Marcowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży

0
Maciej Zieliński
12 Marzec 2020
Artykuł na: 6-9 minut

Na sklepowe półki trafiło najnowsze wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim m.in.: obszerny poradnik na temat fotografii kulinarnej, ciekawe wywiady, przegląd aparatów dla vlogerów i pierwsze wrażenia z użytkowania najnowszych aparatów na rynku.

W najnowszym wydaniu Digital Camera Polska rozbudzamy Wasz apetyt na fotografię kulinarną! Z pomocą ekspertów (w tym Kuby Kaźmierczyka i Kingi Paruzel) podpowiadamy, jak robić jeszcze lepsze zdjęcia jedzenia - od przystawki w dziennym świetle naszej kuchni po dania główne, "wysmażone" w świetle lamp studyjnych!

Szczególnie polecam również wywiady z Filipem Skrońcem, reporterem i fotografem, z którym rozmawiamy o jego nowej książce, oraz Zosią Promińską, autorką głośnego projektu "Waiting room”.

Zobacz wszystkie zdjęcia (10)

W strefie sprzętu czekają na Was przegląd aparatów idealnych dla vlogera, porównanie 6 filtrów polaryzacyjnych, a także nasze pierwsze wrażenia po premierze nowego Fujifilm X100V i najpotężniejszej w historii lustrzanki Nikon, modelu D6!

Gdzie kupić?

Numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Redaktor naczelny serwisu fotopolis.pl i miesięcznika Digital Camera Polska – wielki fan fotografii natychmiastowej, dokumentalnej i podróżniczego street-photo. Lubi małe dyskretne aparaty, kolekcjonuje albumy i książki fotograficzne.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Teraz wszystkie tytuły fotograficzne 20% taniej i z darmową dostawą
Teraz wszystkie tytuły fotograficzne 20% taniej i z darmową dostawą
Zamknięto twój Empik? Teraz wszystkie swoje ulubione tytuły fotograficzne zamówisz za darmo przez internet i to z 20-procentowym rabatem.
46
0
“Świat w obiektywie” i “Fotografia krajobrazowa” - nowe ciekawe podręczniki do fotografii na rynku
“Świat w obiektywie” i “Fotografia krajobrazowa” - nowe ciekawe podręczniki do fotografii na rynku
Na sklepowe półki trafiają dwie ciekawie książki poradnikowe na temat fotografii. Najnowsza książka Scotta Kelby’ego odsłoni przed wami tajniki udanych zdjęć...
2
0
Trwa wyprzedaż w Bookoff. Najlepsze albumy fotograficzne za mniej niż 100 zł
Trwa wyprzedaż w Bookoff. Najlepsze albumy fotograficzne za mniej niż 100 zł
Jeśli od dawna marzycie o nowym albumie na półce, to teraz macie najlepszą okazje. Nadal trwa zimowa wyprzedaż w księgarniach Bookoff. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie albumów, które są...
24
0