Qnap TVS-882ST3 to prawdziwe monstrum dla zawodowców
0
iPhone jako aparat natychmiastowy? To możliwe dzięki Prynt Pocket
26 maj 2017
Prynt Pocket to w wielkim skrócie mała drukarka do zdjęć, którą doczepiamy bezpośrednio do smartfona. Jednak od innych podobnych urządzeń odróżnia ją jedna, bardzo ciekawa funkcja.
3
Arsenal to sztuczna inteligencja, która opanuje Twój aparat i wykona nim perfekcyjne zdjęcie
26 maj 2017
Brzmi to może trochę futurystycznie, ale Arsenal to rozwiązanie wykorzystujące sztuczną inteligencję, które automatycznie dobierze odpowiednie parametry ekspozycji i wykona idealne zdjęcie w nawet najtrudniejszych warunkach. Jednak czy aby na pewno o to chodzi w fotografii?
11
Laowa Magic Format Converter - pełnoklatkowe szkła bez winiety na Fujifilm GFX 50S
25 maj 2017
Średnioformatowy bezlusterkowiec Fujifilm został bardzo ciepło przyjęty, również ze względu na możliwość łatwej adaptacji szkieł z innych systemów. Nowy dedykowany aparatowi adapter Laowa przenosi jednak kwestię adaptacji na wyższy poziom.
0
WD Red i WD Red PRO - jeszcze większa pojemność i wydajność
24 maj 2017
Pojemność zwiększona do 10 TB, nowa technologia HelioSeal oraz jeszcze lepsza optymalizacja pod kątem systemów NAS - to tylko niektóre z cech najnowszych modeli dysków z cenionej serii dysków WD Red i Red Pro.
0
Microsoft aktualizuje tablet Surface Pro. Czy sprawdzi się w fotograficznej pracy w terenie?
23 maj 2017
Do tej pory linia hybrydowych tabletów Surface Pro, choć ciekawa, raczej nie przyciągała większej uwagi fotografów szukających narzędzia do szybkiej pracy w terenie. Może się to jednak zmienić wraz z jej najnowszą odsłoną, którą właśnie pokazał Microsoft.
0
Co się stanie, gdy naukowcy z MIT wezmą się za produkcję drona?
23 maj 2017
Już niebawem możemy być świadkami prawdziwej ewolucji w dziedzinie dronów. Zespół naukowców z MIT opracował drona z wyjątkowo zaawansowanym systemem śledzenia, który mogą pokochać profesjonalni fotografowie i filmowcy.
0
Feiyu Tech Vimble C - niedrogi trzyosiowy gimbal do smartfonów i kamer sportowych
17 maj 2017
Gimbale Feiyu Tech cieszą się bardzo dobrą opinią, głównie ze względu na świetny stosunek ceny do jakości. Na polskim rynku właśnie debiutuje kompaktowy model Vimble C, który odznaczać ma się wyjątkową wygoda obsługi.
1
Profoto B1X - jeszcze więcej mocy w kompaktowej lampie plenerowej
16 maj 2017
Profoto to jeden z najchętniej używanych systemów oświetleniowych przez profesjonalistów, a lampy B1 to jedne z najlepszych modułów do pracy w terenie. Właśnie poznaliśmy ich następcę z imponującą specyfikacją.
0
Sundisk to ultrakompaktowy softbox na jaki czekaliśmy
2