wszystko to, i wiele więcej, znajdziecie w listopadowym numerze Digital Camera Polska

W listopadowym numerze Digital Camera Polska, który właśnie trafił do sprzedaży, jak co miesiąc, znaleźć można mnóstwo praktycznych porad i inspirujących artykułów.

"Jak Internet zmienia dziś sposób relacjonowania wydarzeń? Czy w dobie social mediów i dziennikarstwa obywatelskiego, zawodowi fotoreporterzy są jeszcze potrzebni? I wreszcie – czy bezstronność fotografa, jest dzisiaj możliwa (oraz czy kiedykolwiek była?). Między innymi o tym rozmawiamy w tym miesiącu z Jędrzejem Nowickim, fotoreporterem związanym z Gazetą Wyborczą, który od 8 lat relacjonuje uliczne protesty” - mówi Maciej Zieliński, redaktor naczelny magazynu.

Zobacz wszystkie zdjęcia (11)

Drugim tematem jest fotografia dzikiej przyrody w okresie zimowym – zdaniem wielu zawodowców, i wbrew powszechnym wyobrażeniom, to wyjątkowo dobry czas na fotografowanie natury. W obszernym artykule profesjonaliści podpowiadają, jak przygotować się do pracy w tak wymagających warunkach, gdzie szukać inspiracji, oraz przede wszystkim, jak szlifować swój warsztat – również we własnym ogrodzie!

Poza tym, w teście grupowym pojedynek statywów, w Strefie Sprzętu wiele propozycji świątecznych prezentów dla miłośników fotografii, a oprócz tego, tradycyjnie, mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni.

Gdzie kupić?

Numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Bartek Warzecha, „Przedstawienia” - gdzie kończy i zaczyna się teatr?
Bartek Warzecha, „Przedstawienia” - gdzie kończy i zaczyna się teatr?
Nowa książka fotograficzna Bartka Warzechy to wyjątkowa opowieść o świecie zbudowanym na wzór teatru i z teatralnej materii.
0
0
 Obszerne i pełne wakacyjnych inspiracji - nowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży
Obszerne i pełne wakacyjnych inspiracji - nowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży
Letni numer magazynu Digital Camera Polska ma aż 160 stron. Obok fotograficznych porad i inspiracji na wakacje, nie zabrakło w nim poważnych dyskusji.
0
0
„Jedyne. Nieopowiedziane historie polskich fotografek” - fotografia prasowa PRL-u i okresu transformacji oczami kobiet
„Jedyne. Nieopowiedziane historie polskich fotografek” - fotografia prasowa PRL-u i okresu...
Dom Spotkań z Historią zapowiada premierę wyjątkowej książki Moniki Szewczyk-Wittek, odsłaniające kulisy pracy polskich fotografek z okresu PRL-u.
193
0