Zimowe wydanie Digital Camera Polska wchodzi do sprzedaży

Autor: Krzysztof Mularczyk

23 Grudzień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Właśnie ukazało się kolejne wydanie Digital Camera Polska. To aż 160 stron fotograficznych porad i inspiracji do wykorzystania nie tylko zimą.

“W najnowszym, wydaniu oglądamy świat przede wszystkim w czerni i bieli” - opowiada o najnowszym numerze Digital Camera Polska redaktor naczelny magazynu, Maciej Zieliński. “Wyruszamy na daleką północ, by porozmawiać z Ragnarem Axellsonem o ostatnich dniach Arktyki jaką znamy, a z Kacprem Kowalskim spoglądamy z paralotni na zimowe polskie krajobrazy”.

Obszerne poradniki jak samemu robić zdjęcia w odcieniach szarości znajdziecie też w części warsztatowej i w inspirujących fotoprojekach.

Zobacz wszystkie zdjęcia (14)

Z kolei w Strefie Sprzętu znaleźć można najgorętsze premiery tego roku: nowe flagowe okręty Canona (EOS R3) i Nikona (Z 9). Przeczytać można także test chyba najbardziej oczekiwanego aparatu ostatnich lat, Sony A7 IV. Z kolei w specjalnej edycji poradnika zakupowego dowiecie się w co zainwestować, by w nadchodzącym roku 2022 być jeszcze lepszym fotografem.

Gdzie kupić?

Najnowszy numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Skopiuj link

Autor: Krzysztof Mularczyk

Redaktor serwisu Fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska. Od 20 lat robi zdjęcia, testuje sprzęt fotograficzny i pisze o fotografii.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
“Magnum Magnum” - jubileuszowy album w wersji XXL
“Magnum Magnum” - jubileuszowy album w wersji XXL
Z okazji swojego 75-lecia agencja Magnum przygotowała niespodziankę. Nakładem wydawnictwa Thames & Hudson ukaże się limitowana reedycja klasycznego albumu “Magnum Magnum” w wersji XXL
30
“Fotograf w podróży” - ruszyła promocja na e-book, który musisz przeczytać
“Fotograf w podróży” - ruszyła promocja na e-book, który musisz przeczytać
Ponad 90 stron inspirujących porad i wskazówek. Dzięki tej publikacji przywieziesz z wakacyjnych wojaży masę niezapomnianych wspomnień na profesjonalnie wyglądających zdjęciach.
25
„Annie Leibovitz Sumo” – monumentalna książka powraca w nielimitowanej wersji
„Annie Leibovitz Sumo” – monumentalna książka powraca w nielimitowanej wersji
Ponad 40 lat zawodowej pracy ujęte w jednej, retrospektywnej publikacji – nowa książka Annie Leibovitz to reedycja ekskluzywnego wydania w bardziej przystępnym formacie (i cenie).
15