Nowy numer magazynu Digital Camera Polska wszedł do sprzedaży

Autor: Redakcja Fotopolis

5 Marzec 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Ekspresowy kurs fotografii i inspirujące wywiady z Silvią Pogodą i Réhahnem. To i wiele więcej, znajdziecie w nowym numerze Digital Camera Polska.

“W tym miesiącu wyruszamy na daleki wschód!” - opowiada o najnowszym numerze Digital Camera Polska redaktor naczelny magazynu, Maciej Zieliński. “Z Silvią Pogodą rozmawiamy o wydanej właśnie książce "Butterflies" i zawartych w niej intymnych zdjęciach japońskiej prowincji. Z kolej z francuskim artystą, Réhahnem, rozmawiamy o jego misji udokumentowania wszystkich 54 plemion wietnamskich - zanim bezpowrotnie znikną - oraz odpowiedzialności i etycznej stronie pracy fotografa podróżniczego”.

Zobacz wszystkie zdjęcia (9)

W Temacie Numeru znajdziecie także ekspresowy kurs fotografii, przygotowany wspólnie z Akademią Nikon. Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z ambitną fotografią, ten poradnik pozwoli Wam szybko wskoczyć na kolejny poziom - poznając podstawowe zależności i zasady, zaczniecie korzystać z aparatu bardziej świadomie.

A w strefie sprzętu, grupowy test obiektywów 70-200 mm f/2.8 do lustrzanek i bezlusterkowców oraz najgorętsza premiera ostatnich tygodni, czyli bSony A1! Czy to faktycznie najbardziej zaawansowany aparat w historii? Oprócz tego, tradycyjnie, mnóstwo inspirujących fotoprojektów, porad zawodowców i obszerny dział poświęcony cyfrowej ciemni.

Gdzie kupić?

Numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Dlaczego widzimy kolory? Ten film Wam to wyjaśni
Dlaczego widzimy kolory? Ten film Wam to wyjaśni
Poświęcamy wiele czasu i pieniędzy, aby na swoich zdjęciach odwzorować kolory z najlepszą możliwą dokładnością. Ale czy zastanawiamy się nad tym, jak barwy widzi nasz mózg?
8
Najnowszy numer Digital Camera Polska - ostatnia szansa, by kupić taniej w przedsprzedaży
Najnowszy numer Digital Camera Polska - ostatnia szansa, by kupić taniej w przedsprzedaży
Za chwilę jesienny numer magazynu Digital Camera Polska trafi do sprzedaży. Pozostały jednak już tylko 2 dni, by zamówić go w niższej cenie. Sprawdźcie, co znajdziecie w tym wydaniu.
20
Gem, set, flesz, czyli oglądamy tenisa z Martinem Parrem [ZAPOWIEDŹ]
Gem, set, flesz, czyli oglądamy tenisa z Martinem Parrem [ZAPOWIEDŹ]
Przeglądając najnowszy album Martina Parra będziemy mogli zajrzeć za kulisy wielkoszlemowych turniejów. “Match Point” to hołd złożony nie tylko tenisowi, ale i jego kibicom.
37