doc! photo magazine, nr 22
0
doc! photo magazine, nr 21
12 marzec 2014
Ukazał się 21. numer internetowego miesięcznika fotografii dokumentalnej - doc! photo magazine. Wewnątrz znajduje się 8 materiałów przedstawiających współczesnego człowieka i problemy, z jakimi musi się zmierzyć. Wśród prezentowanych autorów na pierwszy plan wysuwa się Tomasz Tomaszewski.
0
doc! photo magazine, nr 20
11 luty 2014
Głównym bohaterem 20. numeru doc! photo magazine jest ubiegłoroczny laureat prestiżowej nagrody Leica Oskar Barnack Newcomer Award - słoweński fotograf Ciril Jazbec. W numerze można zobaczyć jego nagrodzony materiał "Czekając na przeniesienie", opowiadający o sytuacji mieszkańców wioski Shishmaref na Alasce, zagrożonej skutkami zmian klimatycznych. 
0
contra doc!, nr 4
17 styczeń 2014
Ukazał się kolejny numer kwartalnika contra doc!, czyli specjalnego wydania internetowego miesięcznika doc! photo magazine, w całości poświęconego fotografii innej niż dokumentalna. Głównym bohaterem numeru jest Andrzej Kramarz.
0
doc! photo magazine, nr 19
14 styczeń 2014
Jest już dostępny 19. numer internetowego miesięcznika fotografii dokumentalnej - doc! photo magazine. Tym razem obok wywiadu i prezentacji ośmiu fotografów, znajdziemy również kolejną odsłonę projektu The Europeans, a także zapowiedzi dodatkowych projektów, nad którymi pracuje redakcja magazynu.
0
doc! photo magazine, nr 18
9 grudzień 2013
Dzisiaj ukazał się 18. numer internetowego miesięcznika poświęconego fotografii dokumentalnej - doc! photo magazine. Wydanie w całości jest dedykowane działalności agencji Napo Images, która obchodzi 5. rocznicę istnienia.
0
10 niezapomnianych okładek magazynów
29 listopad 2013
Prezentujemy 10 okładek magazynów, które przeszły do historii kultury popularnej. Znajdziecie pośród nich najbardziej kontrowersyjne, seksowne i poruszające.
0
doc! photo magazine, nr 17
14 listopad 2013
Ukazał się 17. numer internetowego miesięcznika o fotografii dokumentalnej - doc! photo magazine. Listopadowy numer zdominowały materiały odwołujące się do przemijania. Bohaterem wydania jest Wojtek Wieteska. Fotograf będzie również gościem kolejnego spotkania z cyklu "doc! talks", które odbędzie się 28 listopada o godz. 19:00 w warszawskim Wrzeniu Świata (ul. Gałczyńskiego 7).
0
doc! photo magazine, nr 16
9 październik 2013
Ukazał się 16. numer internetowego miesięcznika fotograficznego doc! photo magazine. W październikowym wydaniu znajdziemy osiem materiałów oraz prace pięciu fotografów uczestniczących w projekcie The Europeans, który tym razem koncentruje się na Polsce. Bohaterm numeru jest Robert Walker.
0
doc! photo magazine, nr 15
0
Aorta, nr 8
19 sierpień 2013
W ósmym numerze magazynu Aorta znajdziecie prace takich autorów jak: Alex Tomazatos, Kuba Kamiński - Whisperers, Adrien Golinelli, William Ropp, Dina Oganova, Fernando Moleres, Krystian Bielatowicz, Olaf Schuelke, Maciej Grzybowski i Jenny Boot.
0
doc! photo magazine, nr 14
13 sierpień 2013
Ukazał się 14. numer internetowego miesięcznika poświęconego fotografii dokumentalnej "doc! photo magazine". Bohaterem numeru jest Marc Erwin Babej, który wskazuje na zobojętnienie współczesnych odbiorców na obrazy pokazywane przez fotografię prasową. Oprócz rozmowy z szefem amerykańskiego biura miesięcznika w numerze znajdziecie m.in. zdjęcia Krystiana Bielatowicza, Giuliano Camarda, Tytusa Grodzickiego, Roberta H. Millera, Olafa Schuelke i Shimpei Takeda.
0
FramesFactory, nr 3
9 sierpień 2013
Ukazał się trzeci numer internetowego magazynu fotograficznego "FramesFactory". Motywem przewodnim najnowszego numeru jest człowiek, a jego gościem - Arkadiusz Gola. Magazyn zaprasza również do udziału w konkursie, którego tematem jest portret, a nagrodą główną udział w Warsztatach Fotograficznych Holdena.
0
PokochajFotografie.pl nr 16
5 sierpień 2013
Ukazał się szesnasty numer magazynu PokochajFotografie.pl. Znajdziecie w nim zdjęcia Wilhelma von Blandowskiego, portfolia młodych autorów, wywiad z Wilsenem Way oraz relacje z warsztatów w Istanbule i Irlandii.
0
Melba Magazine, nr 3
18 lipiec 2013
Ukazał się trzeci numer internetowego kwartalnika poświęconego modzie i fotografii. Temat przewodni numeru to "Desire". W numerze czeka na nas m.in. wywiad z Jackiem Porembą i ukraińskim duetem Synchrodogs oraz sesje zdjęciowe Doroty Kaczmarek, Alicji Kozak, Agaty Mendziuk, Małgorzaty Turczyńskiej i Isolde Woudstry.
0
Contra doc!, nr 2
15 lipiec 2013
Ukazał się drugi numer kwartalnika contra doc! Znajdziemy w nim wywiad z Grzegorzem Przyborkiem oraz prace takich artystów jak: Karl Burke, Dina Goldstein, Johann Ryno de Wet, Mateusz Torbus, Mikołaj Drawski, Marcin Owczarek i David Kretschmer.
0
doc! photo magazine, nr 13
10 lipiec 2013
Trzynastym numerem doc! photo magazine redakcja świętuje pierwszy rok istnienia magazynu. Urodzinowy numer doc! photo magazine ma delikatnie zmienioną szatę graficzną, podkreślającą wyjątkowy charakter 13. wydania. Natomiast nic nie zmieniło się w charakterze matariałów, jakie się w nim znalazły - jak zawsze jest to czysty dokument pokazujący otaczający nas świat, z jego wadami i urokami.
0
doc! photo magazine, nr 12
25 czerwiec 2013
Głównym bohaterem czerwcowego numeru doc! photo magazine jest Maciej Dakowicz, który prezentuje swój nowy materiał "Sonepur Mela Girl Shows". Opróc niego w magazynie znajdziecie m.in. wstrząsający reportaż Macieja Moskwy z Syrii, materiał Amy Lyne o Coney Island, podsumowanie wyprawy Craiga Semetki przez współczesną Amerykę oraz reportaż Larrego K. Snidera z opuszczonych fabryk koncernu General Motors.
0