Nowy numer Digital Photographer Polska - ruszyła przedsprzedaż

Autor: Redakcja Fotopolis

16 Lipiec 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Energia miasta kontra siła krajobrazu. Wakacyjne wydanie kwartalnika Digital Photographer Polska jest już dostępne na ulubionykiosk.pl. Kupicie je teraz taniej i z darmową wysyłką. A co w środku?

Wakacyjne wydanie Digital Photographer Polska pogodzi wszystkich: tych, którzy najlepiej czują się w miejskiej dżungli, czerpiąc inspirację z tętniących życiem ulic metropolii, jak również tych, którzy latem wolą szukać ukojenia w dziewiczej przyrodzie, z dala od miejskiego zgiełku” - mówi redaktor naczelny magazynu Maciek Zieliński.

Wszystko, co musisz wiedzieć o fotografowaniu w terenie i w mieście

I podkreśla, że choć magazyn podzielono na dwie części (pierwsza skupia się na fotografowaniu w plenerze, a druga w mieście) nie jest to pojedynek, a próba pokazania, że żadne z tych podejść nie jest lepsze od drugiego. „Na 144 stronach udowadniamy, że zarówno w ruchliwym mieście, jak i w sielskim plenerze można realizować swoje fotograficzne ambicje, świetnie się przy tym bawiąc”.

Założeniem wydania jest próba przekonania fanów krajobrazu, że zurbanizowany pejzaż też potrafi być fascynujący, oraz że budowanie silnej kompozycji w przestrzeni miejskiej nie różni się aż tak bardzo od klasycznej sztuki pejzażu.

„Znalezienie właściwego tematu oraz miejsca, w którym rozstawimy nasz statyw w oczekiwaniu na złotą godzinę, to w końcu najważniejsze z dobrze znanych żelaznych zasad udanego landszaftu. Miasto wymaga oczywiście nieco innego podejścia, ale dostarcza wielu nowych możliwości, a to jest przecież w tym wszystkim najbardziej pociągające!” - tłumaczy redaktor naczelny.

Z kolei zwolennikom klasycznego „streetu” i fotografii nowoczesnej architektury, redaktorzy DPP pokazują, że minimalizmu i unikalnych momentów warto szukać również w naturze i w codziennym życiu prowincji. „Miasto to magia świateł, kształtów, brył i kolorów. Ale czy na pewno nie odnajdziemy ich również w dzikiej przyrodzie?” - pyta retorycznie Zieliński.

Kup taniej w przedsprzedaży

Wydanie dostępne jest w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 26,10 zł (cena regularna to 29 zł). Cały numer możecie przekartkować i zamówić z bezpłatną wysyłką pod tym linkiem.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Dlaczego widzimy kolory? Ten film Wam to wyjaśni
Dlaczego widzimy kolory? Ten film Wam to wyjaśni
Poświęcamy wiele czasu i pieniędzy, aby na swoich zdjęciach odwzorować kolory z najlepszą możliwą dokładnością. Ale czy zastanawiamy się nad tym, jak barwy widzi nasz mózg?
8
Najnowszy numer Digital Camera Polska - ostatnia szansa, by kupić taniej w przedsprzedaży
Najnowszy numer Digital Camera Polska - ostatnia szansa, by kupić taniej w przedsprzedaży
Za chwilę jesienny numer magazynu Digital Camera Polska trafi do sprzedaży. Pozostały jednak już tylko 2 dni, by zamówić go w niższej cenie. Sprawdźcie, co znajdziecie w tym wydaniu.
20
Gem, set, flesz, czyli oglądamy tenisa z Martinem Parrem [ZAPOWIEDŹ]
Gem, set, flesz, czyli oglądamy tenisa z Martinem Parrem [ZAPOWIEDŹ]
Przeglądając najnowszy album Martina Parra będziemy mogli zajrzeć za kulisy wielkoszlemowych turniejów. “Match Point” to hołd złożony nie tylko tenisowi, ale i jego kibicom.
37