Unikatowe zdjęcia II RP w fascynującym fotoreportażu z przeszłości
0
Tim Walker autorem kalendarza Pirelli 2018
5 maj 2017
Autorem zdjęć do kolejnej edycji najbardziej znanego kalendarza na świecie zostanie znany z ekstrawaganckiego stylu, brytyjski fotograf Tim Walker. Czego spodziewać się po najbliższym wydaniu?
0
Tymon Markowski "FLOW" - warszawska premiera albumu już w najbliższą środę
4 maj 2017
Bydgoszcz - miasto i wieś o tej samej nazwie dzieli 106 kilometrów w linii prostej. Z okolic wsi do serca miasta płynie rzeka Brda, by skończyć swój bieg wpadając do Wisły. Przestrzeń wokół Brdy stała się tematem zdjęć Tymona Markowskiego, który poszukuje niecodziennych fragmentów rzeczywistości.
0
Majowy Digital Camera Polska już w sprzedaży
4 maj 2017
Najnowszy numer Digital Camera Polska to prawdziwe kompendium wiedzy o fotografii ulicznej. Znajdziecie w nim między innymi 10 praktycznych wskazówek oraz porady udzielonych przez Nicka Turpina, Aarona Bergera i Ronya Galka. Do tego wywiad z mistrzem reportażu, Tomaszem Tomaszewskim, w którym ujawnia swój najnowszy projekt. Poza tym test Sony A99 II oraz porównanie 8 kompaktowych telezoomów.
0
II wojna światowa w kolorze na nieznanych zdjęciach brytyjskiej armii
25 kwiecień 2017
Relacje wojennych zmagań zeszłego stulecia oglądamy zazwyczaj w czerni i bieli. Brytyjskie Imperial War Museums mają w swojej kolekcji jednak aż 3000 tys. zdjęć z okresu 1942-1945. Wiele z nich, także tych nigdy wcześniej nie publikowanych znalazło się w nowo wydanym albumie.
3
Ucz się fotografować dziką naturę ze specjalnym wydaniem Digital Camera Polska
21 kwiecień 2017
Nieważne czy dopiero zaczynacie, czy macie już w tym temacie pewne doświadczenie, wydanie specjalne magazynu Digital Camera Polska pomoże Wam udoskonalić swój warsztat. To ponad 200 stron praktycznych porad specjalistów, które przygotują Was do fotografowania natury.
0
Kwietniowy numer magazynu Digital Camera Polska już dostępny w sprzedaży!
3 kwiecień 2017
Tematem wiodącym najnowszego wydania Digital Camera jest fotografia krajobrazu. Dowiecie się, jak unikać najczęstszych błędów, i jak, dzięki kilku prostym sztuczkom robić jeszcze lepsze zdjęcia pejzażowe.
0
Album FLOW Tymona Markowskiego już dostępny w sprzedaży
31 marzec 2017
Bydgoszcz - miasto i wieś o tej samej nazwie dzieli 106 kilometrów w linii prostej. Z okolic wsi do serca miasta płynie rzeka Brda, by skończyć swój bieg wpadając do Wisły. Przestrzeń wokół Brdy stała się tematem zdjęć Tymona Markowskiego, który poszukuje niecodziennych fragmentów rzeczywistości.
0
ZAPOWIEDŹ: Thomas Struth „Retrospective"
30 marzec 2017
Pod koniec kwietnia do sprzedaży trafi książka skupiająca w sobie najlepsze prace Thomasa Strutha, jednego z najwybitniejszych fotografów niemieckiej sceny artystycznej.
0
Ponad 60 stron porad najlepszych fotografów Magnum do pobrania za darmo
0
ZAPOWIEDŹ: 100 Great Street Photographs
28 marzec 2017
100 Great Street Photographs to album, w którym David Gibson połączy prace nowego pokolenia utalentowanych artystów w taki sposób, by zapoznać nas z kulisami powstania niektórych fotografii ulicznych.
0
“O kompozycji w fotografii” - reedycja podręcznika Witolda Dederki już w sprzedaży
27 marzec 2017
W połowie grudnia informowaliśmy Was o zbiórce społecznościowej, której celem było ponowne wydanie klasycznego podręcznika Witolda Dederki. Między innymi dzięki Waszej pomocy książka właśnie trafiła do sprzedaży.
1
ZAPOWIEDŹ: George Rodger: Nuba & Latuka, The Colour Photographs
23 marzec 2017
Na początku kwietnia na rynku wydawniczym pojawi się publikacja z fotografiami George’a Rodgera, która przeniesie nas do świata Nubijczyków zamieszkujących Sudan.
0
ZAPOWIEDŹ: Dronescapes: The New Aerial Photography from Dronestagram
21 marzec 2017
To pierwsza książka, która ma na celu zebranie najlepszych fotografii zrobionych przez drony z całego świata i ukazanie czytelnikom nowego obrazu Ziemi widzianego z zupełnie innej perspektywy.
0
ZAPOWIEDŹ: Saul Leiter: In my Room
16 marzec 2017
Na rynku ciężko jest teraz dostać album z fotografiami Saula Leitera, niemal wszystkie publikacje zawierające jego zdjęcia są albo w dodruku, albo ich nakład jest całkowicie wyczerpany. Dlatego dobrą informacją dla fanów jego prac jest ta, którą dla Was mamy: premiera nowego albumu artysty została zaplanowana na 30 marca.
0
„Aparat to moja broń“, czyli wszystko co musisz wiedzieć o fotografii Gordona Parksa
14 marzec 2017
Już w najbliższy piątek w warszawskiej Zachęcie odbędzie się wernisaż wystawy prac Gordona Parksa. Mamy dla Was listę albumów fotograficznych, które pomogą Wam bliżej zapoznać się z jego sylwetką.
0
ZAPOWIEDŹ: The Japanese Photobook
10 marzec 2017
Już niedługo na rynku wydawniczym pojawi się album The Japanese Photobook. Przybliży swoim czytelnikom proces rozwoju fotografii w Japonii dzięki szczegółowym informacjom na temat ponad 500 fotopublikacji wydanych w tym kraju.
0
ZAPOWIEDŹ: Tomasz Gudzowaty: All Eyes
7 marzec 2017
All Eyes to idealna propozycja dla osób, które są zaintrygowane zarówno tempem pracy Tomasza Gudzowatego, jak i fenomenem jego portretów.
0