Foam Magazine #35
0
Magazyn Aorta, nr 7
5 czerwiec 2013
Aorta ma przyjemność zaprezentować siódmy numer magazynu. Znajdziecie w nim prace uznanych fotografów polskich oraz zagranicznych. Polecamy szczególnie materiały, których autorami są: Ed Kashi, James Whitlow Delano i Cristina De Middel.
0
doc! photo magazine, nr 11
24 maj 2013
Ukazał się 11. numer internetowego miesięcznika fotografii dokumentalnej - doc! photo magazine. Bohaterem numeru jest Tadeusz Rolke. Poza wywiadem z fotografem, w majowym numerze magazynu można znaleźć także jego kameralny fotoreportaż "Szabas u Szmulika".
0
Dolnośląski Magazyn Fotograficzny nr 4
25 kwiecień 2013
Ukazał się kolejny numer Dolnośląskiego Magazynu Fotograficznego. Znajdziemy w nim m.in.: zdjęcia Karola Nienartowicza, Bartka Janiczka, Marka Wójciaka, Mikołaja Nowackiego i Barta Pogody.
0
doc! photo magazine, nr 10
16 kwiecień 2013
Ukazał się dziesiąty numer doc! photo magazine. Znajdziemy w nim m.in.: fotografie Alexa Coghe i rozmowę z włoskim fotografem, prace Lincolna Schatza i Piotra Komajdy będące kolejną odsłoną cyklu poświęconego eksploracji Ameryki oraz fotografię uliczną z Portugalii.
0
contra doc! - specjalny numer doc! photo magazine, nr 1
15 kwiecień 2013
Dziś ukazał się pierwszy z serii numerów specjalnych doc! photo magazine w całości poświęconych fotografii artystycznej - contra doc! Znajdziemy w nim m.in. prace Rogera Ballena, Pawła Żaka oraz Wacława Wantucha.
0
Magazyn Aorta, nr 6
5 kwiecień 2013
Ukazał się szósty numer magazynu Aorta. Swoje prace prezentują w nim m.in.: Tomasz Tomaszewski, Carl de Keyzer oraz Bart Pogoda. W numerze znajdziecie także wywiad z Marco Vernaschi.
0
"Akademia Widzenia" nr 1
18 marzec 2013
Ukazał się nowy kwartalnik fotograficzny - "Akademia Widzenia". Znajdziemy w nim mi.in.: opowieści laureata World Press Photo - Stanisława Jakubowskiego, felieton Marcina Burasa, spostrzeżenia Mariusza Foreckiego oraz zdjęcia Filipa Springera i Zbigniewa Wielgosza. Pierwszy numer jest już dostępny w sieci.
0
doc! photo magazine, nr 9
11 marzec 2013
Dostępny jest już marcowy numer internetowego miesięcznika poświęconego fotografii dokumentalnej doc! photo magazine. Znajdziemy w nim osiem autorskich prezentacji. Gwiazdą numeru jest japoński fotograf Hiroshi Watanabe.
0
doc! photo magazine, nr 8
0
FramesFactory - nowy magazyn fotograficzny
6 luty 2013
Ukazał się nowy magazyn fotograficzny - FramesFactory. W pierwszym numerze znajdziemy m.in. prace Józefa Wolnego z Haiti, Przemka Ledwocha z Katowic oraz zdjęcia Masajów Michała Szalasta. Magazyn będzie się ukazywał w formie kwartalnika, a pierwszy numer jest już dostępny do bezpłatnego pobrania ze strony www.framesfactory.pl.
0
Magazyn AOrta, nr 5
31 styczeń 2013
Ukazał się piąty numer magazynu AOrta. Znajdziemy w nim prace finalisty Hasselblad Masters - Mariusza Janiszewskiego, zwycięzcy World Press Photo 2012 - Tomasza Lazara oraz fotografa agencji Magnum - Jacoba Aue Sobola. Polecamy!
0
PokochajFotografie.pl nr 14
16 styczeń 2013
Ukazał się 14. numer internetowego magazynu PokochajFotografie.pl. Znajdziecie w nim m.in. prace Maćka Nabrdalika, wyniki konkursu na esej o wybranej fotografii Jerzego Lewczyńskiego oraz fotorelację z fotoekspedycji do Indii z Markiem Arcimowiczem.
0
doc! photo magazine, nr 7
10 styczeń 2013
Ukazał się siódmy numer doc! photo magazine. Znajdziecie w nim wywiad z dyrektor zarządzająca agencji NOOR - Claudią Hinterseer, razem ze zdjęciami fotografów agencji. Czeka na Was także pierwsza część cyklu poświęconego najlepszym galeriom narodowym oraz dużo dobrej fotografii zarówno z Polski jak i zagranicy.
0
Album "Pięć minut stąd"
7 styczeń 2013
Ukazał się drugi album serwisu Holga.pl zatytułowany "Pięć minut stąd". W podzielonym na pięć rozdziałów wydawnictwie znajdziemy różnorodne tematycznie zdjęcia, których łącznikiem jest estetyka lo-fi. Publikacja dostępna jest w wersji cyfrowej.
0
Dolnośląski Magazyn Fotograficzny, nr 3
28 grudzień 2012
Ukazał się ostatni w tym roku numer Dolnośląskiego Magazynu Fotograficznego. Znajdziecie w nim m.in. prace Magdaleny Franczuk, Norberata Ptaka, Artura Korzeniowskiego, Wojciecha Skibickiego, Anny Garncarek, Artura Raka i Łukasza Siwka.
0
Kwartalnik Fotografia, nr 39
19 grudzień 2012
Ukazał się właśnie 39. numer Kwartalnika Fotografia, którego tematem przewodnim jest Afganistan. Kwartalnik zwraca uwagę na odświeżony layout oraz pięć rodzajów papieru wykorzystanych w druku. Polecamy!
0
doc! photo magazine, nr 6
17 grudzień 2012
Ukazał się grudniowy numer miesięcznika doc! photo magazine. Znajdziecie w nim fotografie takich autorów jak: Chris Niedenthal, Agnieszka Napierała, Andrzej Kozioł, Bartek Solik, Lemuel Chanyungco, Nathalie Daoust, Thomas Leuthard oraz Tomasz Adamowicz.
0