doc! photo magazine, nr 5
0
"Kolekcja Wrzesińska" na iPada
24 październik 2012
Nakładem wydawnictwa 5shots ukazały się trzy nowe pozycje na iPada. Są to trzy części legendarnej "Kolekcji Wrzesińskiej", w których znajdziemy fotografie Bogdana Konopki, Andrzeja Jerzego Lecha i Mariusza Foreckiego.
0
Dolnośląski Magazyn Fotograficzny, nr 2
8 październik 2012
Od kilku dni można już oglądać kolejny numer internetowego czasopisma promującego za pomocą fotografii region Dolnego Śląska. Znajdziecie w nim prace Łukasza Kędzierskiego, Jarka Kasprowiaka, Filipa Mazurka, Daniela Korzewy, Bartka Janiczka, Piotra Króla oraz Martyny Peisert.
0
COMO Magazine - nowe numery
3 październik 2012
Ukazały się dwa nowe numery magazynu studentów i absolwentów fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu - Como Magazine. W drugim i trzecim numerze znajdziemy prace m.in. Weroniki Ławniczak, Grzegorza Stefańskiego, Łukasza Gniadka oraz Michała Grochowiaka. Zachęcamy do lektury!
0
Trzeci numer doc! photo magazine
10 wrzesień 2012
Ukazał się trzeci numer doc!photo magazine - internetowego magazynu prezentującego głównie fotoreportaże. W kolejnej edycji magazynu zobaczyć można m.in. materiały Renaty Dąbrowskiej, czy Justyny Zduńczyk. Po raz pierwszy opublikowane zostały też cykle zdjęciowe nadesłane przez czytelników.
0
Dolnośląski Magazyn Fotograficzny, nr 1
31 lipiec 2012
Właśnie ukazał się nowy numer Dolnośląskiego Magazynu Fotograficznego. Znajdziecie w nim zdjęcia oraz rozmowy z twórcami, m.in. z: Joanną Kupniewską, Arkadiuszem Wojciechowskim, Piotrem Pietrygą, Łukaszem Bujonkiem i Joanną Jaskólską. Celem twórców Magazynu jest konsolidacja środowiska fotograficznego z regionu Dolnego Śląska oraz ukazanie jego uroków.
0
Premiera albumu Mariusza Foreckiego "Kolekcja wrzesińska 2011"
6 lipiec 2012
Nakładem Wydawnictwa Kropka ukazał się album Mariusza Foreckiego zatytułowany "Kolekcja wrzesińska 2011". To kolejna, po wydawnictwach z pracami Bogdana Konopki i Andrzeja Jerzego Lecha, monograficzna publikacja poświęcona Wrześni.
0
Kwartalnik Fotografia, nr 38
5 lipiec 2012
Zachęcamy do lektury 38. numeru Kwartalnika Fotografia. W numerze m.in.: Joel-Peter Witkin, Estelle Hannania, Jacques Borgetto, Sergiej Isakov, Akos Czigany, Dawid Misiorny, Renata Gluza o Tomaszu Gudzowatym, Magazyn "5 klatek", Joanna Kinowska rozmawia z Wolfgangiem Tillmansem, Wilczyk kontra Zawadzki: dwugłos o "starych" dokumentalistach oraz - tradycyjnie - sprawozdania z najważniejszych festiwali, recenzje książek oraz zapowiedzi wystaw i kronika wydarzeń.
0
Magazyn FotoIndex - nr 9
13 czerwiec 2012
Dostępny jest już dziewiąty, specjalny numer Magazynu FotoIndex, poświęcony w całości współczesnej fotografii portugalskiej.
0
Nowy numer magazynu PokochajFotografie.pl
0
Kwartalnik Fotografia nr 37
22 grudzień 2011
Ukazał się nowy numer Kwartalnika Fotografia, a w nim: Pieter Hugo, Gregory Crewdson, Maciej Pisuk, wystawa "Blogspot", rozmowa z Jolantą Rycerską oraz z Mariuszem Wideryńskim, Zofia Chomętowska, 7. Biennale Fotografii w Poznaniu, Transfotografia, 54. Biennale Sztuki w Wenecji oraz self-publishing. Polecamy!
0
Grudniowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży
28 listopad 2011
Do kiosków trafił grudniowy numer magazynu Digital Camera Polska. Czytelnicy znajdą w nim rozmowy ze znanymi fotografami (Thomasem Hoepkerem i Eugenio Recuenco), liczne porady warsztatowe i sprzętowe, a także opis nowości i testy aparatów Fujifilm X10, Sony NEX-5N i ośmiu niedrogich obiektywów makro.
0
Practical Photoshop Polska - nowy magazyn poświęcony kreatywnej pracy w Photoshopie
18 listopad 2011
Do salonów prasowych trafił nowy dwumiesięcznik poświęcony kreatywnej pracy w Photoshopie. "Practical Photoshop Polska" to 116 stron wypełnionych tutorialami omawiającymi zasady działania poszczególnych narzędzi. Każdy numer magazynu będzie sprzedawany z płytą DVD, na której znajdą się lekcje video oraz wszystkie wykorzystywane w nich pliki źródłowe.
0
Magazyn Snap Me, nr 11
27 wrzesień 2011
Dostępny jest już jedenasty numer magazynu "Snap Me". Znajdziemy w nim fotografie m.in.: Piotra Wesołowskiego, Krystiana Krystkowiaka, Bartosza Mokrzyckiego, Artura Jonika i Joanny Chwilkowskiej. Zachęcamy do oglądania!
0
Kwartalnik Fotografia, nr 36
26 lipiec 2011
Ukazał się nowy numer Kwartalnika Fotografia. Tradycyjnie, znajdziemy w nim prezentacje fotografów, relacje z festiwali, rozmowy oraz "Portfolio Młodych". Trzydziesty szósty numer "Kwartalnika Fotografia" jest dostępny w salonach Empiku, Ruchu, Kolportera, w sieci księgarni Matras, w niektórych muzeach, galeriach i księgarniach oraz w prenumeracie.
0
Internetowy miesięcznik FotoGeA.com, nr 7/8
13 lipiec 2011
Można już pobierać wakacyjny numer internetowego miesięcznika o fotografowaniu i podróżach FotoGeA.com. Znajdziemy w nim m.in: relacje z podróży po Fidżi, Maderze, Chorwacji, Teneryfie, Wilnie oraz Kurpiach, dużo zdjęć oraz interesujące porady fotograficzne.
0
Premiera książki Andrzeja Dobosza
22 czerwiec 2011
Światło dzienne ujrzała publikacja z fotografiami Andrzeja Dobosza. Autorem projektu książki zatytułowanej po prostu "Andrzej Dobosz" jest ceniony w Polsce i za granicą grafik - Ryszard Bienert. Prezentujemy tekst Doroty Łuczak o albumie, który ukazał się w limitowanej edycji 500 numerowanych egzemplarzy.
0
Snap Me nr 9
7 czerwiec 2011
Ukazał się dziewiąty numer magazynu "Snap Me". W najnowszym numerze można zobaczyć zdjęcia m.in.: Bartłomieja Sołtysiaka, Pawła Stelmacha, Joanny Gałuszki, Izy Sawickiej, Michała Drygalskiego i Łukasza Dziewica.
0