Grudniowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży!
0
Kalendarz Pirelli 2017 - zobaczcie, co nas czeka
29 listopad 2016
Osobowość, wrażliwość i odwaga w byciu sobą - w taki sposób prezentują się kobiety najnowszego kalendarza Pirelli 2017. Przed obiektywem Petera Lindbergha stanęły najznamienitsze aktorki ze świata filmu i teatru. Teraz możemy zobaczyć pierwsze zdjęcia.
1
Ludzie Nowego Jorku, czyli miliony historii godnych zapamiętania
17 listopad 2016
Już 23 listopada 2016 roku na polskim rynku ukaże się książka “Humans of New York. Ludzie Nowego Roku. Historie”, autorstwa Brandona Stantona, która przez 25 tygodni nie schodziła z listy bestsellerów dziennika New York Times.
0
Polska publikacja z nagrodą Paris Photo Aperture Foundation PhotoBook Award 2016
15 listopad 2016
Katalog „Wojciech Zamecznik. Foto-graficznie” wydany przez Fundację Archeologia Fotografii został nagrodzony w konkursie Paris Photo Aperture Foundation PhotoBook Award 2016 w kategorii najlepszy katalog do wystawy fotograficznej.
0
"Stracone Terytoria. [Niekompletny] spis rzeczy" - premiera książki i spotkanie ze Sputnik Photos
3 listopad 2016
Najnowsza publikacja to kolejna odsłona realizowanego od ośmiu lat projektu, w ramach którego członkowie kolektywu fotografowali tereny byłych republik ZSRR. Premiera już w najbliższą niedzielę 6 listopada.
0
ZAPOWIEDŹ: Magnum Photobook: The Catalogue Raisonne
27 październik 2016
Na początku listopada Phaidon Press wydaje obszerny katalog albumów zawierających zdjęcia fotografów Magnum. Książkę można już zamówić w księgarni Bookoff.
0
Listopadowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży
26 październik 2016
Już teraz możecie kupić listopadowe wydanie miesięcznika Digital Camera Polska, a w nim między innymi: najnowsza wystawa Ilony Szwarc, kulisy pracy nad projektem IMAGO, Zuzy Krajewskiej. Do tego liczne warsztatowe poradniki oraz test flagowego modelu Fujifilm X-T2.
0
ZAPOWIEDŹ: Mario Testino: Sir
25 październik 2016
Dla miłośników fotografii Mario Testino początek listopada będzie dobrym czasem na lekturę. Już niebawem możemy spodziewać się nowej publikacji z jego zdjęciami, tym razem skupionej na mężczyznach. “Sir” pojawi się w sprzedaży na przełomie października i listopada. Album można już zamówić w księgarni Bookoff.
0
ZAPOWIEDŹ: Eugène Atget 1857–1927: Paris
21 październik 2016
W październiku rynek wydawniczy nie przestaje nas zachwycać mnogością powstających publikacji. Pod koniec tego miesiąca możemy spodziewać się kolejnej premiery książki – tym razem z fotografiami Eugène Atgeta.
0
ZAPOWIEDŹ: Todd Hido „Intimate Distance: Twenty-Five Years of Photographs"
0
Jacek Kołodziejski “FRECKLE/S” - premiera książki, wystawa i spotkanie z autorem
18 październik 2016
Leica 6x7 Gallery Warszawa zaprasza na premierę pierwszej autorskiej książki fotograficznej Jacka Kołodziejskiego, tegorocznego laureata prestiżowych nagród PDN Photo Annual i PDN The Look: Where Fashion meets art.
0
ZAPOWIEDŹ: Gordon Parks: I am you. Selected works 1934–1978
13 październik 2016
Pod koniec października pojawi się nowy album z pracami Gordona Parksa, przedstawiający jego fotografie wykonane w latach 1934–1978. Publikacja towarzyszy tegorocznej wystawie Gordon Parks: I am you. Selected works 1934–1978. Album można już zamówić w księgarni Bookoff.
0
ZAPOWIEDŹ - Dior: The Art of Color
11 październik 2016
W 50 rocznicę premiery marki Dior na rynku kosmetycznym, wydawnictwo Rizzoli zapowiada publikację przeznaczoną dla miłośników fotografii mody, zabierając czytelnika w podróż po jej historii.
0
Październikowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży
10 październik 2016
W najnowszym numerze redaktorzy Digital Camera Polska skupili się na fotografii portretowej. Temat numeru to aż 18 stron praktycznych porad i wskazówek dotyczących pozowania, oświetlenia i doboru właściwego sprzętu.
0
ZAPOWIEDŹ: Photography Masterclass: Creative Techniques of 100 Great Photographers
6 październik 2016
Nowy album wydawnictwa Thames & Hudson to dobra propozycja dla tych, którzy interesują się historią fotografii i warsztatem jej klasyków. Album, który można już zamówić w księgarni Bookoff, będzie dogłębną analizą powstania najsłynniejszych ujęć w historii i metod ich wykonawców.
0
Steve McCurry: On Reading
4 październik 2016
Ciekawym dalszych losów kariery Steve’a McCurry’ego przedstawiamy jego najnowszą publikację - Steve McCurry: On Reading. Album można już zamówić w księgarni Bookoff.
0
The Intimate World of Josef Sudek
29 wrzesień 2016
Jesienią rynek wydawniczy budzi się do życia. Już niebawem, po długiej wakacyjnej przerwie, pojawi się sporo nowych albumów fotograficznych. Jednym z pierwszych będzie publikacja z pracami Josefa Sudka. Album można już zamówić w księgarni Bookoff.
0
Kalendarz Lavazza 2017 - zamknięcie trylogii
21 wrzesień 2016
Jeden z najbardziej znanych kalendarzy na rynku doczekał się kolejnej odsłony. Tegoroczna edycja to domknięcie eksploatowanego od 3 lat tematu „Obrońców Ziemii”.
0