QNAP TS-251A - test dysku sieciowego
3
Thule Aspect DSLR - test plecaka
4 luty 2017
Oferta plecaków fotograficznych wciąż się powiększa. Dziś sprawdziliśmy czy najnowsza propozycja firmy Thule to odpowiedni model dla najbardziej wymagających fotografów.
1
Feiyu Tech G5 - test gimbala
27 styczeń 2017
Najnowszy gimbal Feiyu-Tech ma być najlepszym wyborem dla osób szukających możliwie najbardziej uniwersalnego i poręcznego stabilizatora dla swoich kamer sportowych. Sprawdzamy jak wypada na tle konkurencji i czy wart jest swojej ceny.
1
Removu S1 - test gimbala
13 styczeń 2017
Gimbal Removu ma być najbardziej uniwersalnym urządzeniem do stabilizacji kamer GoPro na rynku. Czy poradzi sobie z coraz mocniejszą konkurencją?
3
Rotolight NEO - test lampy LED
13 grudzień 2016
Na polski rynek wkraczają produkty marki Rotolight, a wśród nich poręczny LED-owy oświetlacz Rotolight Neo. Według zapewnień producenta, ma on wyznaczać nowe standardy w branży. Sprawdzamy, czy rzeczywiście tak jest.
1
Rogue FlashBender 2 Portable Lighting Kit - test akcesoriów oświetleniowych
9 grudzień 2016
Zestaw dyfuzorów firmy Rogue to rozwiązanie, które ma sprostać wymaganiom zaawansowanych strobistów – obiecuje producent. Sprawdziliśmy, czy tak jest naprawdę.
1
Manfrotto Windsor Messenger M – test
3 grudzień 2016
Nie przestajemy poszukiwać idealnej torby fotograficznej. Dziś szczegółowo przyjrzymy się modelowi Manfrotto Windsor, który ma łączyć  w sobie funkcjonalne rozwiązanie z klasycznym wzornictwem.
4
SAAL-digital - test praktyczny fotoksiążki
17 listopad 2016
Rynek foto-książek zdaje się nieustannie rosnąć. Oferta jest coraz większa, co oznacza, że również wybór właściwego wykonawcy staje się coraz trudniejszy. Dziś bierzemy pod lupę foto-książki firmy SAAL, jednego z największych graczy na rynku europejskim.
4
BenQ PV270 - test monitora
11 październik 2016
Kolejny model profesjonalnego monitora BenQ łączy funkcje przydatne przy edycji zdjęć i filmów. Czy przekona wymagających użytkowników?
3
Case Logic Kontrast PRO DSLR - test
5
Peak Design - test systemu
30 sierpień 2016
Peak Design szumnie wszedł na rynek toreb i akcesoriów fotograficznych, a kolejne rozwiązania firmy cieszą się niesłabnącą popularnością. Zobaczcie, jak kluczowe produkty sprawdzają się w praktyce.
1
WD My Passport Wireless Pro - test dysku bezprzewodowego
22 lipiec 2016
Duża pojemność, czytnik kart, Wi-Fi oraz USB - to główne cechy pamięci masowej poszukiwanej przez niejednego profesjonalistę. Wszystko to znajdziemy w dysku przenośnym My Passport Wireless Pro. Jednak czy okaże się on niezastąpionym kompanem podróży wymagającego fotografa?
0
Tenba Cooper 13 DSLR - test torby
24 czerwiec 2016
Poszukiwania idealnej torby fotograficznej trwają w najlepsze. Dziś pod lupę bierzemy profesjonalny model Tenba Cooper 13 DSLR.
0
Tenba Messenger DNA 15 - test torby fotograficznej
29 marzec 2016
Tenba Messenger DNA to zupełnie nowa linia toreb miejskich, która została zaprojektowana dla wymagających fotografów. Ma ona nie tylko dobrze wyglądać, lecz także ma być bardzo funkcjonalna. Sprawdźmy zatem, czy propozycja marki Tenba sprawdzi się w roli wszechstronnej torby fotograficznej i tym samym sprosta oczekiwaniom wielu zawodowców.
0