Redakcja Fotopolis

Wyzwalacz radiowy to klucz do całego systemu oświetlenia błyskowego. Na przykładzie najnowszego nadajnika Quadralite Navigator X2 wyjaśniamy, czym jest radiowe sterowanie lampami i jakie korzyści z niego płyną.
1 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
1
Wyjątkowe, historyczne zdjęcia Josefa Koudelki z inwazji wojsk Układu Warszawskiego na Czechosłowację można oglądać do 25 maja w Gdańsku. Wystawie towarzyszą warsztaty edukacyjne.
27 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Witkacy wykorzystywał fotografię do dokumentacji otaczającej go codzienności. Szczególnie interesował się zjawiskiem „sprzężenia zwrotnego“ między portrecistą a portretowanym, które zadziwiająco ujawniało relacje międzyludzkie.
26 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
2
Polska marka Stroppa rozszerza swoją ofertę o nowe paski, które mają być jeszcze wygodniejsze. Pojawia się także wersja przeznaczona do noszenia aparatu na nadgarstku.
25 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
1
Znany sklep i wypożyczalnia sprzętu fotograficznego poszukuje sprzedawców i doradców klienta do salonów w Warszawie i Krakowie.
25 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Rafał Nebelski to fotograf krajobrazowy, którego nieustannie ciągnie na północ. Jego zdjęcia od jutra będziecie mogli oglądać w Warszawie.
25 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Dziś już chyba nikt nie daje wiary, że fotografia jest odbiciem świata. Może chcieć próbować się do niego zbliżać. Może też, chcąc opowiedzieć o rzeczywistych problemach, szukać metafor i obrazowania bliższych bajce. O tym właśnie opowiada najnowsza wystawa w galerii Promocyjnej.
24 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
"Chciałem udowodnić sobie, że nie potrzebuję koniecznie wyrafinowanych form z innych dziedzin sztuki, by zdjęcia miały przekaz i sens, by były odpowiedzią na moje zapotrzebowanie piękna." - o swojej najnowszej wystawie opowiada Tomek Tomkowiak. Wernisaż już w najbliższy czwartek w Poznaniu.
24 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
1
Muzeum Miejskie Wrocławia zaprasza na wyjątkową wystawę Włodzimierza Kałdowskiego - pioniera polskiej fotografii barwnej, twórcę ponad 150 filmów popularnonaukowych i dokumentalistę życia dolnośląskiej stolicy. Otwarcie już w piątek, 27 kwietnia.
23 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
„Echo” to książka fotograficzna o miejscach, które zniknęły ze współczesnych map Wołynia na Ukrainie, o poszukiwaniu śladów pamięci po tym, czego już nie ma. Spotkanie z autorami książki już dziś w Małopolskim Ogrodzie Sztuki.
23 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0