Nowy numer magazynu Digital Camera Polska wszedł do sprzedaży

Autor: Redakcja Fotopolis

10 Luty 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Tajniki współczesnej fotografii krajobrazowej i podsumowanie ubiegłego roku przez polskich fotografów. To i wiele więcej, znajdziecie w styczniowym numerze Digital Camera Polska.

Najnowszy numer magazynu Digital Camera Polska pojawił się w sprzedaży. “Styczniowym wydaniem Digital Camera wkraczamy śmiało w rok 2021” - mówi Maciej Zieliński, redaktor naczelny magazynu. “W Temacie Miesiąca znajdziecie przegląd nowoczesnych technik stosowanych dziś w krajobrazie, oraz przystępne poradniki, jak wprowadzić je do własnego workflow”.

Z lektury obszernego artykułu dowiecie się, m.in. jak zwiększyć rozpiętość tonalną zdjęć i w łatwy sposób łączyć ze sobą wiele ekspozycji, by tworzyć obrazy ostre od pierwszego planu aż po daleki horyzont.

Styczniowy numer zawiera także interesujące podsumowanie 2020 roku. O to jak zmienił się rynek i sposób pracy zawodowych fotografów zostali zapytani specjaliści różnych dziedzin. Każdy z nich podzielił się też najważniejszym zdjęciem, jakie w tym czasie udało mu się zrobić.

Zobacz wszystkie zdjęcia (10)

W strefie sprzętu znajdziecie praktyczny test aparatu Leica SL2-S, przegląda zdalnych wyzwalaczy i wyniki corocznego Plebiscytu na najlepsze produkty i wydarzenia roku. Zobaczcie, które z nowości, zdaniem czytelników, szczególnie zasługują na laury i wyróżnienie.

Oprócz tego, tradycyjnie, mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni.

Gdzie kupić?

Numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
„Południe” - nowy album Wojciecha Prażmowskiego
„Południe” - nowy album Wojciecha Prażmowskiego
„Południe” to przekrojowy, "podróżniczy" album fotograficzny jednego z najbardziej znanych polskich twórców zajmujących się fotografia artystyczną. Składają się na...
6
Fotografia Może Być Prosta - nowe wydanie specjalne Digital Camera Polska wchodzi do sprzedaży
Fotografia Może Być Prosta - nowe wydanie specjalne Digital Camera Polska wchodzi do sprzedaży
Redakcja magazynu Digital Camera Polska przygotowała nowe wydanie specjalne pt. “Fotografia Może Być Prosta”. To obszerny zbiór poradników, dla każdego, kto chce rozwijać swój fotograficzny...
8
Wiosenne wydanie Digital Camera Polska w sprzedaży
Wiosenne wydanie Digital Camera Polska w sprzedaży
Na półkach sklepowych znajdziecie już wiosenny numer Digital Camera Polska. To aż 160 stron fotograficznych porad i inspiracji!
15