Nie wiesz jak działa przysłona? Ta animacja dokładnie Ci to wytłumaczy
0
Nigdy więcej nieostrych kadrów. Dzięki tej tablicy zapanujesz nad czasem naświetlania
20 marzec 2017
Czy kiedykolwiek chciałeś zatrzymać w kadrze ruch, jednak w efekcie otrzymałeś poruszone i nieostre zdjęcie? A może Twoim celem było plastyczne rozmycie płynącej wody, ale nic z tego nie wyszło? Jeśli tak, to tablica czasów naświetlania przygotowana przez PhotoTraces może pomóc Ci stać się lepszym fotografem.
3
Jedna minuta, jedna umiejętność. Adobe prezentuje nową serię bezpłatnych tutoriali o Photoshopie
15 marzec 2017
Niezależnie czy jesteś zawodowcem czy może dopiero zaczynasz swoją przygodę z Photoshopem, powinieneś odwiedzić oficjalny kanał Adobe na Youtube. Firma wystartowała z nową serią krótkich poradników, które ukażą różne funkcje tego popularnego programu.
1
To prawdziwa żyła złota! Broncolor udostępnia prawie 100 darmowych tutoriali
8 marzec 2017
Niezależnie czy jesteś zawodowcem czy może dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią, powinieneś odwiedzić stronę Broncolor. Producent udostępnił blisko 100 bezpłatnych poradników, które mogą pomóc zapanować nad sztucznym oświetleniem zarówno w studiu jak i plenerze.
0
Zobacz, jak niedrogim sposobem zbudować domowe studio do fotografii produktowej
10 luty 2017
W zawodzie fotografa ważna jest pomysłowość, która niejednokrotnie pomaga nadrobić braki w sprzęcie. Zobaczcie jak za grosze stworzyć domowe studio do fotografii produktowej.
2
Jak fotografować sporty akcji - podpowiada Bartek Woliński
5 luty 2017
Sporty akcji to jedna z najtrudniejszych i najbardziej wymagających dziedzin fotografii. O tym jak zacząć i jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów opowiada Bartek Woliński – specjalista od „kadrów ekstremalnych” i prowadzący zbliżające się warsztatów Samsung Photo Academy.
4
Dzięki temu filmowi poznasz siłę drzemiącą w pracy z jednym światłem
31 styczeń 2017
Poskromienie światła to klucz do ciekawych zdjęć. Czasem jednak mniej znaczy więcej. Ten film nauczy Was jak efektywnie pracować z jednym źródłem światła.
0
Poznaj techniki edycji zdjęć beauty. 8 darmowych lekcji profesjonalnej retuszerki
11 styczeń 2017
W świecie zawodowej fotografii modowej i reklamowej, dobry retusz to podstawa. W internecie znajdziemy wiele poradników, jednak nieczęsto natrafiamy na darmowe lekcje zawodowych retuszerów. 8 filmów Saryh Tucker przeprowadza nas przez proces obróbki zdjęć beauty.
0
Niestandardowe bokeh w kilku prostych krokach
29 grudzień 2016
Zapewne nie raz natrafiliście na zdjęcia, na których punkty świetlne uchwycone w rozmyciu miały konkretny kształt. Zastanawialiście się jak osiągnąć taki efekt? Ten krótki film wszystko wam wytłumaczy.
0
5 prostych porad, dzięki którym staniesz się lepszym fotografem
5