ZAPOWIEDŹ: Eugène Atget 1857–1927: Paris
0
ZAPOWIEDŹ: Todd Hido „Intimate Distance: Twenty-Five Years of Photographs"
19 październik 2016
Deszczowo-zimowe krajobrazy i przedmieścia Stanów Zjednoczonych zachwycą nas ponownie. Już za kilka dni na rynku pojawi się nowa książka z fotografiami Todda Hido. Album można już zamówić w księgarni Bookoff.
0
Jacek Kołodziejski “FRECKLE/S” - premiera książki, wystawa i spotkanie z autorem
18 październik 2016
Leica 6x7 Gallery Warszawa zaprasza na premierę pierwszej autorskiej książki fotograficznej Jacka Kołodziejskiego, tegorocznego laureata prestiżowych nagród PDN Photo Annual i PDN The Look: Where Fashion meets art.
0
ZAPOWIEDŹ: Gordon Parks: I am you. Selected works 1934–1978
13 październik 2016
Pod koniec października pojawi się nowy album z pracami Gordona Parksa, przedstawiający jego fotografie wykonane w latach 1934–1978. Publikacja towarzyszy tegorocznej wystawie Gordon Parks: I am you. Selected works 1934–1978. Album można już zamówić w księgarni Bookoff.
0
ZAPOWIEDŹ - Dior: The Art of Color
11 październik 2016
W 50 rocznicę premiery marki Dior na rynku kosmetycznym, wydawnictwo Rizzoli zapowiada publikację przeznaczoną dla miłośników fotografii mody, zabierając czytelnika w podróż po jej historii.
0
Październikowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży
10 październik 2016
W najnowszym numerze redaktorzy Digital Camera Polska skupili się na fotografii portretowej. Temat numeru to aż 18 stron praktycznych porad i wskazówek dotyczących pozowania, oświetlenia i doboru właściwego sprzętu.
0
ZAPOWIEDŹ: Photography Masterclass: Creative Techniques of 100 Great Photographers
6 październik 2016
Nowy album wydawnictwa Thames & Hudson to dobra propozycja dla tych, którzy interesują się historią fotografii i warsztatem jej klasyków. Album, który można już zamówić w księgarni Bookoff, będzie dogłębną analizą powstania najsłynniejszych ujęć w historii i metod ich wykonawców.
0
Steve McCurry: On Reading
4 październik 2016
Ciekawym dalszych losów kariery Steve’a McCurry’ego przedstawiamy jego najnowszą publikację - Steve McCurry: On Reading. Album można już zamówić w księgarni Bookoff.
0
The Intimate World of Josef Sudek
29 wrzesień 2016
Jesienią rynek wydawniczy budzi się do życia. Już niebawem, po długiej wakacyjnej przerwie, pojawi się sporo nowych albumów fotograficznych. Jednym z pierwszych będzie publikacja z pracami Josefa Sudka. Album można już zamówić w księgarni Bookoff.
0
Kalendarz Lavazza 2017 - zamknięcie trylogii
0
Najnowszy numer miesięcznika Digital Camera Polska już w sprzedaży
6 wrzesień 2016
Do kiosków trafiło już najświeższe wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim między innymi obszerny poradnik na temat zarządzania barwą, który pomoże Wam zapanować nad kolorem. Oprócz tego ciekawe wywiady, test flagowej reporterskiej lustrzanki Canona oraz porównania ośmiu zestawów lamp fotograficznych.
0
Wcielenia przypadku czyli o „Random selection” Magdy Buczek
2 wrzesień 2016
Ta publikacja to bardzo ciekawy przypadek sztuki ewoluującej, przeistaczającej się z jednej formy w drugą i nieustannie poszukującej nowej. To album z wakacji, w którym zdjęcia stanowczo wymknęły nam się spod kontroli!
0
Wiemy, jak będzie wyglądał Kalendarz Pirelli 2017
29 sierpień 2016
W maju dowiedzieliśmy się, że autorem tegorocznego kalendarza po raz trzeci zostanie Peter Lindbergh. Teraz poznaliśmy więcej szczegółów, a twórcy udostępniają zapowiedz, która pozwala nam zajrzeć za kulisy produkcji.
1
Nowe Digital Camera Polska już w sprzedaży - tematem numeru astrofotografia
2 sierpień 2016
Możecie już nabyć najnowszy numer magazynu Digital Camera Polska. W nim znajdziecie między innymi obszerny poradnik na temat astrofotografii, który pomoże Wam efektownie uchwycić sierpniowe deszcze meteorów. Oprócz tego ciekawe wywiady, test pełnej klatki Pentaksa i przegląd alternatyw dla Photoshopa i Lightrooma.
0
Wyjątkowe zdjęcia Warszawy lat 20. w nowym albumie wydawnictwa BOSZ
24 czerwiec 2016
„Warszawa lata 20.” to przypomnienie stolicy, która powoli odchodzi w zapomnienie. W najnowszej publikacji zobaczymy miasto stające się na powrót europejską metropolią, w której po latach zastoju zaczyna kwitnąć wielkomiejskie życie.
1
„Pozdrowienia z Auschwitz” fotograficzną publikacją roku 2016!
10 czerwiec 2016
Miło nam poinformować, że photobook Pawła Szypulskiego pt. „Pozdrowienia z Auschwitz” otrzymał tytuł Fotograficznej Publikacji Roku, przyznany w ramach plebiscytu organizowanego przez łódzki Fotofestiwal.
0
Ukarane miasto na zdjęciach Arkadiusza Kubisiaka i w tekstach Grzegorza Kapli
3 czerwiec 2016
Książka “Ukarane miasto, radomski czerwiec 76” jest uwieńczeniem prawie trzech lat pracy nad projektem opartym na współpracy fotograf - pisarz. Pokazuje ona losy ludzi, którzy brali udział w proteście robotniczym w Radomiu 25 czerwca 1976 roku.
3
Nowe fotograficzne poradniki Bryana Petersona w ofercie wydawnictwa Galaktyka
31 maj 2016
W katalogu wydawnictwa galaktyka pojawiły się fotograficzne nowości - cieszące się uznaniem i pobudzające kreatywność poradniki Bryana Petersona.
0