BenQ SW271 - 27-calowy monitor 4K dla fotografa
0
G-Technology G-Drive Mobile SSD R-Series - przenośny, odporny i wyjątkowo szybki dysk SSD
20 wrzesień 2017
Jeśli szukacie mocnego i szybkiego dysku do pracy w terenie, zainteresować Was może nowy dysk G-Technology, który oprócz odpornej obudowy oferuje prędkość transferu na poziomie 560 MB/s. To wszystko w całkiem przystępnej cenie.
0
Techart wprowadza pierwszy na świecie adapter Canon EF - Fujifilm GFX ze wsparciem systemu AF, stabilizacji i danych EXIF
20 wrzesień 2017
Chiński producent kolejny raz pokazuje, że na rynku adapterów jest jeszcze sporo miejsca na innowacje. Po oryginalnym produkcie pozwalającym na automatyczne ostrzenie manualnymi szkłami wprowadza pierwszy adapter do średnioformatowego systemu Fujifilm, oferujący pełne wsparcie obiektywów Canon EF.
0
Profoto A1 - możliwości lampy studyjnej w formie Speedlighta
19 wrzesień 2017
Profoto zaprezentowało najmniejszą lampę ze swojej oferty, która zaskakuje konstrukcją i  funkcjonalnością, ale niestety też ceną.
0
Lastolite zaprezentowało ogromne panoramiczne tła z „efektem kamienia“
15 wrzesień 2017
Jeżeli poszukujecie dużych panoramicznych teł, to mamy dobrą wiadomość. Oferta firmy Lastolite powiększyła się o dwa nowe "kamieniste" wzory.
0
Broncolor Litepipe P - nowy pomysł na uniwersalny softbox
11 wrzesień 2017
Softboxy, to jedne z najczęściej wykorzystywanych akcesoriów studyjnych. Ich gabaryty często utrudniają jednak fotografowanie w niewielkich pomieszczeniach. Nie są tez najwygodniejsze w montażu. Pomysł na rozwiązanie tego problemu ma Broncolor z nowym modyfikatorem Litepipe P.
0
NEC Color Preset - budżetowa alternatywa dla monitorów fotograficznych
8 wrzesień 2017
Czy jeśli nie jesteśmy zawodowcami, ale jednak chcielibyśmy móc efektywnie pracować z kolorem musimy wydawać grube tysiące na profesjonalne monitory (foto)graficzne? NEC przekonuje, że nie i prezentuje linię NEC Color Preset.
0
Rotolight NEO 2 - najbardziej funkcjonalny kompaktowy LED na rynku teraz z możliwościami lampy błyskowej i większą mocą
7 wrzesień 2017
Oświetlacze Rotolight NEO to bez wątpienia jedne z najbardziej poręcznych i uniwersalnych kompaktowych lamp światła ciągłego na rynku. Usprawnienia drugiej generacji sprawiają, że jeszcze mocniej dystansują się od konkurencji. Otrzymujemy między innymi funkcję błysku HSS i prawie 2 razy większa moc.
0
Spekular to uniwersalny system oświetleniowy, który możemy dowolnie modyfikować
5 wrzesień 2017
Jeżeli poszukujecie funkcjonalnego i wszechstronnego systemu oświetleniowego, to mamy dobrą wiadomość. Firma Spiffy Gear powróciła z kolejnym ciekawym projektem modułowych lamp LED, który powinien zainteresować niejednego fotografa.
0
Marumi Exus Solid - nowe wyjątkowo odporne filtry ochronne
0