100 pomysłów na zdjęcia w 12 minut

0
Redakcja Fotopolis
24 Styczeń 2020
Artykuł na: 4-5 minut

W nowym roku brakuje ci inspiracji? Oto solidna porcja pomysłów na najbliższych kilka miesięcy.

Czasem odechciewa się Wam fotografować, lub nie możecie przełamać blokady artystycznej? Każdego dopadają takie chwile. Przede wszystkim nie warto nic robić na siłę, ale zazwyczaj do działania najlepiej pobudzają kreatywne inspiracje, które otworzą nam oczy na to, o czym nigdy nie pomyśleliśmy.

Choć dalecy jesteśmy od zachęcania Was do tego, byście tworzyli zdjęcia, których jedynym celem jest zbieranie lajków na Instagramie, w kwestii oryginalnych pomysłów na zdjęcia trudno o bardziej płodnych twórców niż duet Jordi Koalitic, który w ciągu 5 lat dorobił się kilkudziesięciu milionów fanów w mediach społecznościowych.

Jordi Koalitic - 100 najlepszych ujęć

Ich ostatni film to podsumowanie 100 ich zdaniem najbardziej udanych ujęć, w błyskawicznym tempie ukazujące jak zostały wykonane. Zobaczycie więc ujęcia, które zapewne już widzieliście, jak i kilka mniej opatrzonych ujęć. Jedno jest pewne, jeśli chcielibyście spróbować je odtworzyć, będziecie mieć pracy przynajmniej na kilka najbliższych miesięcy.

Oczywiście to nic więcej niż kreatywne sztuczki, bez specjalnej wartości artystycznej, ale to jak je wykorzystacie zależy już tylko od was.

Więcej filmów duetu znajdziecie na kanale Jordi Koalitic w serwisie Youtube.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Czy warto edytować JPEG-i w 16-bitowej głębi kolorów?
Czy warto edytować JPEG-i w 16-bitowej głębi kolorów?
To pytanie w końcu zada sobie każdy, kto bierze się za edycję zdjęć w Photoshopie. Czy zmiana głębi kolorystycznej na 16-bitową jakkolwiek wpłynie na obróbkę? Czy...
9
0
5 nieoczywistych tricków w Adobe Lightroom, których możesz nie znać
5 nieoczywistych tricków w Adobe Lightroom, których możesz nie znać
Dzięki coraz większej liczbie funkcji Lightrooma nie musimy aż tak często korzystać z Photoshopa, a do większość podstawowej obróbki wystarczy nam cyfrowa ciemnia. No właśnie, czy tylko do...
15
3
Kalendarz dla astrofotografów na rok 2020. Zobacz kiedy najlepiej fotografować poszczególne ciała niebieskie
Kalendarz dla astrofotografów na rok 2020. Zobacz kiedy najlepiej fotografować poszczególne ciała...
Interesujesz się fotografią nocnego nieba? Oto kalendarz, dzięki któremu nie przegapisz najciekawszych zdarzeń na nieboskłonie.
40
2
Powiązane artykuły