Wyjątkowe wydanie Digital Camera Polska już dostępne w sprzedaży

Autor: Redakcja Fotopolis

7 Sierpień 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Nad opracowywaniem tego numeru pomagała legendarna agencja Magnum Photos, a Martin Parr objął stery przy pracy nad treściami. Do tego Mark Power czy Bruce Gilden udzielili całej masy praktycznych wskazówek o fotografii ulicznej. A to nie wszystko!

Najnowszy sierpniowy numer magazynu Digital Camera Polska jest z kilku powodów wyjątkowym wydaniem. Po pierwsze został opracowany w partnerstwie z legendarną już agencją fotograficzną Magnum Photos. Tematem wiodącym jest fotografia uliczna, a rad udzielają Wam takie gwiazdy jak Mark Power czy Bruce Gilden.

Po drugie, stery przy pracy nad treściami zostały oddane w ręce jednego z najsłynniejszych członków agencji, Martina Parra, znanego przede wszystkim z dokumentalnych fotografii ukazujących społeczeństwo w krzywym zwierciadle. Po trzecie, do wyboru macie aż 4 okładki! Wszystkie prezentujące urocze i humorystyczne zdjęcia Martina.

Zobacz wszystkie zdjęcia (14)

A jeśli to dla Was nadal mało, jak zawsze czekają również arcyciekawe wywiady (Lorenzo Castore, Shawn Heinrischs), poradniki (praca z fleszem, fotografia psów) oraz testy (Panasonic S1, wakacyjne kompakty, podróżne statywy).

Przed zamówieniem wybierz jedną z czterech okładek ze zdjęciem Martina Parra i w wpisz jej numer w polu Uwagi, albo zostaw to pole puste, a otrzymasz jedną z nich losowo (oferta ważna do wyczerpania zapasów).

Numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
In Praise of Shadow - fotograficzna kraina cienia w książce Tomasza Kaweckiego
In Praise of Shadow - fotograficzna kraina cienia w książce Tomasza Kaweckiego
W swojej najnowszej książce Tomasz Kawecki schodzi do krainy cienia, by odkryć resztki pierwotnego świata, który nie został jeszcze zdominowany przez człowieka. Tytułowy projekt będzie...
7
Wystartowała 5. edycja BUP Book Award - wygraj publikację własnej książki fotograficznej
Wystartowała 5. edycja BUP Book Award - wygraj publikację własnej książki fotograficznej
Nie musisz mieć makiety ani nawet dokończonego projektu. Liczy się tylko to, co chcesz pokazać. Zgłoszenia do tegorocznej edycji BUP Book Award możecie nadsyłać do 12 maja. Zwycięzca...
26
Bezkoniec - pierwsza publikacja uczestników Szkoły Dokumentu Pix.House
Bezkoniec - pierwsza publikacja uczestników Szkoły Dokumentu Pix.House
Pix.House inauguruje sezon 2024 premierą książki „Bezkoniec”. Razem z towarzyszącą jej wystawą stanowi podsumowanie kilkuletniej pracy słuchaczy, którzy pracowali nad realizacją...
17
Powiązane artykuły