Panning dla początkujących. Ten tutorial pokaże jak robić to dobrze
0
Podwójna ekspozycja w Photoshopie? Ten tutorial pokaże Ci jak robić to dobrze
20 czerwiec 2017
Zawsze chciałeś otrzymać imponujące zdjęcie o podwójnej ekspozycji, jednak nie do końca wiedziałeś jak osiągnąć taki efekt? Jeśli tak, to najnowszy wideoporadnik Eye Stocker został przygotowany właśnie dla Ciebie.
0
Dzięki temu poradnikowi łatwo nauczysz się kolorować czarno-białe fotografie
12 czerwiec 2017
Koloryzacje monochromatycznych zdjęć mają zapewne tyle samo zwolenników co przeciwników. Pewne jest natomiast to, że pozwalają one spojrzeć na stare fotografie w zupełnie inny sposób. Dzięki temu filmowi nauczycie się robić to sami.
0
Oto 7 ukrytych photoshopowych trików, o których mogłeś dotąd nie słyszeć
7 czerwiec 2017
Photoshop jest pełen znanych trików i skrótów, które aktywują zaawansowane funkcje. Jednak od czasu do czasu pojawiają się tutoriale, które prezentują zupełnie nowe możliwości programu. Oto jeden z takich poradników, dzięki któremu nauczysz się aż 7 nowych rzeczy.
2
Wideoporadniki Ilforda to przystępne wprowadzenie w świat fotografii analogowej
24 maj 2017
W cyfrowym świecie, osobom które nigdy nie miały w ręku „analoga”, fotografowanie na filmie może wydawać się trudne. Niepotrzebnie. Ta seria krótkich wideoporadników przygotuje Was do pracy z klasycznym medium.
0
Oto 30 photoshopowych technik, które powinien znać każdy fotograf
23 maj 2017
Nieważne czy masz już doświadczenie z programami graficznymi, czy dopiero zaczynasz, ta seria wideoporadników w przystępny sposób przedstawi Wam kilkadziesiąt technik, które pozwolą udoskonalić warsztat retuszu zdjęć.
0
Brak pomysłu na ciekawe zdjęcia? Ten film rozbudzi w Was kreatywność
18 maj 2017
Gotowi, by kreatywnie rozpocząć dzień? Z najnowszego wideoporadnika COOPH nauczycie się aż 10 trików, które pomogą Wam tworzyć lepsze oraz ciekawsze zdjęcia - nawet niekoniecznie wychodząc z domu.
0
Zajrzyj za kulisy sesji 12 znanych fotografów z tym darmowym poradnikiem
11 maj 2017
Warsztatu najlepiej uczyć się na konkretnych przykładach. Jeszcze lepiej gdy są to profesjonalne sesje stworzone przez znanych, zawodowych fotografów. Dzięki temu poradnikowi macie okazję zajrzeć za kulisy produkcji 12 różnorodnych zleceń.
1
Naucz się operować światłem jak fotografowie National Geographic
8 maj 2017
Publikacje National Geographic to gwarancja świetnych fotografii i przykład perfekcyjnego operowania światłem, zarówno tym błyskowym jak i zastanym. Fotograf Bob Holmes opowiada o kulisach pracy i zdradza swoje sposoby na ciekawe oświetlenie portretu.
0
Darmowy e-book pokaże Wam jak praktycznie wykorzystać teorię kolorów w postprodukcji
1