100 pomysłów na zdjęcia w 12 minut

Autor: Redakcja Fotopolis

24 Styczeń 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

W nowym roku brakuje ci inspiracji? Oto solidna porcja pomysłów na zdjęcia na najbliższych kilka miesięcy.

Czasem odechciewa się Wam fotografować, lub nie możecie przełamać blokady artystycznej? Każdego dopadają takie chwile. Przede wszystkim nie warto nic robić na siłę, ale zazwyczaj do działania najlepiej pobudzają kreatywne inspiracje, które otworzą nam oczy na to, o czym nigdy nie pomyśleliśmy.

Choć dalecy jesteśmy od zachęcania Was do tego, byście tworzyli zdjęcia, których jedynym celem jest zbieranie lajków na Instagramie, w kwestii oryginalnych pomysłów na zdjęcia trudno o bardziej płodnych twórców niż duet Jordi Koalitic, który w ciągu 5 lat dorobił się kilkudziesięciu milionów fanów w mediach społecznościowych.

Jordi Koalitic - 100 najlepszych ujęć

Ich ostatni film to podsumowanie 100 ich zdaniem najbardziej udanych ujęć, w błyskawicznym tempie ukazujące jak zostały wykonane. Zobaczycie więc ujęcia, które zapewne już widzieliście, jak i kilka mniej opatrzonych ujęć. Jedno jest pewne, jeśli chcielibyście spróbować je odtworzyć, będziecie mieć pracy przynajmniej na kilka najbliższych miesięcy.

Oczywiście to nic więcej niż kreatywne sztuczki, bez specjalnej wartości artystycznej, ale to jak je wykorzystacie zależy już tylko od was.

Więcej filmów duetu znajdziecie na kanale Jordi Koalitic w serwisie Youtube.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Fotograficzne podróże Krystiana Bielatowicza. Jaki sprzęt wybrać, aby było funkcjonalnie i komfortowo?
Fotograficzne podróże Krystiana Bielatowicza. Jaki sprzęt wybrać, aby było funkcjonalnie i...
Fotograf i filmowiec Krystian Bielatowicz dzieli się z nami swoimi ulubionymi akcesoriami, które ułatwiają mu pracę w licznych podróżach. Od wyboru pasków na konkretne okazje po...
15
Czym są filtry NiSi Black Mist i dlaczego też powinieneś mieć je w swojej torbie
Czym są filtry NiSi Black Mist i dlaczego też powinieneś mieć je w swojej torbie
Filmowa estetyka nadal rządzi w świecie filmu i fotografii i nigdzie się na razie nie wybiera. A filtry typu Black Mist to prawdopodobnie najprostszy i najskuteczniejszy sposób, by uzyskać ten...
24
7 sposobów na lepsze zdjęcia krajobrazowe
7 sposobów na lepsze zdjęcia krajobrazowe
Podejdź do pejzażu jak zawodowiec. Wykorzystaj nasze wskazówki i rób jeszcze lepsze zdjęcia!
6
Powiązane artykuły