Redakcja Fotopolis

Jaki jest sekret udanego portretu? Jak pracować z modelem, by powstał szczery obraz portretowanej osoby? Zobaczcie co o swoim stylu pracy mówią zawodowcy.
5 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Właściwe oświetlenie stanowi warunek wykonania dobrego portretu. Możemy wszystko zrobić bezbłędnie, ale jeśli oświetlenie jest słabe, portret będzie nieudany. To wszystko. Pamiętając o powyższym, zobacz, na czym polega dobre oświetlenie portretu.
5 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
2
Wykorzystaj w kreatywny sposób ruch uliczny. Dobierając odpowiednio parametry masz szansę stworzyć niezwykły, przyciągający uwagę portret - dynamiczny i epatujący spokojem jednocześnie.
5 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Jeżeli klient chce, żebyśmy zmienili lub przełożyli plasterek pomidora na kanapce, to sprawa jest prosta – jeżeli jednak plasterek leży na pizzy, to… No cóż, to już zupełnie inna historia.
3 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Lampy studyjne z własnym zasilaniem stają się coraz popularniejsze – gwarantują wygodę i mobilność. Jak zachowują się podczas sesji? Sprawdza Dawid Markoff z Akademii Fotografii na przykładzie nowej lampy Fomei z linii Digitalis PRO.
2 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
1
Tym razem robimy zdjęcia do look-book’a. Fotograf mody Paweł Księżopolski pokaże Wam krok po kroku, jak przygotować ciekawą scenografię i w pomysłowy sposób oświetlić modelkę, łącząc światło twarde i rozproszone.
1 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Technologia LED sprawia, że tak lubiane przez wielu fotografów filmowe światło, staje się bardziej mobilne i energooszczędne. Jak spisuje się w praktyce? Sprawdza Dawid Markoff, wykładowca Akademii Fotografii.
27 Lut 2018
Redakcja Fotopolis
0
Zima to najlepszy czas na podszlifowanie studyjnych umiejętności, dlatego tematem naszej sesji jest tym razem fotografia beauty z zastosowaniem jednego modyfikatora światła.
21 Lut 2018
Redakcja Fotopolis
0
Pojawienie się technologii LED otworzyło przed fotografami zupełnie nowe możliwości. Na rynku przybywa kreatywnych i przede wszystkim łaskawych dla portfela akcesoriów. Tym najciekawszym z nich przygląda się Dawid Markoff.
16 Lut 2018
Redakcja Fotopolis
0
Pomysł jest prosty. Modelka rozświetlona za plecami mocnym światłem. Światłem, które dosłownie ją otula. Odrobina nagości i ładna bielizna. Prosty minimalizm, bez zbędnych dodatków...
13 Lut 2018
Redakcja Fotopolis
0