Elsa Garrison: „Kobiety nie potrafią fotografować sportu? Jasne, pokażę Wam!“
0
Ponad 400 numerów magazynu Sovetskoe Foto dostępnych do obejrzenia i pobrania za darmo
21 marzec 2017
Taka gratka nie trafia się często. Dzięki serwisowi archive.org możemy obejrzeć prawie wszystkie wydania klasycznego rosyjskiego magazynu o fotografii, wydawanego w latach 1926-1997.
0
Brooke Shaden: „Musisz tworzyć prace, które są odzwierciedleniem Ciebie, nie innych.“
17 marzec 2017
„Jeśli tylko zaakceptujesz siebie i sztukę, którą tworzysz, to możesz zmienić swoje życie i podejście innych osób. Możesz zmienić świat“ - powiedziała Brooke Shaden, fotografka, artystka i kolejny gość internetowej serii Women of Influence.
0
"Women of Influence“ - zanurz się w fotograficzny świat kobiet
13 marzec 2017
"Women of Influence“ to najnowsza internetowa seria B&H, w której głos zabierają utalentowane kobiety ze świata fotografii i filmu. W wywiadach odkrywać będą przed widzem swoje wspaniałe historie oraz indywidualne podejście do pracy.
0
Nie żyje David Rubinger, jedna z legend izraelskiej fotografii
6 marzec 2017
W wieku 92 lat zmarł David Rubinger – najbardziej znany i ceniony izraelski fotoreporter, który przez ponad 50 lat dokumentował różne oblicza świata i człowieka.
0
Nie żyje Ren Hang, jeden z najbardziej kontrowersyjnych chińskich fotografów
28 luty 2017
Jego prace niejednokrotnie szokowały i rodziły pytania związane z ludzką cielesnością. W wieku 29 lat zmarł Ren Hang - jeden z najbardziej wpływowych fotografów młodego pokolenia.
1
O tym jak fotografować gwiazdy muzyki opowiada Danny Clinch
13 luty 2017
Wielkie emocje i ułamek sekundy na uchwycenie decydującego momentu - właśnie tak w kilku słowach można opisać pracę fotografa muzycznego. O tym czego się ustrzec i w jaki sposób nawiązać kontakt z artystą mówi jedna z ikon fotografii muzycznej - Danny Clinch.
1
Nie żyje Lino Manfrotto - twórca marki, która zrewolucjonizowała rynek statywów
7 luty 2017
W niedzielę, w wieku 80 lat zmarł Lino Manfrotto, założyciel znanej na całym świecie marki statywów. Początki jego imperium były jednak bardzo skromne.
0
Oto szybki przegląd wszystkich filmów, które dostały Oscara za zdjęcia
3 luty 2017
Jak rozwinąć zmysł kompozycyjny i trenować oko? Jednym z lepszych (i przyjemniejszych) sposobów jest oglądanie obrazów malarskich i filmów. Oto fantastyczny przekrój przez najlepsze osiągnięcia kinematografii.
4
Larry Fink: „W każdym z nas poszukuję godności”
0