Wyjątkowe, jubileuszowe wydanie Digital Camera Polska do kupienia w przedsprzedaży

0

Autor: Krzysztof Mularczyk

23 Październik 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Magazyn Digital Camera świętuje 10 lat obecności na polskim rynku. Z tej okazji powstało specjalne urodzinowe wydanie, a w nim między innymi hołd dla Helmuta Newtona, który w tym miesiącu świętowałby 100. urodziny. 

Ruszyła przedsprzedaż październikowego wydania magazynu Digital Camera Polska. "To wydanie zamyka 10 lat nieprzerwanej obecności Digital Camera na polskim rynku, musiało więc być wyjątkowe!" - podkreśla Maciej Zieliński, redaktor naczelny magazynu. "Tak się składa, że nasz jubileusz wypada również na przełomie dekad, uznaliśmy więc, że to dobry moment, by spojrzeć wstecz, ale też spróbować przewidzieć co jeszcze przed nami” - dodaje.

Z tej okazji w najnowszym numerze znajdziemy m.in. "Zdjęcia dekady" – najlepsze prasowe kadry nagrodzone w konkursie Grand Press Photo, które analizuje doświadczona jurorka i kuratorka Joanna Kinowska. Nie zabrakło też najważniejszych publikacji fotograficznych ostatnich 10 lat, a o tym, jak zmieniła się fotografia i sposób jej funkcjonowania, pisze Beata Łyżwa-Sokół, szefowa działu foto "Gazety Wyborczej" i Agencji Gazeta. Ten felieton rozpoczyna nowy comiesięczny cykl.

Zobacz wszystkie zdjęcia (12)

100 urodziny Helmuta Newtona w Digital Camera Polska

10 urodziny DCP zbiegają się w czasie z 100 urodzinami Helmuta Newtona – jednego z najważniejszych (i najbardziej kontrowersyjnych) fotografów w historii. W jubileuszowym wydaniu znaleźć można obszerny materiał poświęcony jego życiu i pracy, który powstał wraz z CSW w Toruniu i Fundacją Helmuta Newtona w Berlinie.

W numerze sporo także o jesieni – najbardziej fotogenicznej porze roku. Do przeczytania ciekawe i inspirujące poradniki oraz testy: najlepszej w historii lustrzanki Nikon oraz 8 obiektywów do fotografii krajobrazu, zarówno do aparatów APS-C jak i z pełną klatką.

W przedsprzedaży taniej!

Magazyn Digital Camera Polska 10/2020 można zamawiać na stronie www.ulubionykiosk.pl

Przedsprzedaż trwa do 26 października. Wydanie papierowe dostępne jest w promocyjnej cenie 17,90 zł i będzie rozsyłane po otrzymaniu nakładu z drukarni (w okolicach 26 października). Taniej dostępne jest także wydanie elektroniczne (11.20 zł).

Numer można przejrzeć na stronie www.ulubionykiosk.pl

Autor: Krzysztof Mularczyk

Redaktor serwisu Fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska. Od 20 lat robi zdjęcia, testuje sprzęt fotograficzny i pisze o fotografii.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
 Obszerne i pełne wakacyjnych inspiracji - nowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży
Obszerne i pełne wakacyjnych inspiracji - nowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży
Letni numer magazynu Digital Camera Polska ma aż 160 stron. Obok fotograficznych porad i inspiracji na wakacje, nie zabrakło w nim poważnych dyskusji.
0
0
„Jedyne. Nieopowiedziane historie polskich fotografek” - fotografia prasowa PRL-u i okresu transformacji oczami kobiet
„Jedyne. Nieopowiedziane historie polskich fotografek” - fotografia prasowa PRL-u i okresu...
Dom Spotkań z Historią zapowiada premierę wyjątkowej książki Moniki Szewczyk-Wittek, odsłaniające kulisy pracy polskich fotografek z okresu PRL-u.
193
0
„Marek Piasecki. Do wnętrza. Fotografie z lat 1954-1967” - poznaj dokumentalne oblicze artysty
„Marek Piasecki. Do wnętrza. Fotografie z lat 1954-1967” - poznaj dokumentalne oblicze artysty
Założeniem publikacji jest przybliżenie dokumentalnej twórczości Marka Piaseckiego (1935-2011) - artysty, grafika, twórcy instalacji, heliografii i miniatur, członka...
6
1