doc! photo magazine, nr 17
0
doc! photo magazine, nr 16
9 październik 2013
Ukazał się 16. numer internetowego miesięcznika fotograficznego doc! photo magazine. W październikowym wydaniu znajdziemy osiem materiałów oraz prace pięciu fotografów uczestniczących w projekcie The Europeans, który tym razem koncentruje się na Polsce. Bohaterm numeru jest Robert Walker.
0
doc! photo magazine, nr 15
12 wrzesień 2013
Ukazał się 15. numer internetowego miesięcznika poświęconego fotografii dokumentalnej "doc! photo magazine". Bohaterem numeru jest Maciek Nabrdalik jeden z najbardziej znanych w świecie polskich fotoreporterów. Oprócz wywiadu w numerze znajdziecie m.in. zdjęcia Macieja Jeziorka, Adama Pańczuka, pary Marilene Coolens & Lisa De Boeck czy Jiwei Hana.
0
Aorta, nr 8
19 sierpień 2013
W ósmym numerze magazynu Aorta znajdziecie prace takich autorów jak: Alex Tomazatos, Kuba Kamiński - Whisperers, Adrien Golinelli, William Ropp, Dina Oganova, Fernando Moleres, Krystian Bielatowicz, Olaf Schuelke, Maciej Grzybowski i Jenny Boot.
0
doc! photo magazine, nr 14
13 sierpień 2013
Ukazał się 14. numer internetowego miesięcznika poświęconego fotografii dokumentalnej "doc! photo magazine". Bohaterem numeru jest Marc Erwin Babej, który wskazuje na zobojętnienie współczesnych odbiorców na obrazy pokazywane przez fotografię prasową. Oprócz rozmowy z szefem amerykańskiego biura miesięcznika w numerze znajdziecie m.in. zdjęcia Krystiana Bielatowicza, Giuliano Camarda, Tytusa Grodzickiego, Roberta H. Millera, Olafa Schuelke i Shimpei Takeda.
0
FramesFactory, nr 3
9 sierpień 2013
Ukazał się trzeci numer internetowego magazynu fotograficznego "FramesFactory". Motywem przewodnim najnowszego numeru jest człowiek, a jego gościem - Arkadiusz Gola. Magazyn zaprasza również do udziału w konkursie, którego tematem jest portret, a nagrodą główną udział w Warsztatach Fotograficznych Holdena.
0
PokochajFotografie.pl nr 16
5 sierpień 2013
Ukazał się szesnasty numer magazynu PokochajFotografie.pl. Znajdziecie w nim zdjęcia Wilhelma von Blandowskiego, portfolia młodych autorów, wywiad z Wilsenem Way oraz relacje z warsztatów w Istanbule i Irlandii.
0
Melba Magazine, nr 3
18 lipiec 2013
Ukazał się trzeci numer internetowego kwartalnika poświęconego modzie i fotografii. Temat przewodni numeru to "Desire". W numerze czeka na nas m.in. wywiad z Jackiem Porembą i ukraińskim duetem Synchrodogs oraz sesje zdjęciowe Doroty Kaczmarek, Alicji Kozak, Agaty Mendziuk, Małgorzaty Turczyńskiej i Isolde Woudstry.
0
Contra doc!, nr 2
15 lipiec 2013
Ukazał się drugi numer kwartalnika contra doc! Znajdziemy w nim wywiad z Grzegorzem Przyborkiem oraz prace takich artystów jak: Karl Burke, Dina Goldstein, Johann Ryno de Wet, Mateusz Torbus, Mikołaj Drawski, Marcin Owczarek i David Kretschmer.
0
doc! photo magazine, nr 13
0
doc! photo magazine, nr 12
25 czerwiec 2013
Głównym bohaterem czerwcowego numeru doc! photo magazine jest Maciej Dakowicz, który prezentuje swój nowy materiał "Sonepur Mela Girl Shows". Opróc niego w magazynie znajdziecie m.in. wstrząsający reportaż Macieja Moskwy z Syrii, materiał Amy Lyne o Coney Island, podsumowanie wyprawy Craiga Semetki przez współczesną Amerykę oraz reportaż Larrego K. Snidera z opuszczonych fabryk koncernu General Motors.
0
Foam Magazine #35
17 czerwiec 2013
Ukazał się 35. numer międzynarodowego kwartalnika Foam. Jego tematem przewodnim jest "Żądza". Magazyn będzie można kupić pod koniec czerwca.
0
Magazyn Aorta, nr 7
5 czerwiec 2013
Aorta ma przyjemność zaprezentować siódmy numer magazynu. Znajdziecie w nim prace uznanych fotografów polskich oraz zagranicznych. Polecamy szczególnie materiały, których autorami są: Ed Kashi, James Whitlow Delano i Cristina De Middel.
0
doc! photo magazine, nr 11
24 maj 2013
Ukazał się 11. numer internetowego miesięcznika fotografii dokumentalnej - doc! photo magazine. Bohaterem numeru jest Tadeusz Rolke. Poza wywiadem z fotografem, w majowym numerze magazynu można znaleźć także jego kameralny fotoreportaż "Szabas u Szmulika".
0
Dolnośląski Magazyn Fotograficzny nr 4
25 kwiecień 2013
Ukazał się kolejny numer Dolnośląskiego Magazynu Fotograficznego. Znajdziemy w nim m.in.: zdjęcia Karola Nienartowicza, Bartka Janiczka, Marka Wójciaka, Mikołaja Nowackiego i Barta Pogody.
0
doc! photo magazine, nr 10
16 kwiecień 2013
Ukazał się dziesiąty numer doc! photo magazine. Znajdziemy w nim m.in.: fotografie Alexa Coghe i rozmowę z włoskim fotografem, prace Lincolna Schatza i Piotra Komajdy będące kolejną odsłoną cyklu poświęconego eksploracji Ameryki oraz fotografię uliczną z Portugalii.
0
contra doc! - specjalny numer doc! photo magazine, nr 1
15 kwiecień 2013
Dziś ukazał się pierwszy z serii numerów specjalnych doc! photo magazine w całości poświęconych fotografii artystycznej - contra doc! Znajdziemy w nim m.in. prace Rogera Ballena, Pawła Żaka oraz Wacława Wantucha.
0
Magazyn Aorta, nr 6
5 kwiecień 2013
Ukazał się szósty numer magazynu Aorta. Swoje prace prezentują w nim m.in.: Tomasz Tomaszewski, Carl de Keyzer oraz Bart Pogoda. W numerze znajdziecie także wywiad z Marco Vernaschi.
0