Najnowszy Digital Camera Polska - dwie okładki i inspirujący Temat Miesiąca

Autor: Redakcja Fotopolis

14 Styczeń 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Najnowszy numer Digital Camera Polska ma wyjątkowo dwie okładki. Jedna zapowiada wywiad z Wojtkiem Wieteską, druga obszerny zbiór najlepszych zdjęć konkursu ILPOTY.

W oczekiwaniu na to co przyniesie ten, bez wątpienia lepszy rok 2021, polecamy lekturę najnowszego wydania Digital Camera Polska, a w nim, oprócz okładkowej, niezwykle inspirującej rozmowy z Wojtkiem Wieteską, przede wszystkim Temat Miesiąca: “Przełom roku to czas postanowień, dlatego przygotowaliśmy dla Was aż 29 pomysłów na to jak doskonalić warsztat, dbać o swój rozwój i pozbyć się złych nawyków w nadchodzącym 2021! - mówi Maciej Zieliński, redaktor naczelny magazynu.

“Przełom roku to też czas podsumowań, dlatego wybraliśmy dla Was najlepsze zdjęcia wyróżnione w konkursie International Landscape Photographer of the Year. Te zachwycające ujęcia są najlepszym dowodem na to, że przyroda jest niewyczerpanym źródłem inspiracji”.

Zobacz wszystkie zdjęcia (10)

W Strefie Sprzętu znajdziecie pogłębiony redakcyjny test Canona EOS R6 - prawdopodobnie najlepszego aparatu tego roku - oraz obszerne porównanie aparatów z dużymi matrycami, które są dziś już w zasięgu również początkującego amatora. Poza tym, tradycyjnie, mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni.

Gdzie kupić magazyn Digital Camera Polska?

Numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Dlaczego widzimy kolory? Ten film Wam to wyjaśni
Dlaczego widzimy kolory? Ten film Wam to wyjaśni
Poświęcamy wiele czasu i pieniędzy, aby na swoich zdjęciach odwzorować kolory z najlepszą możliwą dokładnością. Ale czy zastanawiamy się nad tym, jak barwy widzi nasz mózg?
8
Najnowszy numer Digital Camera Polska - ostatnia szansa, by kupić taniej w przedsprzedaży
Najnowszy numer Digital Camera Polska - ostatnia szansa, by kupić taniej w przedsprzedaży
Za chwilę jesienny numer magazynu Digital Camera Polska trafi do sprzedaży. Pozostały jednak już tylko 2 dni, by zamówić go w niższej cenie. Sprawdźcie, co znajdziecie w tym wydaniu.
20
Gem, set, flesz, czyli oglądamy tenisa z Martinem Parrem [ZAPOWIEDŹ]
Gem, set, flesz, czyli oglądamy tenisa z Martinem Parrem [ZAPOWIEDŹ]
Przeglądając najnowszy album Martina Parra będziemy mogli zajrzeć za kulisy wielkoszlemowych turniejów. “Match Point” to hołd złożony nie tylko tenisowi, ale i jego kibicom.
37