“1001 złych uczynków”, czyli pożegnanie czasów podwórka. Autorka przez rok dokumentowała beztroskę 5 chłopców z Zabrza
0
Listopadowy Digital Camera Polska już dostępny w sprzedaży
6 listopad 2018
Rozłożona na czynniki pierwsze optyka, inspirujące wywiady między innymi z fotografem Agencji Magnum Jacobem Aue Sobolem, czy sporo testów oraz poradników z zakresu zarządzania barwą - to wszystko znajdziecie w najnowszym wydaniu Digital Camera Polska.
0
Październikowy Digital Camera Polska to cała moc inspiracji
9 październik 2018
20 pomysłów na wspaniałe jesienne zdjęcia, masa wywiadów, w tym z legendą reportażu podróżniczego Steve’em McCurry’m, nowinki technologiczne z pełnoklatkowym bezlusterkowcem Canona na czele - to i znacznie więcej czeka na Was w najnowszym wydaniu Digital Camera Polska.
0
Jak fotografować dziką przyrodę? Dowiecie się z najnowszego numeru Digital Camera Polska
4 wrzesień 2018
Wrześniowe wydanie Digital Camera Polska już w kioskach, a w nim m.in. wywiady z Michałem Dyjukiem i Jackiem Kuszem, przegląd najnowszych premier i test niedrogiego, ale funkcjonalnego Canon EOS M50.
0
Darmowy eBook Spyder5 to obowiązkowa pozycja, dzięki której nauczysz się zarządzać kolorami
10 sierpień 2018
Datacolor przedstawia bezpłatny eBook Spyder5 pełen wskazówek i porad dotyczących zarządzania barwą. Pierwszy część jest już dostępna do pobrania.
1
Z aparatem dookoła świata. W najnowszym numerze Digital Camera Polska Charlie Waite przedstawia 25 topowych lokalizacji krajobrazowych
1 sierpień 2018
Gdzie szukać miejsc na zdjęcia? Jak zaplanować wyprawę na drugi koniec świata? Jak na przestrzeni lat zmieniła się fotografia reklamowa? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie w najnowszym numerze Digital Camera Polska.
0
Szykujesz się na rozpoczęcie przygody z fotografią uliczną? Sprawdź najnowszy numer Digital Camera Polska
3 lipiec 2018
Lipcowe wydanie magazynu Digital Camera Polska zmierza właśnie do waszych kiosków. A w nim m.in: wywiady z Joelem Mayerowitzem, Jackiem Szustem i Marcinem Kempskim, obszerne wskazówki dotyczące streeta, a także testy Sony A7 III, BenQ SW240 i najlepszych statywów na rynku.
0
Michał Mrozek przez 5 lat dokumentował futbol amerykański w Polsce. Książka “More than a sport” to hołd złożony tej dyscyplinie
25 czerwiec 2018
5 lat, 32 mecze, 43 treningi i prawie 14 tys. fotografii.  Tak w skrócie można opisać najnowszy projekt Michała Mrozka. Ale pierwsza książka fotograficzna o futbolu amerykańskim w Polsce to coś więcej niż zwykły reportaż.
0
Hubert Humka „Death Landscapes“ - premiera książki i spotkanie autorskie
22 czerwiec 2018
„Death Landscapes“ Huberta Humki to przede wszystkim opowieść o człowieku, ujawniająca ciemną stronę jego duszy. Czy możliwe jest zbliżenie się do mrocznej prawdy poprzez krajobrazy? Na to i inne pytania poznacie odpowiedź już w najbliższą niedzielę, 24 czerwca w łódzkiej Galerii Imaginarium.
0
Augustis 2.0 - przedwojenne, uliczne zdjęcia Białegostoku teraz także w formie książki
0
Augustis 2.0 - przedwojenne uliczne zdjęcia Białegostoku teraz także w formie książki
18 czerwiec 2018
Już w najbliższy czwartek premierą drugiej książki z fotografiami Bolesława Augustisa, którego wyjątkowo bogate archiwum zostało odnalezione przypadkiem w 2004 roku. Książka zawiera 150 niepublikowanych do tej pory zdjęć z lat 1935-38.
0
Polskie wydanie „Annie Leibovitz. Portrety 2005-2016“ już dostępne w sprzedaży
7 czerwiec 2018
Jesteś fanem prac Annie Leibovitz, jednej z najważniejszych postaci we współczesnym świecie fotografii. Jeśli tak, to mamy świetną wiadomość. Na naszym rynku pojawiło się polskie wydanie najnowszego albumu „Annie Leibovitz. Portrety 2005-2016“.
0
Najnowszy magazyn Digital Camera Polska już w sprzedaży. A w nim…
7 czerwiec 2018
W czerwcowym wydaniu Digital Camera Polska znajdziecie między innymi: porady, jak przygotować się do wakacyjnych plenerów, wskazówki dotyczące filtrów optycznych, najlepsze zdjęcia z Grand Press Photo, wywiad z Brucem Davidsonem, czy test topowego modelu Fujifilm X-H1. A to nie wszystko.
0
"Fotografuj Kreatywnie" - nowe wydanie specjalne Digital Camera. Setki sztuczek i wskazówek pomocnych w realizacji autorskich projektów
28 maj 2018
Fotografuj Kreatywnie to wydanie specjalne magazynu Digital Camera Polska, w którym przedstawiamy kilkadziesiąt gotowych recept na ciekawe zdjęcia oraz wskazówki, które pomogą zrealizować Twój wymarzony projekt.
0
“Bezsenna” Dariusza Szubińskiego to opowieść o poświęceniu i pracy dla innych
17 maj 2018
Na półki księgarni trafił właśnie wydany przy pomocy serwisu PolakPotrafi album Dariusza Szubińskiego. “Bezsenna” to swojego rodzaju pochwała codzienności i prostej pracy oraz hołd złożony osobom, które często niezauważone poświęcają swoje życie dla innych.
0
Majowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży
14 maj 2018
Sezon wiosenny zobowiązuje, dlatego w najnowszym wydaniu magazynu Digital Camera Polska znajdziecie aż 45 stron poświęconych fotografii makro.
0
Album “High Fashion” Pawła Jaszczuka to niecodzienne spojrzenie na współczesny styl życia w Japonii. Premiera już jutro
11 kwiecień 2018
Zasypiają stojąc lub leżąc, na wznak lub na bokach, nieprzytomni. Ich ciała ścielą się na schodach i chodnikach. To bohaterowie projektu, który Paweł Jaszczuk realizował w Tokio w latach 2008-2010.
1
Jak dobrze fotografować ptaki? Dowiecie się z kwietniowego numeru Digital Camera Polska
6 kwiecień 2018
Na sklepowe półki trafiło właśnie najnowsze wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim m.in.: praktyczne porady na temat fotografowania ptaków, wywiady z Kubą Dąbrowskim i Ernesto Bazanem i test drukarek fotograficznych.
0