Kwietniowy numer magazynu Digital Camera Polska już dostępny w sprzedaży!
0
Album FLOW Tymona Markowskiego już dostępny w sprzedaży
31 marzec 2017
Bydgoszcz - miasto i wieś o tej samej nazwie dzieli 106 kilometrów w linii prostej. Z okolic wsi do serca miasta płynie rzeka Brda, by skończyć swój bieg wpadając do Wisły. Przestrzeń wokół Brdy stała się tematem zdjęć Tymona Markowskiego, który poszukuje niecodziennych fragmentów rzeczywistości.
0
ZAPOWIEDŹ: Thomas Struth „Retrospective"
30 marzec 2017
Pod koniec kwietnia do sprzedaży trafi książka skupiająca w sobie najlepsze prace Thomasa Strutha, jednego z najwybitniejszych fotografów niemieckiej sceny artystycznej.
0
Ponad 60 stron porad najlepszych fotografów Magnum do pobrania za darmo
30 marzec 2017
Rzadko kiedy mamy do czynienia z taką gratką. Z okazji 70-lecia istnienia, agencja Magnum wraz z serwisem Lensculture udostępnia inspirującą publikację zawierającą jedne z najlepszych fotograficznych porad, jakie kiedykolwiek mogliście uzyskać.
0
ZAPOWIEDŹ: 100 Great Street Photographs
28 marzec 2017
100 Great Street Photographs to album, w którym David Gibson połączy prace nowego pokolenia utalentowanych artystów w taki sposób, by zapoznać nas z kulisami powstania niektórych fotografii ulicznych.
0
“O kompozycji w fotografii” - reedycja podręcznika Witolda Dederki już w sprzedaży
27 marzec 2017
W połowie grudnia informowaliśmy Was o zbiórce społecznościowej, której celem było ponowne wydanie klasycznego podręcznika Witolda Dederki. Między innymi dzięki Waszej pomocy książka właśnie trafiła do sprzedaży.
1
ZAPOWIEDŹ: George Rodger: Nuba & Latuka, The Colour Photographs
23 marzec 2017
Na początku kwietnia na rynku wydawniczym pojawi się publikacja z fotografiami George’a Rodgera, która przeniesie nas do świata Nubijczyków zamieszkujących Sudan.
0
ZAPOWIEDŹ: Dronescapes: The New Aerial Photography from Dronestagram
21 marzec 2017
To pierwsza książka, która ma na celu zebranie najlepszych fotografii zrobionych przez drony z całego świata i ukazanie czytelnikom nowego obrazu Ziemi widzianego z zupełnie innej perspektywy.
0
ZAPOWIEDŹ: Saul Leiter: In my Room
16 marzec 2017
Na rynku ciężko jest teraz dostać album z fotografiami Saula Leitera, niemal wszystkie publikacje zawierające jego zdjęcia są albo w dodruku, albo ich nakład jest całkowicie wyczerpany. Dlatego dobrą informacją dla fanów jego prac jest ta, którą dla Was mamy: premiera nowego albumu artysty została zaplanowana na 30 marca.
0
„Aparat to moja broń“, czyli wszystko co musisz wiedzieć o fotografii Gordona Parksa
0
ZAPOWIEDŹ: The Japanese Photobook
10 marzec 2017
Już niedługo na rynku wydawniczym pojawi się album The Japanese Photobook. Przybliży swoim czytelnikom proces rozwoju fotografii w Japonii dzięki szczegółowym informacjom na temat ponad 500 fotopublikacji wydanych w tym kraju.
0
ZAPOWIEDŹ: Tomasz Gudzowaty: All Eyes
7 marzec 2017
All Eyes to idealna propozycja dla osób, które są zaintrygowane zarówno tempem pracy Tomasza Gudzowatego, jak i fenomenem jego portretów.
0
ZAPOWIEDŹ: Harper’s Bazaar: 150 Years: The Greatest Moments
2 marzec 2017
„Harper’s Bazaar” to pierwszy amerykański magazyn koncentrujący w jednym miejscu nie tylko potężną dawkę modowych inspiracji wywodzących się od światowych stylistów, ale prezentujący również wizje legendarnych redaktorów i wspaniałe prace fotografów.
0
7 fotograficznych eBooków, które już dziś możesz mieć za darmo
2 marzec 2017
Takiej okazji nie wolno przegapić. Serwis PhotoWhoa udostępnił do bezpłatnego pobrania aż siedem eBooków, które mogą pomóc stać się lepszymi fotografami.
8
ZAPOWIEDŹ: Yves Saint Laurent: The Scandal Collection
24 luty 2017
Wraz z początkiem marca doczekamy się premiery albumu dającego nam niecodzienną możliwość lepszego przyjrzenia się kolekcji Yves Saint Laurent, która zszokowała świat mody swoim skandalicznym wydźwiękiem.
0
ZAPOWIEDŹ: Ryan McGinley: The Kids Were Alright
22 luty 2017
Dzięki wydawnictwu Skira Rizzoli już na początku marca będziemy mogli wybrać się w podróż dookoła twórczości Ryana McGinleya, najmłodszego fotografa, który doczekał się indywidualnej wystawy w Whitney Museum of American Art.
0
ZAPOWIEDŹ: Magnum Contact Sheets
14 luty 2017
Nowy album wydawnictwa Thames and Hudson to wyselekcjonowany zbiór zdjęć i stykówek najwybitniejszych nazwisk z branży fotograficznej i idealna propozycja dla każdego miłośnika sztuki.
0
Lux, czyli nierozerwalny związek światła i fotografii
8 luty 2017
Słowo lux w języku łacińskim oznacza światło. W swojej wieloznaczności odnosi się także do bogactwa wrażeń wizualnych i zjawisk, które dzięki światłu i wykorzystującej go fotografii stają się naszym udziałem. Premiera książki „Lux“ odbędzie się już jutro w Warszawie.
0