22 pomysły na lepsze zdjęcia w 2020 roku. Styczniowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży

0
Redakcja Fotopolis
14 Styczeń 2020
Artykuł na: 6-9 minut

Na sklepowe półki trafia właśnie najnowsze wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim m.in.: inspiracje i porady na temat rozwijania fotograficznych umiejętności. wywiad-rzeka z Michałem Siarkiem oraz test Nikona Z50.

Niech nadchodzący rok będzie dla Was rokiem fotograficznych wyzwań! Nowe umiejętności, techniki a także inspiracje i sprzętowe rozwiązania - w najnowszym wydaniu znajdziecie 22 pomysły na to jak rozwinąć swoje umiejętności w 2020.

- Wcześnie zapadający zmrok stwarza też wiele okazji do obserwacji gwieździstego nieba, dlatego w tym miesiącu jednym z głównych tematów jest również astrofotografia. Podpowiadamy jak dobrze przygotować się do pierwszych sesji astro oraz kiedy i w którą stronę skierować swój obiektyw. - zachęca redaktor naczelny, Maciej Zieliński.

Zobacz wszystkie zdjęcia (9)
 

Polecamy również świetny wywiad z Michałem Siarkiem (jest tak ciekawy, że poświęciliśmy mu aż 14 stron!) oraz test Nikona Z50, którego możliwości sprawdziliśmy podczas podróży po Kazachstanie.

Gdzie kupić?

Najnowszy numer Digital Camera Polska można kupić w salonach prasowych, lub zamówić z darmowa przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Teraz wszystkie tytuły fotograficzne 20% taniej i z darmową dostawą
Teraz wszystkie tytuły fotograficzne 20% taniej i z darmową dostawą
Zamknięto twój Empik? Teraz wszystkie swoje ulubione tytuły fotograficzne zamówisz za darmo przez internet i to z 20-procentowym rabatem.
45
0
Marcowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży
Marcowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży
Na sklepowe półki trafiło najnowsze wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim m.in.: obszerny poradnik na temat fotografii kulinarnej,...
0
0
“Świat w obiektywie” i “Fotografia krajobrazowa” - nowe ciekawe podręczniki do fotografii na rynku
“Świat w obiektywie” i “Fotografia krajobrazowa” - nowe ciekawe podręczniki do fotografii na rynku
Na sklepowe półki trafiają dwie ciekawie książki poradnikowe na temat fotografii. Najnowsza książka Scotta Kelby’ego odsłoni przed wami tajniki udanych zdjęć...
2
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)