Historyczny obiektyw Nikkor dostępny na eBay
0
Olympus Roadshow 2017 - ucz się od najlepszych
20 luty 2017
Tarnowskie Góry, Poznań, Kraków, Katowice i Warszawa - to miasta, w których zawita Olympus Roadshow 2017. Podczas warsztatów będzie można porozmawiać z ambasadorami marki, a także przetestować najnowszy aparat OM-D E-M1 II oraz nowe obiektywy M.Zuiko.
0
Urszula Tarasiewicz i jej fotograficzna opowieść o świecie i przemijaniu
20 luty 2017
Najnowszy projekt Ogrodowa/Garden Street Urszuli Tarasiewicz, fotografki dokumentalistki, żyjącej na co dzień w Łodzi, nie jest jedynie o tym mieście. To przede wszystkim alegoryczna opowieść o świecie i przemijaniu, budowaniu domu i nieuniknionych zmianach w jego funkcjonowaniu.
0
Fotografia Dzikiej Przyrody 2016 w Muzeum Górnośląskim
20 luty 2017
Najbardziej zadziwiające, wzruszające i wstrząsające zdjęcia przyrody z całego świata, nagrodzone w międzynarodowym konkursie Wildlife Photographer of the Year 2016, od 2 marca będą prezentowane w Muzeum Górnośląskim.
0
Tak było na warsztatach Samsung Photo Academy [WIDEO]
20 luty 2017
Kolejne spotkanie w ramach Samsung Photo Academy już za nami! Tym razem zadaniem kursantów było uchwycenie dynamicznej akcji i niemal kaskaderskich popisów riderów!
0
Dzięki adapterom Fotodiox do Fujifilm GFX 50S podepniesz szkła z 5 różnych systemów
20 luty 2017
Jeżeli rozważaliście zakup średnioformatowego Fujifilm GFX 50S, ale wciąż nie możecie się zdecydować, być może przekona Was wiadomość o nowych adapterach Fotodiox, które pozwolą Wam używać aparat z niemal każdym obiektywem.
0
Jubileuszowe XX targi FILM VIDEO FOTO już za dwa miesiące
17 luty 2017
Na początku kwietnia,  jak co roku, Łódź stanie się polską stolicą filmu i fotografii. W terminie 6 – 8 kwietnia, odbędą się popularne targi Film Video Foto, które dodatkowo będą obchodzić swoje dwudziestolecie.
0
Ramiona teleskopowe Removu - nawet do 160 cm długości
17 luty 2017
Osoby filmujące kamerami sportowymi chętnie korzystają z pomocy w postaci teleskopowych wysięgników. W tym temacie, jedne z najbardziej uniwersalnych konstrukcji oferuje marka Removu, którą znamy z produkcji stabilizatorów i akcesoriów do action camów.
1
Warsztaty retuszu High-End - ucz się od najlepszych
17 luty 2017
Poznasz najlepsze techniki i sprawdzone narzędzia stosowane w retuszu PRO, a także nauczysz się używać je w odpowiedni sposób. Od wywołania pliku RAW aż po ostatni szlif.
0
Beon to kamera, której nie powstydziłby się nawet sam James Bond
0
Yongnuo YN 85 mm f/1.8 - jasna portretówka zaprezentowana
17 luty 2017
Pod koniec ubiegłego roku firma Yongnuo zapowiedziała nowe i jasne szkło zaprojektowane z myślą o fotografii portretowej. Dziś producent oficjalnie zaprezentował swój najnowszy model YN 85 mm f/1.8.
1
Wacław Wantuch w klasztorze [WARSZTATY]
16 luty 2017
Akademia Odkryć Fotograficznych zaprasza na kolejną odsłonę cyklu warsztatów z mistrzami współczesnej fotografii. Tym razem poprowadzi je mistrz fotografii aktu, Wacław Wantuch.
0
Wystartował konkurs Grand Press Photo 2017
16 luty 2017
Właśnie wystartowała kolejna edycja największego polskiego konkursu fotografii prasowej. W tym roku konkurs otwiera się także na młodych fotografów.
0
Dzięki kursom Tomasza Pluszczyka zgłębisz tajniki profesjonalnego retuszu zdjęć
16 luty 2017
Jak powinno być przygotowane stanowisko pracy i jak to zrobić niskim kosztem? Jak poprawnie wywoływać RAW-y? Jak korygować kształty i poprawiać niedoskonałości cery bez utraty na jakości? To tylko niektóre z pytań na jakie odpowiedź dadzą wam kompleksowe kursy retuszu Tomasza Pluszczyka.
1
Canon EOS M6 - nowy kompaktowy model w rodzinie zaawansowanych bezlusterkowców
15 luty 2017
Oprócz nowych lustrzanek, Canon pokazał dziś też najmłodszego członka z rodziny bezlusterkowców. Względem poprzednika, modelu EOS M3, wprowadza niewielkie, aczkolwiek potrzebne zmiany.
0
Canon EOS 800D - Dual Pixel AF w lustrzance dla początkujących
15 luty 2017
Canon pokazał dziś nowe aparaty z serii kierowanych do początkujących fotografów, w tym najnowszy model EOS 800D. Oprócz nowego procesora i szybszego trybu seryjnego otrzymujemy znany z profesjonalnych modeli świetny system autofokusa Dual Pixel AF.
0
Canon EOS 77D - amatorska lustrzanka z wyższej półki
15 luty 2017
W dwucyfrowej serii lustrzanek producenta pojawił się nowy model, który dzieli lwią część specyfikacji z zaawansowanym EOS-em 80D. Nie jest to jednak zupełnie nowa konstrukcja.
0
Obrabiasz zdjęcia w Capture One? Oto klawiatura dla Ciebie
14 luty 2017
Skróty klawiaturowe to klucz do przyspieszenia pracy z programami graficznymi. Dzięki nowej klawiaturze Phase One będzie to znacznie łatwiejsze.
0