Najnowszy magazyn Digital Camera Polska już w sprzedaży. A w nim…

0
Redakcja Fotopolis
7 Czerwiec 2018
Artykuł na: 4-5 minut

W czerwcowym wydaniu Digital Camera Polska znajdziecie między innymi: porady, jak przygotować się do wakacyjnych plenerów, wskazówki dotyczące filtrów optycznych, najlepsze zdjęcia z Grand Press Photo, wywiad z Brucem Davidsonem, czy test topowego modelu Fujifilm X-H1. A to nie wszystko.

Tematem najnowszego numeru Digital Camera Polska są filtry optyczne - niezastąpione w pracy każdego fotografa krajobrazu. Redaktorzy magazynu omawiają ich najważniejsze rodzaje i tłumaczą dlaczego powinny znaleźć się w Waszej fotograficznej torbie.

Sporo miejsca poświęcono również fotografii reportażowej. Zobaczycie najlepsze zdjęcia tegorocznej edycji konkursu Grand Press Photo oraz przeczytacie ekskluzywny wywiad z Brucem Davidsonem, legendarnym fotografem Agencji Magnum Photos.

Zobacz wszystkie zdjęcia (13)

Z kolei w strefie sprzętu znajdziecie testy: topowego modelu Fujifilm X-H1, radiowych wyzwalaczy, filtrów ND o zmiennej gęstości oraz monitorów graficznych o dużej rozdzielczości. Koniecznie zajrzyjcie też na dołączoną do wydania papierowego płytę CD (nie dotyczy e-wydania) - oprócz wideoporadników znajdziecie tam e-book poświęcony kompozycji w fotografii krajobrazowej.

Czerwcowy numer Digital Camera Polska można już kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką za pośrednictwem strony ulubionykiosk.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Wyjątkowe wydanie Digital Camera Polska już dostępne w sprzedaży
Wyjątkowe wydanie Digital Camera Polska już dostępne w sprzedaży
Nad opracowywaniem tego numeru pomagała legendarna agencja Magnum Photos, a Martin Parr objął stery przy pracy nad treściami. Do tego Mark Power czy Bruce Gilden...
0
0
Chaotyczna polska rzeczywistość w dobie internetu. Czy jesteśmy w stanie zapanować nad zmianami?
Chaotyczna polska rzeczywistość w dobie internetu. Czy jesteśmy w stanie zapanować nad zmianami?
Internet jest dzisiaj czymś zupełnie innym od tego, co wyobrażali sobie jego twórcy. Jak wpłynął na naszą codzienność?...
40
0
Wszystko, co musisz wiedzieć o fotografii ślubnej i eventowej - nowe wydanie specjalne Digital Camera Polska
Wszystko, co musisz wiedzieć o fotografii ślubnej i eventowej - nowe wydanie specjalne Digital...
Fotografia Ślubna i Eventowa to pierwsze tak obszerne wydanie na polskim rynku poświęcone tej tematyce! Publikacja ma charakter poradnikowy i adresowana jest zarówno...
11
4