Zobacz, jak niedrogim sposobem zbudować domowe studio do fotografii produktowej
2
Jak fotografować sporty akcji - podpowiada Bartek Woliński
5 luty 2017
Sporty akcji to jedna z najtrudniejszych i najbardziej wymagających dziedzin fotografii. O tym jak zacząć i jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów opowiada Bartek Woliński – specjalista od „kadrów ekstremalnych” i prowadzący zbliżające się warsztatów Samsung Photo Academy.
4
Dzięki temu filmowi poznasz siłę drzemiącą w pracy z jednym światłem
31 styczeń 2017
Poskromienie światła to klucz do ciekawych zdjęć. Czasem jednak mniej znaczy więcej. Ten film nauczy Was jak efektywnie pracować z jednym źródłem światła.
0
Poznaj techniki edycji zdjęć beauty. 8 darmowych lekcji profesjonalnej retuszerki
11 styczeń 2017
W świecie zawodowej fotografii modowej i reklamowej, dobry retusz to podstawa. W internecie znajdziemy wiele poradników, jednak nieczęsto natrafiamy na darmowe lekcje zawodowych retuszerów. 8 filmów Saryh Tucker przeprowadza nas przez proces obróbki zdjęć beauty.
0
Niestandardowe bokeh w kilku prostych krokach
29 grudzień 2016
Zapewne nie raz natrafiliście na zdjęcia, na których punkty świetlne uchwycone w rozmyciu miały konkretny kształt. Zastanawialiście się jak osiągnąć taki efekt? Ten krótki film wszystko wam wytłumaczy.
0
5 prostych porad, dzięki którym staniesz się lepszym fotografem
27 grudzień 2016
Peter McKinnon powrócił z kolejnym ciekawym poradnikiem. Tym razem kanadyjski fotograf przypomina o pięciu podstawowych zasadach, których zastosowanie sprawi, że wykonane zdjęcia będą prezentować wyższy poziom.
5
8 prostych trików, które pomogą wam uzyskać ciekawe efekty
15 grudzień 2016
Gdy myślimy o efektach specjalnych, zwykle przed naszymi oczami staje żmudny proces postprodukcji. Jednak oryginalne rezultaty jesteśmy w stanie uzyskać przy odrobinie zabawy z rzeczami codziennego użytku.
1
15 sposobów na lepsze zdjęcia kulinarne
20 październik 2016
Kulinarny konkurs fotograficzny „Prosto z patelni” to dobra okazja, by pokazać, że upichcenie smakowitego kadru wcale nie musi być trudne! W kolejnych rozdziałach obalamy mity dotyczące sprzętu i podsuwamy Wam kilka praktycznych, kompozycyjnych wskazówek! Do dzieła!
0
Gdzie najlepiej założyć internetowe portfolio? Ten ranking pomoże Ci wybrać
19 październik 2016
Strona internetowa z własnym portfolio to podstawa. Na rynku jest wiele serwisów, które chcą nam ułatwić jego stworzenie, który z nich jednak oferuje najwięcej możliwości? To zestawienie pomoże Wam wybrać ten, który najlepiej odpowiada waszym potrzebom.
5
Urbex: przygoda, emocje i adrenalina
0