Removu S1 - test gimbala
1
Rotolight NEO - test lampy LED
13 grudzień 2016
Na polski rynek wkraczają produkty marki Rotolight, a wśród nich poręczny LED-owy oświetlacz Rotolight Neo. Według zapewnień producenta, ma on wyznaczać nowe standardy w branży. Sprawdzamy, czy rzeczywiście tak jest.
1
Rogue FlashBender 2 Portable Lighting Kit - test akcesoriów oświetleniowych
9 grudzień 2016
Zestaw dyfuzorów firmy Rogue to rozwiązanie, które ma sprostać wymaganiom zaawansowanych strobistów – obiecuje producent. Sprawdziliśmy, czy tak jest naprawdę.
1
Manfrotto Windsor Messenger M – test
3 grudzień 2016
Nie przestajemy poszukiwać idealnej torby fotograficznej. Dziś szczegółowo przyjrzymy się modelowi Manfrotto Windsor, który ma łączyć  w sobie funkcjonalne rozwiązanie z klasycznym wzornictwem.
4
SAAL-digital - test praktyczny fotoksiążki
17 listopad 2016
Rynek foto-książek zdaje się nieustannie rosnąć. Oferta jest coraz większa, co oznacza, że również wybór właściwego wykonawcy staje się coraz trudniejszy. Dziś bierzemy pod lupę foto-książki firmy SAAL, jednego z największych graczy na rynku europejskim.
4
BenQ PV270 - test monitora
11 październik 2016
Kolejny model profesjonalnego monitora BenQ łączy funkcje przydatne przy edycji zdjęć i filmów. Czy przekona wymagających użytkowników?
3
Case Logic Kontrast PRO DSLR - test
3 wrzesień 2016
Model Kontrast PRO DSLR to najbardziej zaawansowany plecak w całej rodzinie Case Logic. Jednak czy to wystarczy, by zająć istotne miejsce na i tak już zapełnionym rynku plecaków fotograficznych?
4
Peak Design - test systemu
30 sierpień 2016
Peak Design szumnie wszedł na rynek toreb i akcesoriów fotograficznych, a kolejne rozwiązania firmy cieszą się niesłabnącą popularnością. Zobaczcie, jak kluczowe produkty sprawdzają się w praktyce.
1
WD My Passport Wireless Pro - test dysku bezprzewodowego
22 lipiec 2016
Duża pojemność, czytnik kart, Wi-Fi oraz USB - to główne cechy pamięci masowej poszukiwanej przez niejednego profesjonalistę. Wszystko to znajdziemy w dysku przenośnym My Passport Wireless Pro. Jednak czy okaże się on niezastąpionym kompanem podróży wymagającego fotografa?
0
Tenba Cooper 13 DSLR - test torby
0
Tenba Messenger DNA 15 - test torby fotograficznej
29 marzec 2016
Tenba Messenger DNA to zupełnie nowa linia toreb miejskich, która została zaprojektowana dla wymagających fotografów. Ma ona nie tylko dobrze wyglądać, lecz także ma być bardzo funkcjonalna. Sprawdźmy zatem, czy propozycja marki Tenba sprawdzi się w roli wszechstronnej torby fotograficznej i tym samym sprosta oczekiwaniom wielu zawodowców.
0
Wacom Intuos - test tabletu
16 październik 2015
W naszej redakcji zagościła najnowsza odsłona tabletu z podstawowej serii Pen & Touch. Wacom Intuos dzięki czułemu rysikowi, dużej powierzchni roboczej i funkcjom dotykowym może być bardzo atrakcyjnym narzędziem ułatwiającym fotografom obróbkę zdjęć. Zwłaszcza, że oferowany jest przystępnej cenie.
0
Vanguard VEO 235AB - test statywu
3 lipiec 2015
Niedawno trafił do nas kompaktowy statyw statyw Vanguard VEO 235AB z głowicą kulową. Ta niewielka konstrukcja skrywa w sobie wiele możliwości, które postanowiliśmy przetestować. Zobaczcie jak statyw sprawuje się w praktyce.
0
Vanguard VEO AM-234 - test monopoda
5 czerwiec 2015
Po teście stylowego plecaka przyszedł czas na inne akcesoria Vanguarda. Tym razem jest to lekki monopod Vanguard VEO AM-234. W ostatnim czasie mieliśmy kilkukrotnie sprawdzić go w praktyce. Zobaczcie jak statyw wypadł w naszym teście.
0
zamknij X
Plebiscyt 2016
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2016
Głosuj!