Najnowszy numer Digital Camera Polska - ostatnia szansa, by kupić taniej w przedsprzedaży

Autor: Redakcja Fotopolis

15 Wrzesień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Za chwilę jesienny numer magazynu Digital Camera Polska trafi do sprzedaży. Pozostały jednak już tylko 2 dni, by zamówić go w niższej cenie. Sprawdźcie, co znajdziecie w tym wydaniu.

Nowy numer fotograficznego magazynu Digital Camera Polska pojawi się na półkach sklepowych już 17 września. Do tego czasu na ulubionykiosk.pl można zamówić go taniej. Przedsprzedaż obejmuje wersję papierową z darmową wysyłką, jak i elektroniczną.

A co nas czeka po otwarciu jesiennego wydania? “Zaczynamy oczywiście krajobrazem, bo jesień to właśnie czas pejzażystów” - opowiada o najnowszym numerze Digital Camera Polska redaktor naczelny magazynu, Maciej Zieliński. “Natura nabiera kolorów a niebo znów staje się niespokojne. O to jak robić, oraz jak edytować zdjęcia przyrody, w ekskluzywnym wywiadzie pytamy gwiazdę światowego formatu, Maxa Rieve, którego na Instagramie obserwuje prawie 2 mln ludzi. O granicy edycji w krajobrazie pisze też nasz lokalny łowca nagród Rafał Nebelski. Pracy z kolorem poświęcamy zresztą cały duży tekst poradnikowy - od teorii, po środowisko pracy ambitnego retuszera”.

Zobacz wszystkie zdjęcia (13)

W tym wydaniu poświęcono także dużo miejsca fotografii sportu z racji zakończonej niedawno Olimpiady. Można więc przeczytać wywiad z Adamem Nurkiewiczem prosto z Tokio, a Łukasz Skwiot dzieli się wszystkim, co wie na temat kompozycji, techniki i ustawień sprzętu, by przygotować Was do pierwszych zdjęć akcji.

Oprócz tego, w najnowszym numerze mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni. Znajdziecie też recenzje stylizowanego na kultową lustrzankę Nikon FM2 modelu Nikon Z fc, oraz najtańszego na rynku średnioformatowego bezlusterkowca, czyli Fujififilm GFX 50S II. Warto także zajrzeć do testu grupowego superteleobiektywów.

Gdzie kupić magazyn Digital Camera Polska?

Na ulubionykiosk.pl. W przedsprzedaży najnowszy numer z darmową wysyłką kosztuje 26,10 zł (29,00 zł w regularnej sprzedaży). Taniej można też kupić wersję elektroniczną - jej cena wynosi 20.90 zł (23.20 zł po wejściu numeru na półki sklepowe).

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Dlaczego widzimy kolory? Ten film Wam to wyjaśni
Dlaczego widzimy kolory? Ten film Wam to wyjaśni
Poświęcamy wiele czasu i pieniędzy, aby na swoich zdjęciach odwzorować kolory z najlepszą możliwą dokładnością. Ale czy zastanawiamy się nad tym, jak barwy widzi nasz mózg?
8
Gem, set, flesz, czyli oglądamy tenisa z Martinem Parrem [ZAPOWIEDŹ]
Gem, set, flesz, czyli oglądamy tenisa z Martinem Parrem [ZAPOWIEDŹ]
Przeglądając najnowszy album Martina Parra będziemy mogli zajrzeć za kulisy wielkoszlemowych turniejów. “Match Point” to hołd złożony nie tylko tenisowi, ale i jego kibicom.
37
Nowy numer Digital Photographer Polska - ruszyła przedsprzedaż
Nowy numer Digital Photographer Polska - ruszyła przedsprzedaż
Energia miasta kontra siła krajobrazu. Wakacyjne wydanie kwartalnika Digital Photographer Polska jest już dostępne na ulubionykiosk.pl. Kupicie je teraz taniej i z darmową wysyłką. A co w...
14