Instagram wprowadzi możliwość rezerwacji usług przez aplikację
0
Nagrywanie filmów 360° za pomocą smartfona z Androidem? To możliwe dzięki Insta360 Air
10 marzec 2017
Pamiętacie Insta360 Air? Ta funkcjonalna kamera sferyczna do smartfonów z Androidem właśnie trafiła do sprzedaży. Cena może zaskoczyć.
0
Adobe Lightroom Mobile wprowadza zapis HDR RAW. Zakres dynamiczny jak z lustrzanki
7 marzec 2017
Aparaty w smartfonach stają się coraz doskonalsze, ciągle jednak w wielu kwiestiach ustępują bardziej zaawansowanym konstrukcjom, choćby pod względem zakresu dynamicznego. Sytuację te zmieniać ma aktualizacja aplikacji mobilnej Adobe.
1
Sony Xperia XZ Premium - 19 megapikseli i filmy w zwolnionym tempie 960 kl./s
27 luty 2017
Najnowszy flagowiec Sony nie oferuje modnego ostatnio podwójnego aparatu, ale i tak ma szansę stać się jednym z najciekawszych fotograficznych smartfonów tego roku. Wszystko dzięki imponującej specyfikacji i nowej matrycy.
2
Oppo 5x - 5-krotny zoom w smartfonie. Czy to ostateczny kres kompaktów?
27 luty 2017
Jeżeli do tej pory aparaty w smartfonach pod jakimś względem ustępowały zwykłym kompakktom, z pewnością był to brak użytecznego zooma. Rewolucją w tym temacie ma być nowy system zaprezentowany przez firmę Oppo.
1
Huawei P10 - lepszy aparat, ale bez rewolucji
27 luty 2017
Producent właśnie zaprezentował najnowszy flagowy model P10, który podobnie jak poprzednik wyposażony jest w podwójny moduł aparatu. Czy jednak wprowadzone aktualizacje pozwolą mu walczyć o tytuł fotograficznego smartfona roku?
0
Samsung Galaxy Book - duże możliwości w kompaktowym wydaniu
27 luty 2017
Galaxy Book to najnowsze urządzenie mobilne Samsunga, które ma łączyć w sobie możliwości i wydajność zaawansowanego komputera zamknięte w formie niewielkiego tabletu.
1
LG G6: wyczekiwany flagowiec powraca
27 luty 2017
Firma LG powróciła ze swoim najnowszym flagowcem. G6 to miedzy innymi dwa aparaty o rozdzielczości 13 MP każdy, 5,7” ekran wykonany w technologii FullVision oraz obudowa odporna na wodę, kurz i uszkodzenia mechaniczne.
0
Filmy 1000 kl./s Full HD w smartfonie? Już niebawem dzięki nowej matrycy Sony
8 luty 2017
To może być prawdziwy przełom dla rynku amatorskich produkcji wideo. Sony właśnie pokazało matryce do smartfona, która pozwala na rejestrację filmów w ekstremalnie zwolnionym tempie, bez efektu rolling shutter.
0
Feiyu Tech SPG - uniwersalny gimbal do smartfonów i kamer sportowych
0
MyGearVault - uporządkuj i zabezpiecz sprzęt fotograficzny
24 styczeń 2017
Mówi się, że organizacja to klucz do sukcesu. Jednak będąc fotografem nie zawsze łatwo jest rozeznać się w sprzęcie, który zebraliśmy na przestrzeni lat. W uporządkowaniu akcesoriów i ich zabezpieczeniu pomoże Wam nowa aplikacja stworzona przez Jareda Polina.
0
Profile LOG już niebawem w smartfonach. Alternatywa dla filmujących aparatów?
16 styczeń 2017
Płaskie profile obrazu pozwalają na dużą swobodę na etapie postprodukcji. Dotychczas były  domeną wyłącznie zaawansowanych kamer i aparatów. Już niedługo jednak mają zawitać także do smartfonów.
0
Steadicam Volt - najwydajniejszy stabilizator do smartfonów na rynku?
12 styczeń 2017
Markę Steadicam zna chyba każdy, kto kiedykolwiek miał styczność z filmowaniem. Firma, która 40 lat temu zrewolucjonizowała kinematografię, wprowadza na rynek model Volt, który ma być najlepszym rozwiązaniem dla osób tworzących materiały wideo przy pomocy telefonu.
1
Darkr - edytuj zdjęcia tak, jak w prawdziwej ciemni
9 styczeń 2017
Jeśli kiedykolwiek pracowaliście w tradycyjnej ciemni, z pewnością przypadnie Wam do gustu aplikacja Darkr, która edycję zdjęć opiera o symulację technik używanych przy wywoływaniu prawdziwych odbitek.
0
Asus ZenFone 3 Zoom - silny gracz w segmencie fotograficznych smartfonów
5 styczeń 2017
ZenFone 3 Zoom to obecnie najbardziej zaawansowany fotograficzny smartfon w ofercie firmy. Na pokładzie znajdziemy dwa aparaty - każdy po 12 Mp - oraz funkcjonalne rozwiązania, które mają sprawić, że nowy Asus będzie konkurował z wiodącymi producentami segmentu fotografii mobilnej.
3
TraffikCam, czyli jak aparaty w smartfonach pomagają w walce z handlem ludźmi
5 styczeń 2017
Mogłoby się wydawać, że handel ludźmi to problem przeszłości. Tymczasem w XXI wieku to ciągle paląca kwestia. Na szczęście technologia, która z jednej strony ułatwia działanie przestępcom może być też wykorzystywana do ich ścigania.
0
YOSO - polska aplikacja, która ma odmienić oblicze fotografii mobilnej
30 grudzień 2016
Jaki jest największy problem współczesnej fotografii? Zbyt dużo zdjęć, które niepotrzebnie zapychają pamięć smartfonów i komputerów. Odmienić to chcą twórcy aplikacji YOSO, która do cyfrowego świata wprowadzić ma analogową magię.
12
Gionee M2017 - aparat z 2x zoomem optycznym i bateria o pojemności 7000 mAh
28 grudzień 2016
Podwójny aparat z zoomem optycznym, monstrualna bateria, duży ekran oraz wykonanie i design z najwyższej półki - to główne cechy zaprezentowanego luksusowego smartfona Gionee M2017.
0