Co zrobić, by przywieźć niezapomniane zdjęcia z wakacji? Dowiedz się z najnowszym numerem Digital Camera Polska

0
Redakcja Fotopolis
11 Lipiec 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Do kiosków trafiło właśnie najnowsze wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim m.in.: pomysły na wakacyjne projekty, porównanie uniwersalnych superzoomów, przegląd walizek podróżnych oraz testy sprzęty i ciekawe wywiady.

Lipcowe wydanie Digital Camera Polska kontynuuje temat fotografii wakacyjnej. Tym razem spróbujemy Was przekonać, że potrzeba naprawdę niewiele, by z pozoru nudną, czy też mocno obfotografowaną scenę pokazać w zupełnie inny sposób.

W temacie miesiąca znajdziecie 10 wybranych przez nas pomysłów, które pomogą Wam przywieźć z wakacji karty pełne zupełnie nowych ujęć. Do sezonu letniego przygotowujemy się również w strefie sprzętu. Oprócz testu Canona EOS RP, najtańszej bezlusterkowej pełnej klatki, znajdziecie tam porównanie 8 uniwersalnych superzoomów, oraz przegląd walizek podróżnych, w których bezpiecznie przewieziecie swój sprzęt.

Zobacz wszystkie zdjęcia (11)

Jak zwykle nie zabrakło też wywiadów - z fotografem-aktywistą Nickiem Brandtem, który poprzez swoje zdjęcia chce docierać do świadomości odbiorców, oraz Joanną Helander, dokumentalistką czasów PRL, autorką najciekawszej naszym zdaniem wystawy tegorocznej edycji Miesiąca Fotografii.

Najnowszy, lipcowy numer można kupić w salonach prasowych, lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Powiązane artykuły
Więcej w kategorii: Publikacje
Marek Piasecki „Anaklasis” - nowa książka fotograficzna Fundacji Archeologia Fotografii
Marek Piasecki „Anaklasis” - nowa książka fotograficzna Fundacji Archeologia Fotografii
„Anaklasis” Marka Piaseckiego to publikacja, w której autor eksperymentuje ze zbliżeniami, kadrowaniem i poszukuje faktur „zmieniających rytm wyznaczany przez światło”.
86
0
“Przedmiot rzeczywisty i jego obraz” Witolda Dederki znów w sprzedaży
“Przedmiot rzeczywisty i jego obraz” Witolda Dederki znów w sprzedaży
W marcu informowaliśmy was o zbiórce społecznościowej w celu dodruku kultowej już książki “Przedmiot rzeczywisty i jego obraz”, pierwszej części fotograficznej...
45
0
Poczuj moc inspiracji! Czerwcowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży
Poczuj moc inspiracji! Czerwcowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży
Zestaw 50 warsztatowych trików, wywiad z Aspenem Rasmussenem i Piotrem Zbierskim, a także cała masa sprzetowych rozważań - to wszystko czeka na Was w czerwcowym...
19
0