Nowy numer magazynu Digital Camera Polska wszedł do sprzedaży

0

Autor: Redakcja Fotopolis

10 Luty 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Tajniki współczesnej fotografii krajobrazowej i podsumowanie ubiegłego roku przez polskich fotografów. To i wiele więcej, znajdziecie w styczniowym numerze Digital Camera Polska.

Najnowszy numer magazynu Digital Camera Polska pojawił się w sprzedaży. “Styczniowym wydaniem Digital Camera wkraczamy śmiało w rok 2021” - mówi Maciej Zieliński, redaktor naczelny magazynu. “W Temacie Miesiąca znajdziecie przegląd nowoczesnych technik stosowanych dziś w krajobrazie, oraz przystępne poradniki, jak wprowadzić je do własnego workflow”.

Z lektury obszernego artykułu dowiecie się, m.in. jak zwiększyć rozpiętość tonalną zdjęć i w łatwy sposób łączyć ze sobą wiele ekspozycji, by tworzyć obrazy ostre od pierwszego planu aż po daleki horyzont.

Styczniowy numer zawiera także interesujące podsumowanie 2020 roku. O to jak zmienił się rynek i sposób pracy zawodowych fotografów zostali zapytani specjaliści różnych dziedzin. Każdy z nich podzielił się też najważniejszym zdjęciem, jakie w tym czasie udało mu się zrobić.

Zobacz wszystkie zdjęcia (10)

W strefie sprzętu znajdziecie praktyczny test aparatu Leica SL2-S, przegląda zdalnych wyzwalaczy i wyniki corocznego Plebiscytu na najlepsze produkty i wydarzenia roku. Zobaczcie, które z nowości, zdaniem czytelników, szczególnie zasługują na laury i wyróżnienie.

Oprócz tego, tradycyjnie, mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni.

Gdzie kupić?

Numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
„Jedyne. Nieopowiedziane historie polskich fotografek” - fotografia prasowa PRL-u i okresu transformacji oczami kobiet
„Jedyne. Nieopowiedziane historie polskich fotografek” - fotografia prasowa PRL-u i okresu...
Dom Spotkań z Historią zapowiada premierę wyjątkowej książki Moniki Szewczyk-Wittek, odsłaniające kulisy pracy polskich fotografek z okresu PRL-u.
193
0
„Marek Piasecki. Do wnętrza. Fotografie z lat 1954-1967” - poznaj dokumentalne oblicze artysty
„Marek Piasecki. Do wnętrza. Fotografie z lat 1954-1967” - poznaj dokumentalne oblicze artysty
Założeniem publikacji jest przybliżenie dokumentalnej twórczości Marka Piaseckiego (1935-2011) - artysty, grafika, twórcy instalacji, heliografii i miniatur, członka...
6
1
Fotograficzna Publikacja Roku 2020/2021 - poznaliśmy finalistów
Fotograficzna Publikacja Roku 2020/2021 - poznaliśmy finalistów
Jury FPR wybrało najlepsze polskie photobooki łączonej, podwójnej edycji konkursu. Prezentujemy szortlistę książek zakwalifikowanych do finałowej rozgrywki.
541
0