Zapanuj nad barwą. Oto 5 prostych sposobów na zmianę koloru dowolnej rzeczy w Adobe Photoshop
0
Gradacja kolorystyczna w Adobe Photoshop. Ten wideoporadnik pokaże jak dokonać jej za pomocą narzędzia balansu kolorów
19 wrzesień 2017
Dobra gradacja kolorystyczna pomaga nadać zdjęciom charakteru i sprawia, że wyglądają bardziej profesjonalnie. Warto się więc jej nauczyć nawet jeśli na co dzień nie pracujemy na planach wysokobudżetowych sesji. Ten wideoporadnik pokaże Wam, jak w prosty sposób dokonać jej za pomocą panelu Color Balance w Photoshopie.
0
Oto jak w prosty sposób w Photoshopie uwydatnić dramatyzm nieba na zdjęciach krajobrazowych
13 wrzesień 2017
Niebo to jeden z głównych elementów zdjęć krajobrazowych. W końcu nieraz zajmuje większą część kadru. To też często element, od którego zależy atrakcyjność całej fotografii. Niektórzy uciekają się do jego podmiany, ale istnieje sposób, by nawet względnie nudne niebo wydawało się kontrastowe, pełne głębi i zapierało dech w piersiach.
0
Magia podwójnej ekspozycji w Photoshopie - zobacz jak robić to dobrze
12 wrzesień 2017
Zawsze chciałeś otrzymać imponujące zdjęcie o podwójnej ekspozycji, jednak nie do końca wiedziałeś jak się za to zabrać? Jeśli tak, to najnowszy wideoporadnik Photoshop Training Channel został przygotowany z myślą o Tobie.
0
Nudne tło to nie problem. Zobacz jak w prosty i niedrogi sposób odmienić swoje zdjęcia
6 wrzesień 2017
Co zrobić, gdy nie mamy ciekawego tła, a chcemy wykonać przykuwający uwagę portret. Jak pokazuje Svitlana Vronska wystarczy trochę pomysłowości i kreatywności, by osiągnąć ciekawe efekty.
0
Nie wiesz jaki film czarno-biały wybrać? Oto porównanie większości materiałów o czułości ISO 400 na rynku
28 sierpień 2017
Fotografia analogowa powraca wielkimi krokami. Jak jednak połapać się w ofercie dostępnych filmów? Odnalezienie swojego ulubionego materiału zajmuje niekiedy nawet kilka lat. Zadanie to postanowił ułatwić Wam fotograf Andrew Branch i porównał ze sobą większość dostępnych na rynku filmów monochromatycznych.
0
Porady oświetleniowe dla początkujących. Zobacz, jak przy pomocy lampy uzyskać efekt zachodzącego słońca
22 sierpień 2017
Wiele początkujących boi się fotografowania z lampą błyskową. Kiedyś jednak i tę sztukę trzeba będzie opanować. Na szczęście gdy już poznamy ogólne zasady, wszystko okazuje się łatwiejsze, niż się wydawało. W okiełznaniu światła błyskowego pomogą wam nowe wideoporadniki Mango Street.
0
Dzięki temu wideoporadnikowi możesz stać się wirtuozem fotografii kulinarnej
22 sierpień 2017
Ten 18-minutowy wideotutorial podpowie w jaki sposób rozpocząć swoją przygodę z fotografią kulinarną bez konieczności kupowania drogiego sprzętu. Nie ma więc na co czekać - zanurz się do świata, w którym liczy się doza kreatywności i szczypta fantazji.
0
ABC fotografii mobilnej. Ten wideoporadnik pokaże, jak robić lepsze zdjęcia smartfonem
11 sierpień 2017
Choć każde zdjęcie chcielibyśmy robić jak najlepszym sprzętem, z racji wygody większość codziennych ujęć i tak wykonujemy smartfonami, przynajmniej na początku naszej przygody z fotografią. Ale nie oznacza to, że zdjęcie te muszą być gorsze. Ten krótki poradnik pokaże Wam co robić, by każde zdjęcie było ciekawe.
1
Perseidy 2017: Jak sfotografować sierpniowy deszcz meteorów?
0