Szykujesz się na jesienny plener? Podbij go z nowym numerem Digital Camera Polska

0
Maciej Zieliński
7 Październik 2019
Artykuł na: 6-9 minut

Do salonów prasowych trafiło październikowe wydanie Digital Camera Polska, a w nim m.in. porady dot. fotografii pejzażowej, wywiad z Toddem Hido oraz testy głowic panoramicznych i przegląd filtrów szarych.

W najnowszym wydaniu Digital Camera Polska szykujemy Was na jesienne plenery. Wraz z laureatem konkursu Landscape Photographer of The Year, Davem Fieldhousem podpowiadamy jak tworzyć spektakularne pejzaże w górach, mieście i na wybrzeżu.

W tym wydaniu mamy również innych wyjątkowych gości! Prezentujemy sylwetkę Ruuda van Empela, mistrza kolażu fotograficznego, rozmawiamy też z amerykańskim fotografem Toddem Hido, jednym z najważniejszych współczesnych artystów.

Zobacz wszystkie zdjęcia (11)

W strefie sprzętu nawiązujemy do tematu miesiąca - testujemy 6 głowic panoramicznych i prześwietlamy rynek szarych filtrów neutralnych. Znajdziecie tam też test OM-D E-M1X - pierwszego tak zaawansowanego bezlusterkowca Olympus.

Digital Camera Polska 10/2019

Najnowszy numer magazynu Digital Camera Polska można już kupić w salonach prasowych, lub zamówić z darmową przesyłką na ulubionykiosk.pl.

Redaktor naczelny serwisu fotopolis.pl i miesięcznika Digital Camera Polska – wielki fan fotografii natychmiastowej, dokumentalnej i podróżniczego street-photo. Lubi małe dyskretne aparaty, kolekcjonuje albumy i książki fotograficzne.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Zimowa wyprzedaż w księgarniach Bookoff - najciekawsze albumy do 50 zł
Zimowa wyprzedaż w księgarniach Bookoff - najciekawsze albumy do 50 zł
Ponad 5 tysięcy tytułów książek taniej nawet o 90%, w tym mnóstwo albumów foto. Dziś rozpoczyna się zimowa wyprzedaż w księgarniach Bookoff! Prezentujemy nasze...
56
0
Okaleczony Świat - historia fotografii z perspektywy Europy Środkowej
Okaleczony Świat - historia fotografii z perspektywy Europy Środkowej
Książka “Okaleczony świat” Adama Mazura to wyjątkowe spojrzenie na fotografię i kontekst historyczny oraz kulturowy towarzyszący jej rozwojowi. Wykład i spotkanie...
79
0
Włochy oczami Mario Testino. “Ciao” to zbiór osobistych, niepublikowanych zdjęć mistrza fotografii mody
Włochy oczami Mario Testino. “Ciao” to zbiór osobistych, niepublikowanych zdjęć mistrza fotografii...
Postać Mario Testino znamy przede wszystkim z fotografii modowej. Teraz będziemy mogli zobaczyć bardziej reportażowe oblicze fotografa. Album “Ciao” to wyjątkowa,...
13
1
Powiązane artykuły