Wrześniowy numer magazynu Digital Camera Polska już w sprzedaży

0

Autor: Redakcja Fotopolis

25 Wrzesień 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Jesienna fotografia przyrody, inspirujące wywiady, testy sprzętowych nowości i kreatywne fotoprojekty. Wszystko to, i wiele więcej, znajdziecie w najnowszym numerze Digital Camera Polska

Wczesna jesień to najlepszy moment na fotografię plenerową, dlatego we wrześniowym wydaniu znajdziecie dużo wskazówek, jak najlepiej przygotować się na ten intensywny czas.

W temacie miesiąca ekspert podpowiada, jak przygotować się do fotografowania dzikiej przyrody w pobliżu własnego domu, z kolei Kuba Witos, który przemierzył w tym roku wszystkie szlaki Tatr, zdradza gdzie udać się po najlepsze kadry i jak komponować mocne ujęcia krajobrazowe.

Zobacz wszystkie zdjęcia (8)

“Szczególnie polecam też okładkowy wywiad z Wiktorem Franko - doświadczonym portrecistą i fotografem komercyjnym” - mówi Maciej Zieliński, redaktor naczelny magazynu. “To inspirująca rozmowa, którą powinni przeczytać wszyscy fotografujący, bez względu na dziedzinę, którą się zajmują”.

A w Strefie Sprzętu same nowości! W ostatnim miesiącu zadebiutowały na rynku aż trzy kompaktowe pełne klatki, Redakcja sprawdza więc, która z nich ma największe szanse podbić serca (i portfele!) ambitnych fotoamatorów! Z kolei w teście grupowym znajdziecie porównanie ośmiu budżetowych teleobiektywów do fotografowania ptaków.

Oprócz tego, tradycyjnie, mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni.

Gdzie kupić?

Numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Bartek Warzecha, „Przedstawienia” - gdzie kończy i zaczyna się teatr?
Bartek Warzecha, „Przedstawienia” - gdzie kończy i zaczyna się teatr?
Nowa książka fotograficzna Bartka Warzechy to wyjątkowa opowieść o świecie zbudowanym na wzór teatru i z teatralnej materii.
0
0
 Obszerne i pełne wakacyjnych inspiracji - nowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży
Obszerne i pełne wakacyjnych inspiracji - nowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży
Letni numer magazynu Digital Camera Polska ma aż 160 stron. Obok fotograficznych porad i inspiracji na wakacje, nie zabrakło w nim poważnych dyskusji.
0
0
„Jedyne. Nieopowiedziane historie polskich fotografek” - fotografia prasowa PRL-u i okresu transformacji oczami kobiet
„Jedyne. Nieopowiedziane historie polskich fotografek” - fotografia prasowa PRL-u i okresu...
Dom Spotkań z Historią zapowiada premierę wyjątkowej książki Moniki Szewczyk-Wittek, odsłaniające kulisy pracy polskich fotografek z okresu PRL-u.
193
0