Wiosenne wydanie Digital Camera Polska w sprzedaży

Autor: Krzysztof Mularczyk

5 Kwiecień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Na półkach sklepowych znajdziecie już wiosenny numer Digital Camera Polska. To aż 160 stron fotograficznych porad i inspiracji!

“Najnowszym wydaniem Digital Camera Polska wyciągamy Was z domu i zachęcamy do twórczych poszukiwań” - opowiada o najnowszym numerze Digital Camera Polska redaktor naczelny magazynu, Maciej Zieliński.  “Przygotowaliśmy więc kilka obszernych poradników i całą masę inspiracji” - dodaje.

Wiosenny Digital Camera Polska zawiera aż 160 stron. Na ponad 20 znajdziecie 250 szybkich trików i wskazówek, dzięki którym w tym sezonie będziecie robić jeszcze lepsze zdjęcia przyrody i akcji, fotografie portretowe oraz krajobrazowe. Klasyczny pejzaż to z resztą jeden z głównych tematów wydania.

Zobacz wszystkie zdjęcia (11)

Wiele miejsca poświęcono także makrofotografii. Wiosna, to przecież ten krótki czas w roku, gdy każdy poranek chciałoby się spędzać w lesie lub na łące z obiektywem makro. A o tym, który wybrać przekonacie się zaglądając do grupowego testu 10 najciekawszych modeli, dostępnych obecnie na rynku.

Oprócz tego, tradycyjnie, mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni w komplecie z tutorialami wideo.

Gdzie kupić?

Najnowszy numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Skopiuj link

Autor: Krzysztof Mularczyk

Redaktor serwisu Fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska. Od 20 lat robi zdjęcia, testuje sprzęt fotograficzny i pisze o fotografii.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Fotograficzna Publikacja Roku 2023 - startuje nabór do konkursu na najlepsze photobooki ostatniego roku
Fotograficzna Publikacja Roku 2023 - startuje nabór do konkursu na najlepsze photobooki ostatniego...
Wystartowała tegoroczna edycja konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Zgłoszenia można nadsyłać do 23 kwietnia. Zwycięskie projekty zostaną zaprezentowane podczas...
8
Rozwiń swój biznes z nowym numerem Digital Photographer Polska
Rozwiń swój biznes z nowym numerem Digital Photographer Polska
Nowy numer DPP to mnóstwo inspirujących porad i wskazówek, które pomogą Wam usprawnić pracę, oszczędzić czas i umiejętnie meandrować na falach stale zmieniającego się rynku. Najnowsze wydanie...
7
„The World is Where You Stop” - 40 lat pracy kultowego fotografa Tomasza Tomaszewskiego w nowej książce
„The World is Where You Stop” - 40 lat pracy kultowego fotografa Tomasza Tomaszewskiego w nowej...
Nakładem Blow Up Press ukaże się nowa książka, podsumowująca 40 lat pracy twórczej mistrza polskiej fotografii Tomasza Tomaszewskiego. To krytyczne spojrzenie na naszą...
17