Redakcja Fotopolis

„Echo” to książka fotograficzna o miejscach, które zniknęły ze współczesnych map Wołynia na Ukrainie, o poszukiwaniu śladów pamięci po tym, czego już nie ma. Spotkanie z autorami książki już dziś w Małopolskim Ogrodzie Sztuki.
23 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
"W ciągu kilkunastu lat wypracowałem sobie kilka zasad i nawyków, które sprawiają, że moja praca jest zawsze przyjemna i bezstresowa." - mówi nam Łukasz Halczak, fotograf z wieloletnim stażem, który ślubami zajmuje się już ponad 15 lat.
20 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
10
"Smak wiśni" Tomasza Wysockiego to 12 wielkoformatowych, drobiazgowo zaplanowanych fotografii, dotykających tematu egzystencji i otwierających pole do własnych interpretacji. Wernisaż już dziś w 6x7 Leica Gallery Warszawa.
20 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
W związku z dynamicznym rozwojem serwisu poszukujemy nowych współpracowników. Dołącz do ekipy najważniejszego serwisu fotograficznego w Polsce!
19 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Aparaty i obiektywy to niemały wydatek, zwłaszcza dla początkujących. Ten sam, używany sprzęt, możemy jednak znacznie taniej zakupić za pośrednictwem komisu fotograficznego.
19 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
4
Chcesz robić takie zdjęcia jak laureaci Red Bull Illume? Na pewno przyda ci się odrobina wiedzy i praktyki. Te masz szansę zdobyć podczas nadchodzących warsztatów z Marcinem Kinem i Adamem Klimkiem.
18 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Dolnośląski zaprasza na wystawę „Dyskretna tożsamość“, w której są prezentowane prace najwybitniejszych polskich fotografów.
17 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Już niebawem gratka dla wszystkich kolekcjonerów fotografii. 19 kwietnia w Warszawie odbędzie się aukcja, na której będzie można zakupić zdjęcia takich osobistości świata sztuki i rozrywki jak Marylin Monroe, Audrey Hepburn, Brigitte Bardot, Salvador Dali, David Bowie czy Mick Jagger. Wydarzenia poprzedzi aukcja polskich twórców awangardowych.
16 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
W ferworze przygotowań do ślubu łatwo może zapomnieć o tym, że warto dokładnie ustalić w umowie z fotografem wzajemne oczekiwania co zdjęć ślubnych. Żeby wspomnienie o tym wyjątkowym dniu pozostało niezmącone, a fotograf mógł w spokoju wykonywać swoją pracę, warto by obie strony znały swoje prawa i obowiązki.
13 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
5
Już w przyszły czwartek w warszawskiej galerii Fundacji Archeologia Fotografii będzie można zobaczyć „Pole widzenia“ - wystawę prezentującą fotografie, szkice i projekty Wojciecha Zamecznika.
12 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0