Majowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży
0
Limitowana edycja „Magnum Contact Sheets” z podpisami fotografów
18 kwiecień 2016
Magnum Contact Sheets to jedna z ciekawszych fotograficznych publikacji ostatnich lat. Teraz możecie ją kupić w limitowanej edycji z podpisami fotografów agencji.
0
Bookoff zaprasza na promocję książki Nicolasa Grospierre'a “MODERN FORMS"
8 kwiecień 2016
W niedzielę 10 kwietnia o godzinie 17.00 w Muzeum Sztuki  Nowoczesnej w Warszawie rozpocznie się promocja albumu Nicolasa Grospierre’a, podsumowującego 15 lat pracy autora nad architekturą modernistyczną.
0
Bruce Davidson: Magnum Legacy
30 marzec 2016
Kwiecień to dobry miesiąc dla tych, którzy liczą na fotograficzne nowości. Już niedługo ukaże się nowa publikacja z pracami Bruce’a Davidsona. Album będzie do nabycia w księgarni Bookoff.
0
Daido Moriyama: In Color: Now, And Never Again
23 marzec 2016
W ostatnich dniach miesiąca ma pojawić się nowa publikacja Daida Moriyamy. Album będzie do nabycia w księgarni Bookoff.
0
Michael Bracewell, Ara Merijan: Avedon/Warhol
21 marzec 2016
Już za kilka dni na rynku pojawi się nowy album z pracami Andego Warhola i Richarda Avedona będący wyjątkowym opracowaniem dzieł obu artystów. Książkę będzie można zamówić w księgarni Bookoff.
0
Werner Bischof: Backstory
14 marzec 2016
Za niespełna miesiąc na rynku pojawi się nowa monografia pracy i życia jednego z pierwszych fotografów Magnum – Wernera Bischofa. Album będzie do nabycia w księgarni Bookoff.
0
Marcowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży
11 marzec 2016
Do kiosków trafiło już najświeższe wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim jak zwykle masa inspiracji, między innymi zdjęcia tegorocznej edycji World Press Photo. Nie zabrakło też interesujących wywiadów i testów najnowszego sprzętu fotograficznego.
0
„Podróżnik fotograficzny” Jacka Boneckiego już niebawem w sprzedaży
19 luty 2016
„Podróżnik fotograficzny” to najnowsza książka Jacka Boneckiego. Jest skierowana do początkujących i średniozaawansowanych fotografów, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności w zakresie fotografii podróżniczej. Znajdziemy w niej barwne zdjęcia i szczegółowo opisane historie, które przybliżą Wam warsztat zawodowego fotografa.
0
Historia architektonicznej perły Polski w albumie Radka Kurzaja
0
Hongkong lat 50. w najnowszym projekcie Fan Ho
4 luty 2016
Hongkong zwykle kojarzy nam się ze zdjęciami wyjątkowo wysokich bloków mieszkalnych. Miasto jednak nie zawsze tak wyglądało. Zobaczcie wyjątkowe, klimatyczne zdjęcia Hongkongu lat 50. zrobione przez fotografa Fan Ho, będącego wówczas nastolatkiem. Niepublikowane wcześniej fotografie są częścią nowego projektu “A Hong Kong Memoir”.
0
SPUD. - wyjątkowy fotograficzny przewodnik po Pradze
28 styczeń 2016
Czeska Praga to popularny kierunek wycieczek. Zarówno ze względu odległości jak i niepowtarzalnego klimatu stolicy naszych południowych sąsiadów. Jeżeli chcecie poznać nieco inne oblicze miasta i zobaczyć co kręci jego młodych mieszkańców, warto rzucić okiem na publikację, która udowadnia, że przewodnik nie musi być nudny.
0
Kalendarz Lavazza 2016 - powrót do korzeni
17 grudzień 2015
Twórcy kalendarza Lavazza już drugi rok z rzędu rezygnują z mocno stylizowanych sesji na rzecz propagowania zdrowego stylu życia i ochrony środowiska. Nowy kalendarz jest naturalnym rozwinięciem zeszłorocznego projektu, którego realizacją zajął się światowej sławy fotograf Steve McCurry. W tym roku za obiektywem stanął 26-letni Joey Lawrence.
0
“Beyond the Body” - najnowszy album Tomasza Gudzowatego niebawem w sprzedaży
15 grudzień 2015
Już w styczniu na półkach znajdziemy najnowszy album Tomasza Gudzowatego, powstały we współpracy ze znaną amerykańską artystką Nan Goldin. Efekt? Zobaczcie sami.
0
Zupełnie nowe oblicze kalendarza Pirelli
1 grudzień 2015
Pod koniec września dowiedzieliśmy się, że za kalendarz Pirelli na rok 2016 odpowiadać będzie nie kto inny jak osławiona Annie Leibovitz. Teraz możemy zobaczyć pierwsze zdjęcia. Jak wyszło? Z pewnością nie tego się spodziewaliście.
0
„To, co trwałe” – nowy album Tomasza Tomaszewskiego już w sprzedaży
20 listopad 2015
Dziś premierę ma album „To, co trwałe” autorstwa Tomasza Tomaszewskiego. Znajdziemy w nim ponad 130 zdjęć, na których fotograf udokumentował tradycję oraz wiarę polskich Górali.
0
Konrad Brandel  (1838-1920) - pierwsze zdjęcia Warszawy w nowym albumie prekursora polskiej fotografii
3 listopad 2015
Dom Spotkań z Historią i Muzeum Narodowe w Warszawie zapraszają na premierę albumu zawierającego zdjęcia stolicy, autorstwa jednego z pionierów polskiej fotografii, Konrada Brandla. Prezentacja albumu już jutro, 4 listopada, o godzinie 18:00.
0
Eyes Wide Open – opowieści o kadrach, które zmieniły świat
30 październik 2015
Dziesięciu najlepszych fotoreporterów świata, dziesięć nieopowiedzianych dotąd historii, jedna książka Eyes Wide Open. Mario Calabresi w rozmowie ze Stevem McCurry’m, Josefem Koudelką, Donem McCullinem, Elliottem Erwittem, Paulem Fusco, Alex’em Webbem, Gabrielem Basilico, Abbas, Paolo Pellegrinim i Sebastiao Salgado przywołuje historie, które kryją się za ikonicznymi fotografiami artystów.
0