Zimowe wydanie Digital Camera Polska wchodzi do sprzedaży

Autor: Krzysztof Mularczyk

23 Grudzień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Właśnie ukazało się kolejne wydanie Digital Camera Polska. To aż 160 stron fotograficznych porad i inspiracji do wykorzystania nie tylko zimą.

“W najnowszym, wydaniu oglądamy świat przede wszystkim w czerni i bieli” - opowiada o najnowszym numerze Digital Camera Polska redaktor naczelny magazynu, Maciej Zieliński. “Wyruszamy na daleką północ, by porozmawiać z Ragnarem Axellsonem o ostatnich dniach Arktyki jaką znamy, a z Kacprem Kowalskim spoglądamy z paralotni na zimowe polskie krajobrazy”.

Obszerne poradniki jak samemu robić zdjęcia w odcieniach szarości znajdziecie też w części warsztatowej i w inspirujących fotoprojekach.

Zobacz wszystkie zdjęcia (14)

Z kolei w Strefie Sprzętu znaleźć można najgorętsze premiery tego roku: nowe flagowe okręty Canona (EOS R3) i Nikona (Z 9). Przeczytać można także test chyba najbardziej oczekiwanego aparatu ostatnich lat, Sony A7 IV. Z kolei w specjalnej edycji poradnika zakupowego dowiecie się w co zainwestować, by w nadchodzącym roku 2022 być jeszcze lepszym fotografem.

Gdzie kupić?

Najnowszy numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Skopiuj link

Autor: Krzysztof Mularczyk

Redaktor serwisu Fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska. Od 20 lat robi zdjęcia, testuje sprzęt fotograficzny i pisze o fotografii.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Wiosenne wydanie Digital Camera Polska w sprzedaży
Wiosenne wydanie Digital Camera Polska w sprzedaży
Kolejny numer Digital Camera Polska zawitał na półki sklepowe. W nowym wydaniu fotograficznego magazynu dominują tematy makro i przyrodnicze, ale nie tylko...
11
Fotograficzna Publikacja Roku 2023 - startuje nabór do konkursu na najlepsze photobooki ostatniego roku
Fotograficzna Publikacja Roku 2023 - startuje nabór do konkursu na najlepsze photobooki ostatniego...
Wystartowała tegoroczna edycja konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Zgłoszenia można nadsyłać do 23 kwietnia. Zwycięskie projekty zostaną zaprezentowane podczas...
8
Rozwiń swój biznes z nowym numerem Digital Photographer Polska
Rozwiń swój biznes z nowym numerem Digital Photographer Polska
Nowy numer DPP to mnóstwo inspirujących porad i wskazówek, które pomogą Wam usprawnić pracę, oszczędzić czas i umiejętnie meandrować na falach stale zmieniającego się rynku. Najnowsze wydanie...
7