Wiosenny numer magazynu Digital Camera Polska w sprzedaży

Autor: Redakcja Fotopolis

16 Kwiecień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Najnowszy numer magazynu Digital Camera Polska przygotuje Was na rozkwitającą wiosnę. Znajdziecie w nim inspirujące artykuły i obszerne poradniki na temat fotografowania budzącej się do życia przyrody.

"W najnowszym wydaniu Digital Camera Polska celebrujemy długo wyczekiwaną wiosnę. I podpowiadamy jak robić niezwykłe zdjęcia nawet w pobliżu własnego domu" - opowiada redaktor naczelny magazynu Digital Camera Polska, Maciej Zieliński. "Podsuwamy Wam kilka gotowych pomysłów, i radzimy, jak z powodzeniem je zrealizować".

W tym numerze znajdziemy dwa inspirujące wywiady. Iza Łysoń, specjalistka od fotografowania psów uchyla nieco kuchni swojej pracy i dzieli się poradami. Z kolei o fotografii ulicznej opowiada jeden z najlepszych w tej "branży" - Murat Harmanlikli.

Zobacz wszystkie zdjęcia (11)

W Strefie sprzętu znajdziemy recenzję pierwszego kompaktowego pod względem rozmiarów, i stosunkowo niedrogiego aparatu średnioformatowego z matrycą 100 Mp, oraz grupowy test zestawów filtrów neutralnych, które w nadchodzącym sezonie, z pewnością Wam się przydadzą!

Oprócz tego, tradycyjnie, mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni wraz z wideoporadnikami do pobrania.

Gdzie kupić Digital Camera Polska?

Najnowszy numer fotograficznego magazynu Digital Camera Polska można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl. Na tej stronie zamawiać można także numery archiwalne i wydania specjalne przygotowane przez redakcję DCP.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Dlaczego widzimy kolory? Ten film Wam to wyjaśni
Dlaczego widzimy kolory? Ten film Wam to wyjaśni
Poświęcamy wiele czasu i pieniędzy, aby na swoich zdjęciach odwzorować kolory z najlepszą możliwą dokładnością. Ale czy zastanawiamy się nad tym, jak barwy widzi nasz mózg?
8
Najnowszy numer Digital Camera Polska - ostatnia szansa, by kupić taniej w przedsprzedaży
Najnowszy numer Digital Camera Polska - ostatnia szansa, by kupić taniej w przedsprzedaży
Za chwilę jesienny numer magazynu Digital Camera Polska trafi do sprzedaży. Pozostały jednak już tylko 2 dni, by zamówić go w niższej cenie. Sprawdźcie, co znajdziecie w tym wydaniu.
20
Gem, set, flesz, czyli oglądamy tenisa z Martinem Parrem [ZAPOWIEDŹ]
Gem, set, flesz, czyli oglądamy tenisa z Martinem Parrem [ZAPOWIEDŹ]
Przeglądając najnowszy album Martina Parra będziemy mogli zajrzeć za kulisy wielkoszlemowych turniejów. “Match Point” to hołd złożony nie tylko tenisowi, ale i jego kibicom.
37