Październikowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży
1
Już w tę środę ukaże się drugi numer „Stron“ - artystycznego zinu Kolektywu Sputnik Photos
2 październik 2017
Pierwszy numer „Stron“ skupiał się na środowisku. Drugi, zgodnie z przyjętą przez Kolektyw Sputnik Photos koncepcją, również będzie tematyczny - a hasło numeru to „Obcy“.
0
Negliż - nowy kwartalnik poświęcony polskiej fotografii aktu
18 wrzesień 2017
Jeśli fotografia aktu to Wasza pasja, mamy dobrą wiadomość. Na rynku debiutuje nowy kwartalnik, którego celem jest popularyzacja polskiej niezależnej sceny fotografii aktu. Oficjalna premiera już 29 września.
0
Wrześniowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży, a w nim…
14 wrzesień 2017
Okładkowy temat poświęcony sztuce edycji fotografii, wywiady z cenionymi polskimi portrecistami, obszerny poradnik dla podróżnika, czy chociażby liczne testy sprzętu fotograficznego.
0
Wiemy jak będzie wyglądał kalendarz Pirelli 2018. Zobaczcie zdjęcia z planu
9 sierpień 2017
Gdy na początku maja dowiedzieliśmy się, że fotografem wybranym do realizacji kalendarza Pirelli na rok 2018 został Tim Walker, wiedzieliśmy, że możemy spodziewać się czegoś specjalnego. Dziś już wiemy, co będzie motywem przewodnim kalendarza.
0
Sierpniowe wydanie Digital Camera Polska już dostępne w sprzedaży
28 lipiec 2017
Ciepłe letnie noce bez wątpienia zachęcają do eksperymentowania, a fotografowanie po zmroku to właśnie temat najnowszego numeru. Astrofotografia to jedna z najtrudniejszych dziedzin fotografii, ale redaktorzy Digital Camera Polska przygotowali kilka gotowych recept.
0
Wielka letnia wyprzedaż w Bookoff - nasz wybór
7 lipiec 2017
W najbliższą sobotę wystartuje kolejna edycja wielkiej letniej wyprzedaży, w księgarni Bookoff, przyciągającej miłośników dobrych książek. Przejrzeliśmy listę dostępnych albumów i wybraliśmy z niej swoich faworytów.
2
Najnowszy, lipcowy numer Digital Camera Polska już dostępny w sprzedaży
4 lipiec 2017
Tematem przewodnim najnowszego wydania Digital Camera jest fotografia sportu i akcji. Poza licznymi poradami – dzięki, którym łatwiej uchwycicie dynamiczne sceny – znajdziecie także wywiady z  Szymonem Szcześniakiem,  Fransem Lantingiem i  Weroniką Izdebską. A to nie wszystko!
0
Dzięki tej książce zrozumiesz czym jest światło w fotografii
29 czerwiec 2017
Bez światła nie ma fotografii - wie o tym każdy. Ale tylko nieliczni są w stanie nad nim zapanować w taki sposób, by osiągać spektakularne efekty. Teraz, dzięki nowemu i uzupełnionemu wydaniu „Światło w fotografii“, będziesz mógł lepiej zrozumieć wszelkie zawiłości związane z oświetleniem.
2
Strony - pierwszy fotograficzny magazyn kolektywu Sputnik Photos
0
Majestat polskich gór. Śladami pierwszych turystów i fotografów
22 czerwiec 2017
Jak po raz pierwszy fotografowano Tatry i Pieniny? W jakim stopniu ewoluowały stroje i obyczaje turystów? A także jak od 1859 roku zmienił się tatrzański pejzaż? Na te i inne pytanie znajdziecie odpowiedź w najnowszym albumie „Tatry i Pieniny. Śladami pierwszych turystów i fotografów“ autorstwa Jarka Majchra.
0
Wyjątkowa promocja wydawnictwa Galaktyka. Książkę „Świat błysku“ Joe’a McNally’ego możesz mieć już za niecałe 10 zł
9 czerwiec 2017
O takim rabacie już dawno nie pisaliśmy. Przy zakupie popularnej książki „Świat błysku“ autorstwa Joe’a McNally’ego możesz zaoszczędzić aż 90%. Promocja jest ograniczona czasowo, dlatego też warto się pospieszyć.
7
Pomóż w reedycji popularnego polskiego podręcznika “Swiatło i cień w fotografii”
7 czerwiec 2017
Po książce na temat kompozycji przyszedł czas na podręcznik podejmujący temat oświetlenia. Polskie Wydawnictwo Fotograficzne stara się o ponowne wydanie doskonale opracowanego “Światła i cienia w fotografii”.
0
Potrzeba już naprawdę niewiele. Pomóż w dokończeniu najnowszego projektu dokumentalnego Filipa Skrońca
7 czerwiec 2017
Najnowszy projekt Filipa Skrońca to szokująca opowieść o albinosach żyjących we współczesnej Afryce, która cały czas jest mocno osadzona w przeszłości. Jednak w pełnym dokończeniu tej historii potrzebna jest Twoja pomoc.
0
Czerwcowy numer Digital Camera Polska już dostępny w sprzedaży
7 czerwiec 2017
Fotografia portretowa to temat przewodni najnowszego wydania Digital Camera Polska. Adresowany do początkujących entuzjastów poradnik to obszerne kompendium wiedzy na temat pracy ze światłem, kompozycji oraz doboru sprzętu i akcesoriów, które pomogą wykonywać lepsze zdjęcia portretowe.
1
ZAPOWIEDŹ: Lisa Fonssagrives-Penn: Three Decades of Classic Fashion Photography
18 maj 2017
Fotograficzna podróż do świata mody - tak można opisać album skomponowany przez Davida Seidnera, w którym główną bohaterką jest Lisa Fonssagrives-Penn, kobieta uznana za pierwszą światową supermodelkę.
0
Nowy album Chrisa Niedenthala to ponad 200 zdjęć ukazujących przełomowy „rok nadziei“
16 maj 2017
Ogłoszenie wyników pierwszych wolnych wyborów na Placu Konstytucji czy protesty pekińskiej młodzieży to tylko kilka ikonicznych zdjęć, które zostały zebrane w najnowszym albumie „Chris Niedenthal 1989. Rok nadziei”.
1
Imago, czyli wkraczanie w dorosłość. Premiera albumu Zuzy Krajewskiej już w najbliższy piątek
15 maj 2017
Imago jest zbiorem niemal 100 fotografii z projektu, który Zuza Krajewska realizowała na przestrzeni kilkunastu ostatnich miesięcy w zakładzie poprawczym w podwarszawskim Studzieńcu. Premiera albumu już w najbliższy piątek w Warszawie.
0