Wiosenny numer magazynu Digital Camera Polska w sprzedaży

0

Autor: Redakcja Fotopolis

16 Kwiecień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Najnowszy numer magazynu Digital Camera Polska przygotuje Was na rozkwitającą wiosnę. Znajdziecie w nim inspirujące artykuły i obszerne poradniki na temat fotografowania budzącej się do życia przyrody.

"W najnowszym wydaniu Digital Camera Polska celebrujemy długo wyczekiwaną wiosnę. I podpowiadamy jak robić niezwykłe zdjęcia nawet w pobliżu własnego domu" - opowiada redaktor naczelny magazynu Digital Camera Polska, Maciej Zieliński. "Podsuwamy Wam kilka gotowych pomysłów, i radzimy, jak z powodzeniem je zrealizować".

W tym numerze znajdziemy dwa inspirujące wywiady. Iza Łysoń, specjalistka od fotografowania psów uchyla nieco kuchni swojej pracy i dzieli się poradami. Z kolei o fotografii ulicznej opowiada jeden z najlepszych w tej "branży" - Murat Harmanlikli.

Zobacz wszystkie zdjęcia (11)

W Strefie sprzętu znajdziemy recenzję pierwszego kompaktowego pod względem rozmiarów, i stosunkowo niedrogiego aparatu średnioformatowego z matrycą 100 Mp, oraz grupowy test zestawów filtrów neutralnych, które w nadchodzącym sezonie, z pewnością Wam się przydadzą!

Oprócz tego, tradycyjnie, mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni wraz z wideoporadnikami do pobrania.

Gdzie kupić Digital Camera Polska?

Najnowszy numer fotograficznego magazynu Digital Camera Polska można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl. Na tej stronie zamawiać można także numery archiwalne i wydania specjalne przygotowane przez redakcję DCP.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
„Jedyne. Nieopowiedziane historie polskich fotografek” - fotografia prasowa PRL-u i okresu transformacji oczami kobiet
„Jedyne. Nieopowiedziane historie polskich fotografek” - fotografia prasowa PRL-u i okresu...
Dom Spotkań z Historią zapowiada premierę wyjątkowej książki Moniki Szewczyk-Wittek, odsłaniające kulisy pracy polskich fotografek z okresu PRL-u.
193
0
„Marek Piasecki. Do wnętrza. Fotografie z lat 1954-1967” - poznaj dokumentalne oblicze artysty
„Marek Piasecki. Do wnętrza. Fotografie z lat 1954-1967” - poznaj dokumentalne oblicze artysty
Założeniem publikacji jest przybliżenie dokumentalnej twórczości Marka Piaseckiego (1935-2011) - artysty, grafika, twórcy instalacji, heliografii i miniatur, członka...
6
1
Fotograficzna Publikacja Roku 2020/2021 - poznaliśmy finalistów
Fotograficzna Publikacja Roku 2020/2021 - poznaliśmy finalistów
Jury FPR wybrało najlepsze polskie photobooki łączonej, podwójnej edycji konkursu. Prezentujemy szortlistę książek zakwalifikowanych do finałowej rozgrywki.
541
0