Wyjątkowe wydanie Digital Camera Polska już dostępne w sprzedaży

0
Redakcja Fotopolis
7 Sierpień 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Nad opracowywaniem tego numeru pomagała legendarna agencja Magnum Photos, a Martin Parr objął stery przy pracy nad treściami. Do tego Mark Power czy Bruce Gilden udzielili całej masy praktycznych wskazówek o fotografii ulicznej. A to nie wszystko!

Najnowszy sierpniowy numer magazynu Digital Camera Polska jest z kilku powodów wyjątkowym wydaniem. Po pierwsze został opracowany w partnerstwie z legendarną już agencją fotograficzną Magnum Photos. Tematem wiodącym jest fotografia uliczna, a rad udzielają Wam takie gwiazdy jak Mark Power czy Bruce Gilden.

Po drugie, stery przy pracy nad treściami zostały oddane w ręce jednego z najsłynniejszych członków agencji, Martina Parra, znanego przede wszystkim z dokumentalnych fotografii ukazujących społeczeństwo w krzywym zwierciadle. Po trzecie, do wyboru macie aż 4 okładki! Wszystkie prezentujące urocze i humorystyczne zdjęcia Martina.

Zobacz wszystkie zdjęcia (14)

A jeśli to dla Was nadal mało, jak zawsze czekają również arcyciekawe wywiady (Lorenzo Castore, Shawn Heinrischs), poradniki (praca z fleszem, fotografia psów) oraz testy (Panasonic S1, wakacyjne kompakty, podróżne statywy).

Przed zamówieniem wybierz jedną z czterech okładek ze zdjęciem Martina Parra i w wpisz jej numer w polu Uwagi, albo zostaw to pole puste, a otrzymasz jedną z nich losowo (oferta ważna do wyczerpania zapasów).

Numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Chaotyczna polska rzeczywistość w dobie internetu. Czy jesteśmy w stanie zapanować nad zmianami?
Chaotyczna polska rzeczywistość w dobie internetu. Czy jesteśmy w stanie zapanować nad zmianami?
Internet jest dzisiaj czymś zupełnie innym od tego, co wyobrażali sobie jego twórcy. Jak wpłynął na naszą codzienność?...
40
0
Wszystko, co musisz wiedzieć o fotografii ślubnej i eventowej - nowe wydanie specjalne Digital Camera Polska
Wszystko, co musisz wiedzieć o fotografii ślubnej i eventowej - nowe wydanie specjalne Digital...
Fotografia Ślubna i Eventowa to pierwsze tak obszerne wydanie na polskim rynku poświęcone tej tematyce! Publikacja ma charakter poradnikowy i adresowana jest zarówno...
12
4
Co zrobić, by przywieźć niezapomniane zdjęcia z wakacji? Dowiedz się z najnowszym numerem Digital Camera Polska
Co zrobić, by przywieźć niezapomniane zdjęcia z wakacji? Dowiedz się z najnowszym numerem Digital...
Do kiosków trafiło właśnie najnowsze wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim m.in.: pomysły na wakacyjne projekty, porównanie uniwersalnych superzoomów,...
16
0