Poznaj techniki edycji zdjęć beauty. 8 darmowych lekcji profesjonalnej retuszerki
0
Niestandardowe bokeh w kilku prostych krokach
29 grudzień 2016
Zapewne nie raz natrafiliście na zdjęcia, na których punkty świetlne uchwycone w rozmyciu miały konkretny kształt. Zastanawialiście się jak osiągnąć taki efekt? Ten krótki film wszystko wam wytłumaczy.
0
5 prostych porad, dzięki którym staniesz się lepszym fotografem
27 grudzień 2016
Peter McKinnon powrócił z kolejnym ciekawym poradnikiem. Tym razem kanadyjski fotograf przypomina o pięciu podstawowych zasadach, których zastosowanie sprawi, że wykonane zdjęcia będą prezentować wyższy poziom.
4
8 prostych trików, które pomogą wam uzyskać ciekawe efekty
15 grudzień 2016
Gdy myślimy o efektach specjalnych, zwykle przed naszymi oczami staje żmudny proces postprodukcji. Jednak oryginalne rezultaty jesteśmy w stanie uzyskać przy odrobinie zabawy z rzeczami codziennego użytku.
1
15 sposobów na lepsze zdjęcia kulinarne
20 październik 2016
Kulinarny konkurs fotograficzny „Prosto z patelni” to dobra okazja, by pokazać, że upichcenie smakowitego kadru wcale nie musi być trudne! W kolejnych rozdziałach obalamy mity dotyczące sprzętu i podsuwamy Wam kilka praktycznych, kompozycyjnych wskazówek! Do dzieła!
0
Gdzie najlepiej założyć internetowe portfolio? Ten ranking pomoże Ci wybrać
19 październik 2016
Strona internetowa z własnym portfolio to podstawa. Na rynku jest wiele serwisów, które chcą nam ułatwić jego stworzenie, który z nich jednak oferuje najwięcej możliwości? To zestawienie pomoże Wam wybrać ten, który najlepiej odpowiada waszym potrzebom.
5
Urbex: przygoda, emocje i adrenalina
5 wrzesień 2016
Eksploracja miejsc opuszczonych dopiero od niedawna staje się popularna w Polsce. Wciąż jednak społeczność eksploratorów nie jest duża. Wydaje się, że nic ciekawego nie można znaleźć w „łażeniu” po pustostanach. Nic bardziej mylnego!
0
Rozszerz możliwości swojej lustrzanki instalując dodatkowe profile kolorystyczne
18 sierpień 2016
Wielu z nas na etapie postprodukcji używa presetów symulujących filmy analogowe. Niewielu jednak wie, że podobne efekty możemy uzyskać bezpośrednio w aparacie, instalując dodatkowe profile kolorystyczne.
7
Jak sfotografować sierpniowy deszcz meteorów?
8 sierpień 2016
W noce z 11 na 12 sierpnia i z 12 na 13 sierpnia 2016 roku przypadają maksima Perseidów, nazywane potocznie nocami spadających gwiazd. Podpowiadamy jak obserwować i uchwycić na zdjęciach to coroczne widowisko.
0
Filmowanie z Magic Lantern - jak zacząć i robić to bezpiecznie
6
zamknij X
Plebiscyt 2016
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2016
Głosuj!