Najnowszy numer miesięcznika Digital Camera Polska już w sprzedaży
0
Wcielenia przypadku czyli o „Random selection” Magdy Buczek
2 wrzesień 2016
Ta publikacja to bardzo ciekawy przypadek sztuki ewoluującej, przeistaczającej się z jednej formy w drugą i nieustannie poszukującej nowej. To album z wakacji, w którym zdjęcia stanowczo wymknęły nam się spod kontroli!
0
Wiemy, jak będzie wyglądał Kalendarz Pirelli 2017
29 sierpień 2016
W maju dowiedzieliśmy się, że autorem tegorocznego kalendarza po raz trzeci zostanie Peter Lindbergh. Teraz poznaliśmy więcej szczegółów, a twórcy udostępniają zapowiedz, która pozwala nam zajrzeć za kulisy produkcji.
1
Nowe Digital Camera Polska już w sprzedaży - tematem numeru astrofotografia
2 sierpień 2016
Możecie już nabyć najnowszy numer magazynu Digital Camera Polska. W nim znajdziecie między innymi obszerny poradnik na temat astrofotografii, który pomoże Wam efektownie uchwycić sierpniowe deszcze meteorów. Oprócz tego ciekawe wywiady, test pełnej klatki Pentaksa i przegląd alternatyw dla Photoshopa i Lightrooma.
0
Wyjątkowe zdjęcia Warszawy lat 20. w nowym albumie wydawnictwa BOSZ
24 czerwiec 2016
„Warszawa lata 20.” to przypomnienie stolicy, która powoli odchodzi w zapomnienie. W najnowszej publikacji zobaczymy miasto stające się na powrót europejską metropolią, w której po latach zastoju zaczyna kwitnąć wielkomiejskie życie.
1
„Pozdrowienia z Auschwitz” fotograficzną publikacją roku 2016!
10 czerwiec 2016
Miło nam poinformować, że photobook Pawła Szypulskiego pt. „Pozdrowienia z Auschwitz” otrzymał tytuł Fotograficznej Publikacji Roku, przyznany w ramach plebiscytu organizowanego przez łódzki Fotofestiwal.
0
Ukarane miasto na zdjęciach Arkadiusza Kubisiaka i w tekstach Grzegorza Kapli
3 czerwiec 2016
Książka “Ukarane miasto, radomski czerwiec 76” jest uwieńczeniem prawie trzech lat pracy nad projektem opartym na współpracy fotograf - pisarz. Pokazuje ona losy ludzi, którzy brali udział w proteście robotniczym w Radomiu 25 czerwca 1976 roku.
3
Nowe fotograficzne poradniki Bryana Petersona w ofercie wydawnictwa Galaktyka
31 maj 2016
W katalogu wydawnictwa galaktyka pojawiły się fotograficzne nowości - cieszące się uznaniem i pobudzające kreatywność poradniki Bryana Petersona.
0
Peter Lindbergh autorem kalendarza Pirelli 2017
24 maj 2016
Peter Lindbergh to pierwszy w historii fotograf, który po raz trzeci zostanie zostanie autorem sławnego na cały świat kalendarza Pirelli. Czego spodziewać się po najbliższym wydaniu?
2
Już niebawem premiera albumu jednej z najważniejszych polskich dokumentalistek, Zofii Chomętowskiej
0
Majowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży
4 maj 2016
Do kiosków trafiło już najświeższe wydanie magazynu Digital Camera Polska, którego tematem numeru jest fotografia uliczna. Poza tym nie zabrakło też interesujących wywiadów, testów oraz ciekawych poradników.
0
Limitowana edycja „Magnum Contact Sheets” z podpisami fotografów
18 kwiecień 2016
Magnum Contact Sheets to jedna z ciekawszych fotograficznych publikacji ostatnich lat. Teraz możecie ją kupić w limitowanej edycji z podpisami fotografów agencji.
0
Bookoff zaprasza na promocję książki Nicolasa Grospierre'a “MODERN FORMS"
8 kwiecień 2016
W niedzielę 10 kwietnia o godzinie 17.00 w Muzeum Sztuki  Nowoczesnej w Warszawie rozpocznie się promocja albumu Nicolasa Grospierre’a, podsumowującego 15 lat pracy autora nad architekturą modernistyczną.
0
Bruce Davidson: Magnum Legacy
30 marzec 2016
Kwiecień to dobry miesiąc dla tych, którzy liczą na fotograficzne nowości. Już niedługo ukaże się nowa publikacja z pracami Bruce’a Davidsona. Album będzie do nabycia w księgarni Bookoff.
0
Daido Moriyama: In Color: Now, And Never Again
23 marzec 2016
W ostatnich dniach miesiąca ma pojawić się nowa publikacja Daida Moriyamy. Album będzie do nabycia w księgarni Bookoff.
0
Michael Bracewell, Ara Merijan: Avedon/Warhol
21 marzec 2016
Już za kilka dni na rynku pojawi się nowy album z pracami Andego Warhola i Richarda Avedona będący wyjątkowym opracowaniem dzieł obu artystów. Książkę będzie można zamówić w księgarni Bookoff.
0
Werner Bischof: Backstory
14 marzec 2016
Za niespełna miesiąc na rynku pojawi się nowa monografia pracy i życia jednego z pierwszych fotografów Magnum – Wernera Bischofa. Album będzie do nabycia w księgarni Bookoff.
0
Marcowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży
11 marzec 2016
Do kiosków trafiło już najświeższe wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim jak zwykle masa inspiracji, między innymi zdjęcia tegorocznej edycji World Press Photo. Nie zabrakło też interesujących wywiadów i testów najnowszego sprzętu fotograficznego.
0