Natec Scarab – kompaktowy czytnik w niskiej cenie
1
Z GearEye już nigdy więcej nie zapomnisz sprzętu fotograficznego
30 grudzień 2016
Pakowanie sprzętu fotograficznego na sesję zdjęciową lub wyprawę fotograficzną wcale nie musi należeć do prostych i przyjemnych obowiązków. Jednak dzięki rozwiązaniu GearEye ma to ulec zmianie.
0
Myloview - Twoje zdjęcia jako element dekoracji wnętrza
27 grudzień 2016
Myloview oferuje bogaty wachlarz wysokiej jakości fototapet, fotoobrazów, plakatów i naklejek dekoracyjnych. Ale to coś więcej niż kolejny sklep internetowy. Twórcy udostępniają także praktyczny poradnik z inspiracjami na temat aranżacji wnętrz oraz wygodny kreator pozwalający na załadowanie własnych zdjęć.
0
STC Astro-Multispectra Clip Filter - nowe rozwiązanie dla astrofotografów
23 grudzień 2016
Zanieczyszczenie świetlne to zmora wszystkich osób zajmujących się astrofotografią. Z tym filtrem będziecie jednak mogli się go w znacznym stopniu pozbyć, a do tego możecie z niego korzystać z dowolnym obiektywem.
0
Smart Slider ATOM - lekka jazda na każdą okazję
22 grudzień 2016
Choć różnego rodzaju sliderów na rynku nie brakuje, wcale nie tak łatwo znaleźć jakościową, a przy tym kompaktową konstrukcję w przystępnej cenie. Ciekawą propozycję w tym segmencie ma włoska firma Smart System.
0
Camslinger Outdoor - niewielki kompan każdego podróżnika
22 grudzień 2016
Firma CosySpeed zaprezentowała nową kolekcję Camslinger Outdoor. Została ona zaprojektowana głównie z myślą o systemach bezlustrkowych i fotografach, którzy znaczną część swojego czasu spędzają na fotografowaniu w plenerze.
0
Zylight Active Diffusion - rewolucyjny, regulowany dyfuzor dostępny już w kwietniu
21 grudzień 2016
Aby zmiękczyć światło, używamy różnego rodzaju dyfuzorów. Czasem jednak musimy iść na kompromisy. Już w kwietniu na rynek trafić mają giętkie panele Zylight o regulowanej mocy dyfuzji, które mają zrewolucjonizować rynek oświetleniowy. Jak to w ogóle możliwe? Zobaczcie.
0
Cullmann FR60 - TTL i HSS dla zaawansowanych
21 grudzień 2016
Model FR60 to nowa lampa reporterska firmy Cullmann. Dzięki dużej mocy błysku, wbudowanemu sterownikowi radiowemu oraz funkcjom TTL i HSS ma efektywnie konkurować z systemowymi lampami błyskowymi.
0
Cactus RF60X - manualna lampa dla wymagających
19 grudzień 2016
Jeżeli poszukujecie kompaktowej lampy błyskowej z wydajnym trybem HSS to mamy dobrą wiadomość. Firma Cactus zaprezentowała model RF60X, który będzie współpracował z większością popularnych systemów.
0
Hoya HD NANO - superodporne filtry trafiają na nasz rynek
0