Nowy numer Digital Photographer Polska - ruszyła przedsprzedaż

Autor: Redakcja Fotopolis

16 Lipiec 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Energia miasta kontra siła krajobrazu. Wakacyjne wydanie kwartalnika Digital Photographer Polska jest już dostępne na ulubionykiosk.pl. Kupicie je teraz taniej i z darmową wysyłką. A co w środku?

Wakacyjne wydanie Digital Photographer Polska pogodzi wszystkich: tych, którzy najlepiej czują się w miejskiej dżungli, czerpiąc inspirację z tętniących życiem ulic metropolii, jak również tych, którzy latem wolą szukać ukojenia w dziewiczej przyrodzie, z dala od miejskiego zgiełku” - mówi redaktor naczelny magazynu Maciek Zieliński.

Wszystko, co musisz wiedzieć o fotografowaniu w terenie i w mieście

I podkreśla, że choć magazyn podzielono na dwie części (pierwsza skupia się na fotografowaniu w plenerze, a druga w mieście) nie jest to pojedynek, a próba pokazania, że żadne z tych podejść nie jest lepsze od drugiego. „Na 144 stronach udowadniamy, że zarówno w ruchliwym mieście, jak i w sielskim plenerze można realizować swoje fotograficzne ambicje, świetnie się przy tym bawiąc”.

Założeniem wydania jest próba przekonania fanów krajobrazu, że zurbanizowany pejzaż też potrafi być fascynujący, oraz że budowanie silnej kompozycji w przestrzeni miejskiej nie różni się aż tak bardzo od klasycznej sztuki pejzażu.

„Znalezienie właściwego tematu oraz miejsca, w którym rozstawimy nasz statyw w oczekiwaniu na złotą godzinę, to w końcu najważniejsze z dobrze znanych żelaznych zasad udanego landszaftu. Miasto wymaga oczywiście nieco innego podejścia, ale dostarcza wielu nowych możliwości, a to jest przecież w tym wszystkim najbardziej pociągające!” - tłumaczy redaktor naczelny.

Z kolei zwolennikom klasycznego „streetu” i fotografii nowoczesnej architektury, redaktorzy DPP pokazują, że minimalizmu i unikalnych momentów warto szukać również w naturze i w codziennym życiu prowincji. „Miasto to magia świateł, kształtów, brył i kolorów. Ale czy na pewno nie odnajdziemy ich również w dzikiej przyrodzie?” - pyta retorycznie Zieliński.

Kup taniej w przedsprzedaży

Wydanie dostępne jest w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 26,10 zł (cena regularna to 29 zł). Cały numer możecie przekartkować i zamówić z bezpłatną wysyłką pod tym linkiem.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Wiosenne wydanie Digital Camera Polska w sprzedaży
Wiosenne wydanie Digital Camera Polska w sprzedaży
Kolejny numer Digital Camera Polska zawitał na półki sklepowe. W nowym wydaniu fotograficznego magazynu dominują tematy makro i przyrodnicze, ale nie tylko...
11
Fotograficzna Publikacja Roku 2023 - startuje nabór do konkursu na najlepsze photobooki ostatniego roku
Fotograficzna Publikacja Roku 2023 - startuje nabór do konkursu na najlepsze photobooki ostatniego...
Wystartowała tegoroczna edycja konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Zgłoszenia można nadsyłać do 23 kwietnia. Zwycięskie projekty zostaną zaprezentowane podczas...
8
Rozwiń swój biznes z nowym numerem Digital Photographer Polska
Rozwiń swój biznes z nowym numerem Digital Photographer Polska
Nowy numer DPP to mnóstwo inspirujących porad i wskazówek, które pomogą Wam usprawnić pracę, oszczędzić czas i umiejętnie meandrować na falach stale zmieniającego się rynku. Najnowsze wydanie...
7
Powiązane artykuły