Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Nie masz co czytać? 66 numerów magazynu fotograficznego f11 pobierzesz za darmo

0

Autor: Maciej Luśtyk

16 Kwiecień 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Przez ostatni miesiąc zapewne obejrzeliście już godziny tutoriali i przeczytaliście na temat fotografii więcej, niż przez ostatnie kilka lat. Jeśli wciąż jesteście głodni inspiracji, zaspokoi was darmowa kolekcja magazynu fotograficznego f11.

f11 to nowozelandzki magazyn fotograficzny, wydawany w formie bezpłatnego zina w latach 2011-2017. W związku z kurczącym się rynkim prasy i malejącymi przychodami z reklam, twórcy nie byli w stanie dalej utrzymywać tytułu, który nie generował żadnych zysków ze sprzedaży i postanowili zawiesić tytuł. Strona projektu nadal jest jednak dostępna, a wszystkie 66 wydań stworzonych na przestrzeni 6 lat możemy pobrać za darmo w formie PDF-a.

Porcja fotograficznych inspiracji z każdego gatunku

Każdy z numerów skupia się na prezentacji sylwetek trzech twórców z różnych dziedzin. Mamy więc tu szeroki przekrój gatunków - od fotografii buduarowej, poprzez projekty konceptualne aż po sesje motoryzacyjne i komercyjne. Wszystko to okraszone dużą liczbą zdjęć i długimi tekstami opisującymi różne podejścia, koncepcje pracy i doświadczenia zebrane przez lata fotografowania.

Biorąc pod uwagę, że historia magazynu sięga 2011 roku, część prezentowanych zdjęć może wydać wam się już nieco nie na czasie, ale to ciągle fantastyczne źródło inspiracji i ciekawa lektura na długie epidemiczne wieczory.

Darmowe wydania pobierzecie ze strony f11magazine.com.

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Najnowszy Digital Camera Polska - dwie okładki i inspirujący Temat Miesiąca
Najnowszy Digital Camera Polska - dwie okładki i inspirujący Temat Miesiąca
Najnowszy numer Digital Camera Polska ma wyjątkowo dwie okładki. Jedna zapowiada wywiad z Wojtkiem Wieteską, druga obszerny zbiór najlepszych zdjęć konkursu ILPOTY.
0
0
Powstał drugi numer Gazety Strajkowej
Powstał drugi numer Gazety Strajkowej
Ciąg dalszy zdjęć czołowych polskich dokumentalistów z protestów Strajku Kobiet znajdziemy w drugim numerze Gazety Strajkowej
32
3
Nowy numer magazynu Digital Camera Polska wszedł do sprzedaży
Nowy numer magazynu Digital Camera Polska wszedł do sprzedaży
Obszerny poradnik fotografa przyrody, inspirujący wywiad z Jędrzejem Nowickim, a także propozycje świątecznych prezentów i kreatywne fotoprojekty. Wszystko to, i wiele więcej, znajdziecie w...
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)