Nowy numer magazynu Digital Camera Polska wszedł do sprzedaży

0

Autor: Redakcja Fotopolis

5 Marzec 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Ekspresowy kurs fotografii i inspirujące wywiady z Silvią Pogodą i Réhahnem. To i wiele więcej, znajdziecie w nowym numerze Digital Camera Polska.

“W tym miesiącu wyruszamy na daleki wschód!” - opowiada o najnowszym numerze Digital Camera Polska redaktor naczelny magazynu, Maciej Zieliński. “Z Silvią Pogodą rozmawiamy o wydanej właśnie książce "Butterflies" i zawartych w niej intymnych zdjęciach japońskiej prowincji. Z kolej z francuskim artystą, Réhahnem, rozmawiamy o jego misji udokumentowania wszystkich 54 plemion wietnamskich - zanim bezpowrotnie znikną - oraz odpowiedzialności i etycznej stronie pracy fotografa podróżniczego”.

Zobacz wszystkie zdjęcia (9)

W Temacie Numeru znajdziecie także ekspresowy kurs fotografii, przygotowany wspólnie z Akademią Nikon. Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z ambitną fotografią, ten poradnik pozwoli Wam szybko wskoczyć na kolejny poziom - poznając podstawowe zależności i zasady, zaczniecie korzystać z aparatu bardziej świadomie.

A w strefie sprzętu, grupowy test obiektywów 70-200 mm f/2.8 do lustrzanek i bezlusterkowców oraz najgorętsza premiera ostatnich tygodni, czyli bSony A1! Czy to faktycznie najbardziej zaawansowany aparat w historii? Oprócz tego, tradycyjnie, mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni.

Gdzie kupić?

Numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Barbara Kubska, „Miasto, fotografia, archiwum” - zobacz, jak powstawały Nowe Tychy
Barbara Kubska, „Miasto, fotografia, archiwum” - zobacz, jak powstawały Nowe Tychy
Książka Barbary Kubskiej to ciekawa podróż w przeszłość przestrzeni miejskiej i edytorska gra z archiwalnymi zdjęciami dziadka artystki.
15
0
Sława Harasymowicz, „Zatoka” - historyczne śledztwo z fotografią w tle
Sława Harasymowicz, „Zatoka” - historyczne śledztwo z fotografią w tle
„Zatoka” to nowa publikacja Fundacji Archeologia Fotografii i SCF, która towarzyszy wystawie o tym samym tytule.
17
0
"Znaki na niebie i na ziemi" - 12 spojrzeń na fotografię w jednej książce-wystawie
"Znaki na niebie i na ziemi" - 12 spojrzeń na fotografię w jednej książce-wystawie
Książka-wystawa "Znaki na niebie i na ziemi" to efekt epidemicznych zawirowań – zbiór prac 12 artystek i artystów, którzy zrealizowali swoje prace w miejscu...
5
0