Najnowszy, lipcowy numer Digital Camera Polska już dostępny w sprzedaży

Autor: Michał Chrzanowski

4 Lipiec 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Tematem przewodnim najnowszego wydania Digital Camera jest fotografia sportu i akcji. Poza licznymi poradami – dzięki, którym łatwiej uchwycicie dynamiczne sceny – znajdziecie także wywiady z  Szymonem Szcześniakiem,  Fransem Lantingiem i  Weroniką Izdebską. A to nie wszystko!

Najnowsze, lipcowe wydanie Digital Camera Polska zostało poświęcone fotografii sportu i akcji. Redaktorzy magazynu z pomocą zawodowców radzą, jak robić lepsze zdjęcia dynamicznych scen. To wiedza, która przyda się nie tylko podczas fotografowania wydarzeń sportowych, ale również naszych pupili czy pociech (co jak wiadomo, bywa prawdziwym wyzwaniem!).

- Polecam również nasze wywiady: z Szymonem Szcześniakiem, jednym z najlepszych polskich portrecistów, Fransem Lantingiem, uznanym fotografem dzikiej przyrody oraz obiecującą Weroniką Izdebską, autorką nastrojowych zdjęć inspirowanych daleką północą – powiedział Maciej Zieliński, redaktor naczelny  Digital Camera Polska.

Zobacz wszystkie zdjęcia (12)

W strefie sprzętu znajdziecie z kolei test porównawczy zaawansowanych zewnętrznych fleszy, i przede wszystkim wakacyjny poradnik, z którego dowiecie się co warto, co można, a co zdecydowanie trzeba spakować tego lata do fotograficznej torby.

Najnowszy numer można już kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
"Arché", czyli trzecia część opowieści o relacji człowieka z naturą. Nowa książka Kacpra Kowalskiego
"Arché", czyli trzecia część opowieści o relacji człowieka z naturą. Nowa książka Kacpra Kowalskiego
W jaki sposób w naszej kulturze i tradycji wizualnej pojawiły się formy i znaki, którymi posługujemy się do dziś? W najnowszym projekcie Arché, nagradzany fotograf...
30
Legendarni fotografowie w Polsce - PRL oczami Roberta Capy, Cartier-Bressona, Elliota Erwitta i wielu innych
Legendarni fotografowie w Polsce - PRL oczami Roberta Capy, Cartier-Bressona, Elliota Erwitta i...
Dom Spotkań z Historią prezentuje jedną najciekawszych publikacji fotograficznych dotyczących naszego kraju. „Legendarni fotografowie w Polsce” to wybór blisko 100...
46
Dlaczego widzimy kolory? Ten film Wam to wyjaśni
Dlaczego widzimy kolory? Ten film Wam to wyjaśni
Poświęcamy wiele czasu i pieniędzy, aby na swoich zdjęciach odwzorować kolory z najlepszą możliwą dokładnością. Ale czy zastanawiamy się nad tym, jak barwy widzi nasz mózg?
8