"Akademia Widzenia" nr 1
0
doc! photo magazine, nr 9
11 marzec 2013
Dostępny jest już marcowy numer internetowego miesięcznika poświęconego fotografii dokumentalnej doc! photo magazine. Znajdziemy w nim osiem autorskich prezentacji. Gwiazdą numeru jest japoński fotograf Hiroshi Watanabe.
0
doc! photo magazine, nr 8
11 luty 2013
Ukazał się ósmy numer internetowego miesięcznika fotografii dokumentalnej - doc! photo magazine. Znajdziemy w nim m.in. nowy materiał laureata ubiegłorocznej nagrody Leica Oskar Barnack Newcomer Award - Piotra Zbierskiego.
0
FramesFactory - nowy magazyn fotograficzny
6 luty 2013
Ukazał się nowy magazyn fotograficzny - FramesFactory. W pierwszym numerze znajdziemy m.in. prace Józefa Wolnego z Haiti, Przemka Ledwocha z Katowic oraz zdjęcia Masajów Michała Szalasta. Magazyn będzie się ukazywał w formie kwartalnika, a pierwszy numer jest już dostępny do bezpłatnego pobrania ze strony www.framesfactory.pl.
0
Magazyn AOrta, nr 5
31 styczeń 2013
Ukazał się piąty numer magazynu AOrta. Znajdziemy w nim prace finalisty Hasselblad Masters - Mariusza Janiszewskiego, zwycięzcy World Press Photo 2012 - Tomasza Lazara oraz fotografa agencji Magnum - Jacoba Aue Sobola. Polecamy!
0
PokochajFotografie.pl nr 14
16 styczeń 2013
Ukazał się 14. numer internetowego magazynu PokochajFotografie.pl. Znajdziecie w nim m.in. prace Maćka Nabrdalika, wyniki konkursu na esej o wybranej fotografii Jerzego Lewczyńskiego oraz fotorelację z fotoekspedycji do Indii z Markiem Arcimowiczem.
0
doc! photo magazine, nr 7
10 styczeń 2013
Ukazał się siódmy numer doc! photo magazine. Znajdziecie w nim wywiad z dyrektor zarządzająca agencji NOOR - Claudią Hinterseer, razem ze zdjęciami fotografów agencji. Czeka na Was także pierwsza część cyklu poświęconego najlepszym galeriom narodowym oraz dużo dobrej fotografii zarówno z Polski jak i zagranicy.
0
Album "Pięć minut stąd"
7 styczeń 2013
Ukazał się drugi album serwisu Holga.pl zatytułowany "Pięć minut stąd". W podzielonym na pięć rozdziałów wydawnictwie znajdziemy różnorodne tematycznie zdjęcia, których łącznikiem jest estetyka lo-fi. Publikacja dostępna jest w wersji cyfrowej.
0
Dolnośląski Magazyn Fotograficzny, nr 3
28 grudzień 2012
Ukazał się ostatni w tym roku numer Dolnośląskiego Magazynu Fotograficznego. Znajdziecie w nim m.in. prace Magdaleny Franczuk, Norberata Ptaka, Artura Korzeniowskiego, Wojciecha Skibickiego, Anny Garncarek, Artura Raka i Łukasza Siwka.
0
Kwartalnik Fotografia, nr 39
0
doc! photo magazine, nr 6
17 grudzień 2012
Ukazał się grudniowy numer miesięcznika doc! photo magazine. Znajdziecie w nim fotografie takich autorów jak: Chris Niedenthal, Agnieszka Napierała, Andrzej Kozioł, Bartek Solik, Lemuel Chanyungco, Nathalie Daoust, Thomas Leuthard oraz Tomasz Adamowicz.
0
doc! photo magazine, nr 5
13 listopad 2012
Ukazał się piąty numer doc! photo magazine. Znajdziecie w nim zdjęcia Viviane Sassen, Ranii Matar, Agnieszki Rayss, Anny Mirgos, Edyty Ganc, Izabeli Poniatowskiej, Artura Gutowskiego oraz Krzysztofa Kuczyńskiego.
0
"Kolekcja Wrzesińska" na iPada
24 październik 2012
Nakładem wydawnictwa 5shots ukazały się trzy nowe pozycje na iPada. Są to trzy części legendarnej "Kolekcji Wrzesińskiej", w których znajdziemy fotografie Bogdana Konopki, Andrzeja Jerzego Lecha i Mariusza Foreckiego.
0
Dolnośląski Magazyn Fotograficzny, nr 2
8 październik 2012
Od kilku dni można już oglądać kolejny numer internetowego czasopisma promującego za pomocą fotografii region Dolnego Śląska. Znajdziecie w nim prace Łukasza Kędzierskiego, Jarka Kasprowiaka, Filipa Mazurka, Daniela Korzewy, Bartka Janiczka, Piotra Króla oraz Martyny Peisert.
0
COMO Magazine - nowe numery
3 październik 2012
Ukazały się dwa nowe numery magazynu studentów i absolwentów fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu - Como Magazine. W drugim i trzecim numerze znajdziemy prace m.in. Weroniki Ławniczak, Grzegorza Stefańskiego, Łukasza Gniadka oraz Michała Grochowiaka. Zachęcamy do lektury!
0
Trzeci numer doc! photo magazine
10 wrzesień 2012
Ukazał się trzeci numer doc!photo magazine - internetowego magazynu prezentującego głównie fotoreportaże. W kolejnej edycji magazynu zobaczyć można m.in. materiały Renaty Dąbrowskiej, czy Justyny Zduńczyk. Po raz pierwszy opublikowane zostały też cykle zdjęciowe nadesłane przez czytelników.
0
Dolnośląski Magazyn Fotograficzny, nr 1
31 lipiec 2012
Właśnie ukazał się nowy numer Dolnośląskiego Magazynu Fotograficznego. Znajdziecie w nim zdjęcia oraz rozmowy z twórcami, m.in. z: Joanną Kupniewską, Arkadiuszem Wojciechowskim, Piotrem Pietrygą, Łukaszem Bujonkiem i Joanną Jaskólską. Celem twórców Magazynu jest konsolidacja środowiska fotograficznego z regionu Dolnego Śląska oraz ukazanie jego uroków.
0
Premiera albumu Mariusza Foreckiego "Kolekcja wrzesińska 2011"
6 lipiec 2012
Nakładem Wydawnictwa Kropka ukazał się album Mariusza Foreckiego zatytułowany "Kolekcja wrzesińska 2011". To kolejna, po wydawnictwach z pracami Bogdana Konopki i Andrzeja Jerzego Lecha, monograficzna publikacja poświęcona Wrześni.
0