Rozmowa z Krzysztofem Gierałtowskim
0
Rozmowa z Tomaszem Gudzowatym
11 czerwiec 2003
Prezentujemy nagrodzone fotografie Tomasza Gudzowatego z klasztoru Shaolin oraz rozmowę z ich autorem o tegorocznych wyróżnieniach World Press Photo i o najbliższych planach fotografika.
0
Rozmowa z Wacławem Wantuchem
23 kwiecień 2003
"W kobietach są całe oceany ciekawości, której nie można zaspokoić..." - o fotografii kobiecego ciała, fotografii cyfrowej i miejscu komercji w twórczości artysty rozmawiamy z Wacławem Wantuchem.
0
Nan Goldin
29 styczeń 2003
Do 13 kwietnia 2003 Centrum Sztuki Współczesnej prezentuje retrospektywną wystawę fotografii Nan Goldin Devil's Playground. W naszym artykule poświęconym jej fascynującej twórczości prezentujemy teraz więcej fotografii.
0
Piotr Janowski - wywiad
6 sierpień 2002
Z Piotrem Janowskim, reporterem Gazety Wyborczej, rozmawiamy o jego pracy, o rozwoju umiejętności fotografa i o konflikcie w Palestynie.
0
Rozmowa z Renatą i Markiem Kosińskimi
27 czerwiec 2002
Jak fotografować przyrodę, jakie zagrożenia czyhają ze strony dzikich zwierząt i jak profesjonalnie oferować i sprzedawać zdjęcia mówią Renata i Marek Kosińscy. Dodatkowo wspaniała galeria zdjęć.
0
Wywiad z Henrykiem Tomaszem Kaiserem
15 czerwiec 2002
Urodził się w Krakowie, ale od dwudziestu lat mieszka i pracuje w Nowym Jorku jako niezależny fotografik, współpracujący z Bankami Fotografii. Publikuje ponad 1500 zdjęć rocznie. Z Henrykiem Tomaszem Kaiserem rozmawiamy o sztuce i komercji oraz o trudnej drodze do niezależności.
0
Wywiad z dr Markiem Ostrowskim
19 marzec 2002
Rozmawiamy z dr Markiem Ostrowskim, twórcą "Panoramy Warszawy", o fotografii jako o sztuce ekspresji i sztuce poznawania rzeczywistości, o zdjęciach lotniczych jako o sposobie myślenia i o sprzęcie fotograficznym, który nie zawsze spełnia wymagania profesjonalisty i naukowca.
0