Czerwcowy numer Digital Camera Polska już dostępny w sprzedaży
1
ZAPOWIEDŹ: Lisa Fonssagrives-Penn: Three Decades of Classic Fashion Photography
18 maj 2017
Fotograficzna podróż do świata mody - tak można opisać album skomponowany przez Davida Seidnera, w którym główną bohaterką jest Lisa Fonssagrives-Penn, kobieta uznana za pierwszą światową supermodelkę.
0
Nowy album Chrisa Niedenthala to ponad 200 zdjęć ukazujących przełomowy „rok nadziei“
16 maj 2017
Ogłoszenie wyników pierwszych wolnych wyborów na Placu Konstytucji czy protesty pekińskiej młodzieży to tylko kilka ikonicznych zdjęć, które zostały zebrane w najnowszym albumie „Chris Niedenthal 1989. Rok nadziei”.
1
Imago, czyli wkraczanie w dorosłość. Premiera albumu Zuzy Krajewskiej już w najbliższy piątek
15 maj 2017
Imago jest zbiorem niemal 100 fotografii z projektu, który Zuza Krajewska realizowała na przestrzeni kilkunastu ostatnich miesięcy w zakładzie poprawczym w podwarszawskim Studzieńcu. Premiera albumu już w najbliższy piątek w Warszawie.
0
Unikatowe zdjęcia II RP w fascynującym fotoreportażu z przeszłości
10 maj 2017
Malownicze dworki, luksusowe podróże samolotem, wczasy „do wód” uchwycone w serii ponad dwustu unikalnych fotografii. Album „Polska przedwojenna” odkrywa fascynujący świat rzeczywistości II Rzeczpospolitej.
0
Tim Walker autorem kalendarza Pirelli 2018
5 maj 2017
Autorem zdjęć do kolejnej edycji najbardziej znanego kalendarza na świecie zostanie znany z ekstrawaganckiego stylu, brytyjski fotograf Tim Walker. Czego spodziewać się po najbliższym wydaniu?
0
Tymon Markowski "FLOW" - warszawska premiera albumu już w najbliższą środę
4 maj 2017
Bydgoszcz - miasto i wieś o tej samej nazwie dzieli 106 kilometrów w linii prostej. Z okolic wsi do serca miasta płynie rzeka Brda, by skończyć swój bieg wpadając do Wisły. Przestrzeń wokół Brdy stała się tematem zdjęć Tymona Markowskiego, który poszukuje niecodziennych fragmentów rzeczywistości.
0
Majowy Digital Camera Polska już w sprzedaży
4 maj 2017
Najnowszy numer Digital Camera Polska to prawdziwe kompendium wiedzy o fotografii ulicznej. Znajdziecie w nim między innymi 10 praktycznych wskazówek oraz porady udzielonych przez Nicka Turpina, Aarona Bergera i Ronya Galka. Do tego wywiad z mistrzem reportażu, Tomaszem Tomaszewskim, w którym ujawnia swój najnowszy projekt. Poza tym test Sony A99 II oraz porównanie 8 kompaktowych telezoomów.
0
II wojna światowa w kolorze na nieznanych zdjęciach brytyjskiej armii
25 kwiecień 2017
Relacje wojennych zmagań zeszłego stulecia oglądamy zazwyczaj w czerni i bieli. Brytyjskie Imperial War Museums mają w swojej kolekcji jednak aż 3000 tys. zdjęć z okresu 1942-1945. Wiele z nich, także tych nigdy wcześniej nie publikowanych znalazło się w nowo wydanym albumie.
3
Ucz się fotografować dziką naturę ze specjalnym wydaniem Digital Camera Polska
0
Kwietniowy numer magazynu Digital Camera Polska już dostępny w sprzedaży!
3 kwiecień 2017
Tematem wiodącym najnowszego wydania Digital Camera jest fotografia krajobrazu. Dowiecie się, jak unikać najczęstszych błędów, i jak, dzięki kilku prostym sztuczkom robić jeszcze lepsze zdjęcia pejzażowe.
0
Album FLOW Tymona Markowskiego już dostępny w sprzedaży
31 marzec 2017
Bydgoszcz - miasto i wieś o tej samej nazwie dzieli 106 kilometrów w linii prostej. Z okolic wsi do serca miasta płynie rzeka Brda, by skończyć swój bieg wpadając do Wisły. Przestrzeń wokół Brdy stała się tematem zdjęć Tymona Markowskiego, który poszukuje niecodziennych fragmentów rzeczywistości.
0
ZAPOWIEDŹ: Thomas Struth „Retrospective"
30 marzec 2017
Pod koniec kwietnia do sprzedaży trafi książka skupiająca w sobie najlepsze prace Thomasa Strutha, jednego z najwybitniejszych fotografów niemieckiej sceny artystycznej.
0
Ponad 60 stron porad najlepszych fotografów Magnum do pobrania za darmo
30 marzec 2017
Rzadko kiedy mamy do czynienia z taką gratką. Z okazji 70-lecia istnienia, agencja Magnum wraz z serwisem Lensculture udostępnia inspirującą publikację zawierającą jedne z najlepszych fotograficznych porad, jakie kiedykolwiek mogliście uzyskać.
0
ZAPOWIEDŹ: 100 Great Street Photographs
28 marzec 2017
100 Great Street Photographs to album, w którym David Gibson połączy prace nowego pokolenia utalentowanych artystów w taki sposób, by zapoznać nas z kulisami powstania niektórych fotografii ulicznych.
0
“O kompozycji w fotografii” - reedycja podręcznika Witolda Dederki już w sprzedaży
27 marzec 2017
W połowie grudnia informowaliśmy Was o zbiórce społecznościowej, której celem było ponowne wydanie klasycznego podręcznika Witolda Dederki. Między innymi dzięki Waszej pomocy książka właśnie trafiła do sprzedaży.
1
ZAPOWIEDŹ: George Rodger: Nuba & Latuka, The Colour Photographs
23 marzec 2017
Na początku kwietnia na rynku wydawniczym pojawi się publikacja z fotografiami George’a Rodgera, która przeniesie nas do świata Nubijczyków zamieszkujących Sudan.
0
ZAPOWIEDŹ: Dronescapes: The New Aerial Photography from Dronestagram
21 marzec 2017
To pierwsza książka, która ma na celu zebranie najlepszych fotografii zrobionych przez drony z całego świata i ukazanie czytelnikom nowego obrazu Ziemi widzianego z zupełnie innej perspektywy.
0