Wiosenne wydanie Digital Camera Polska w sprzedaży

Autor: Krzysztof Mularczyk

5 Kwiecień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Na półkach sklepowych znajdziecie już wiosenny numer Digital Camera Polska. To aż 160 stron fotograficznych porad i inspiracji!

“Najnowszym wydaniem Digital Camera Polska wyciągamy Was z domu i zachęcamy do twórczych poszukiwań” - opowiada o najnowszym numerze Digital Camera Polska redaktor naczelny magazynu, Maciej Zieliński.  “Przygotowaliśmy więc kilka obszernych poradników i całą masę inspiracji” - dodaje.

Wiosenny Digital Camera Polska zawiera aż 160 stron. Na ponad 20 znajdziecie 250 szybkich trików i wskazówek, dzięki którym w tym sezonie będziecie robić jeszcze lepsze zdjęcia przyrody i akcji, fotografie portretowe oraz krajobrazowe. Klasyczny pejzaż to z resztą jeden z głównych tematów wydania.

Zobacz wszystkie zdjęcia (11)

Wiele miejsca poświęcono także makrofotografii. Wiosna, to przecież ten krótki czas w roku, gdy każdy poranek chciałoby się spędzać w lesie lub na łące z obiektywem makro. A o tym, który wybrać przekonacie się zaglądając do grupowego testu 10 najciekawszych modeli, dostępnych obecnie na rynku.

Oprócz tego, tradycyjnie, mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni w komplecie z tutorialami wideo.

Gdzie kupić?

Najnowszy numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Skopiuj link

Autor: Krzysztof Mularczyk

Redaktor serwisu Fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska. Od 20 lat robi zdjęcia, testuje sprzęt fotograficzny i pisze o fotografii.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Bezkoniec - pierwsza publikacja uczestników Szkoły Dokumentu Pix.House
Bezkoniec - pierwsza publikacja uczestników Szkoły Dokumentu Pix.House
Pix.House inauguruje sezon 2024 premierą książki „Bezkoniec”. Razem z towarzyszącą jej wystawą stanowi podsumowanie kilkuletniej pracy słuchaczy, którzy pracowali nad realizacją...
17
Zimowe wydanie Digital Camera Polska w sprzedaży
Zimowe wydanie Digital Camera Polska w sprzedaży
Na półkach sklepowych znajdziecie zimowy numer Digital Camera Polska. To aż 150 stron fotograficznych porad i inspiracji!
1
"Notatki z Warszawy - nowy album Chrisa Niedenthala to opowieść o stolicy od lat 70. po współczesność
"Notatki z Warszawy - nowy album Chrisa Niedenthala to opowieść o stolicy od lat 70. po...
Nakładem Domu Spotkań z Historią debiutuje najnowszy album słynnego fotoreportera Chrisa Niedenthala. „Notatki z Warszawy” to 150 ujęć ukazujących miasto, które pięć dekad temu stało...
6