Wideoporadniki Ilforda to przystępne wprowadzenie w świat fotografii analogowej
0
Oto 30 photoshopowych technik, które powinien znać każdy fotograf
23 maj 2017
Nieważne czy masz już doświadczenie z programami graficznymi, czy dopiero zaczynasz, ta seria wideoporadników w przystępny sposób przedstawi Wam kilkadziesiąt technik, które pozwolą udoskonalić warsztat retuszu zdjęć.
0
Brak pomysłu na ciekawe zdjęcia? Ten film rozbudzi w Was kreatywność
18 maj 2017
Gotowi, by kreatywnie rozpocząć dzień? Z najnowszego wideoporadnika COOPH nauczycie się aż 10 trików, które pomogą Wam tworzyć lepsze oraz ciekawsze zdjęcia - nawet niekoniecznie wychodząc z domu.
0
Zajrzyj za kulisy sesji 12 znanych fotografów z tym darmowym poradnikiem
11 maj 2017
Warsztatu najlepiej uczyć się na konkretnych przykładach. Jeszcze lepiej gdy są to profesjonalne sesje stworzone przez znanych, zawodowych fotografów. Dzięki temu poradnikowi macie okazję zajrzeć za kulisy produkcji 12 różnorodnych zleceń.
1
Brak statywu? Nie ma problemu. Dzięki tym trikom uzyskasz stabilny obraz w terenie
11 maj 2017
Ile to razy fotografując lub filmując w terenie bez odpowiednich akcesoriów kończyliśmy z poruszonym lub nieostrym obrazem. Jednak dzięki tym 6 poradom przygotowanym przez Teda Sima możemy uzyskać wymarzone efekty małym nakładem sił i kosztów.
0
Naucz się operować światłem jak fotografowie National Geographic
8 maj 2017
Publikacje National Geographic to gwarancja świetnych fotografii i przykład perfekcyjnego operowania światłem, zarówno tym błyskowym jak i zastanym. Fotograf Bob Holmes opowiada o kulisach pracy i zdradza swoje sposoby na ciekawe oświetlenie portretu.
0
Darmowy e-book pokaże Wam jak praktycznie wykorzystać teorię kolorów w postprodukcji
2 maj 2017
Dziś retusz staje się równie ważny jak umiejętności fotograficzne. Warto więc zadbać, by na etapie postprodukcji nie poruszać się po omacku i wesprzeć nasz warsztat konkretną wiedzą. Pomoże w tym ten darmowy e-book na temat teorii kolorów.
1
Oto 5 fotograficznych trików, których nauczysz się w zaledwie jedną minutę
26 kwiecień 2017
To nie żart. W swoim najnowszym filmowym poradniku Sheldon Evans pokazuje w jaki sposób do kreatywnej fotografii wykorzystać zwykłe przedmioty, które każdy bez problemu będzie mógł znaleźć w swoim domu.
1
Z jakiego kąta wykonasz najlepszy portret?
25 kwiecień 2017
Czy istnieje formuła na wykonanie doskonałego portretu? Prawdopodobnie nie. Warto jednak wiedzieć jak poszczególne ustawienia modela względem aparatu wpłyną na odbiór zdjęcia. Za was sprawdził to fotograf Ed Gregory.
1
Stwórz surrealistyczny portret i spraw, by rzeczy na zdjęciach latały [TUTORIAL]
0