Kwietniowy numer magazynu Digital Camera Polska już dostępny w sprzedaży!

Autor: Michał Chrzanowski

3 Kwiecień 2017
Artykuł na: minutę

Tematem wiodącym najnowszego wydania Digital Camera jest fotografia krajobrazu. Dowiecie się, jak unikać najczęstszych błędów, i jak, dzięki kilku prostym sztuczkom robić jeszcze lepsze zdjęcia pejzażowe.

Na 12 stronach znajdziecie 21 praktycznych rad dotyczących kompozycji oraz ustawień Waszego aparatu. Jak zawsze polecamy również wywiady: z mistrzem fotografii teatralnej Bartkiem Warzechą, zdolną portrecistką Agatą Serge oraz, pozostając w temacie fotografii krajobrazowej, wielokrotnie nagradzanym Markiem Wilsonem.

Zobacz wszystkie zdjęcia (11)

Z kolei w Strefie Sprzętu znajdziecie test stylowego kompaktu Fujifilm X100F oraz, co znów ucieszy fanów pejzażu, siedem manualnych obiektywów szerokokątnych!

Najnowszy numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Dlaczego widzimy kolory? Ten film Wam to wyjaśni
Dlaczego widzimy kolory? Ten film Wam to wyjaśni
Poświęcamy wiele czasu i pieniędzy, aby na swoich zdjęciach odwzorować kolory z najlepszą możliwą dokładnością. Ale czy zastanawiamy się nad tym, jak barwy widzi nasz mózg?
8
Najnowszy numer Digital Camera Polska - ostatnia szansa, by kupić taniej w przedsprzedaży
Najnowszy numer Digital Camera Polska - ostatnia szansa, by kupić taniej w przedsprzedaży
Za chwilę jesienny numer magazynu Digital Camera Polska trafi do sprzedaży. Pozostały jednak już tylko 2 dni, by zamówić go w niższej cenie. Sprawdźcie, co znajdziecie w tym wydaniu.
20
Gem, set, flesz, czyli oglądamy tenisa z Martinem Parrem [ZAPOWIEDŹ]
Gem, set, flesz, czyli oglądamy tenisa z Martinem Parrem [ZAPOWIEDŹ]
Przeglądając najnowszy album Martina Parra będziemy mogli zajrzeć za kulisy wielkoszlemowych turniejów. “Match Point” to hołd złożony nie tylko tenisowi, ale i jego kibicom.
37
Powiązane artykuły