Najnowszy Digital Camera Polska - dwie okładki i inspirujący Temat Miesiąca

0

Autor: Redakcja Fotopolis

14 Styczeń 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Najnowszy numer Digital Camera Polska ma wyjątkowo dwie okładki. Jedna zapowiada wywiad z Wojtkiem Wieteską, druga obszerny zbiór najlepszych zdjęć konkursu ILPOTY.

W oczekiwaniu na to co przyniesie ten, bez wątpienia lepszy rok 2021, polecamy lekturę najnowszego wydania Digital Camera Polska, a w nim, oprócz okładkowej, niezwykle inspirującej rozmowy z Wojtkiem Wieteską, przede wszystkim Temat Miesiąca: “Przełom roku to czas postanowień, dlatego przygotowaliśmy dla Was aż 29 pomysłów na to jak doskonalić warsztat, dbać o swój rozwój i pozbyć się złych nawyków w nadchodzącym 2021! - mówi Maciej Zieliński, redaktor naczelny magazynu.

“Przełom roku to też czas podsumowań, dlatego wybraliśmy dla Was najlepsze zdjęcia wyróżnione w konkursie International Landscape Photographer of the Year. Te zachwycające ujęcia są najlepszym dowodem na to, że przyroda jest niewyczerpanym źródłem inspiracji”.

Zobacz wszystkie zdjęcia (10)

W Strefie Sprzętu znajdziecie pogłębiony redakcyjny test Canona EOS R6 - prawdopodobnie najlepszego aparatu tego roku - oraz obszerne porównanie aparatów z dużymi matrycami, które są dziś już w zasięgu również początkującego amatora. Poza tym, tradycyjnie, mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni.

Gdzie kupić magazyn Digital Camera Polska?

Numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Bartek Warzecha, „Przedstawienia” - gdzie kończy i zaczyna się teatr?
Bartek Warzecha, „Przedstawienia” - gdzie kończy i zaczyna się teatr?
Nowa książka fotograficzna Bartka Warzechy to wyjątkowa opowieść o świecie zbudowanym na wzór teatru i z teatralnej materii.
0
0
 Obszerne i pełne wakacyjnych inspiracji - nowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży
Obszerne i pełne wakacyjnych inspiracji - nowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży
Letni numer magazynu Digital Camera Polska ma aż 160 stron. Obok fotograficznych porad i inspiracji na wakacje, nie zabrakło w nim poważnych dyskusji.
0
0
„Jedyne. Nieopowiedziane historie polskich fotografek” - fotografia prasowa PRL-u i okresu transformacji oczami kobiet
„Jedyne. Nieopowiedziane historie polskich fotografek” - fotografia prasowa PRL-u i okresu...
Dom Spotkań z Historią zapowiada premierę wyjątkowej książki Moniki Szewczyk-Wittek, odsłaniające kulisy pracy polskich fotografek z okresu PRL-u.
193
0