Strony - pierwszy fotograficzny magazyn kolektywu Sputnik Photos
0
Majestat polskich gór. Śladami pierwszych turystów i fotografów
22 czerwiec 2017
Jak po raz pierwszy fotografowano Tatry i Pieniny? W jakim stopniu ewoluowały stroje i obyczaje turystów? A także jak od 1859 roku zmienił się tatrzański pejzaż? Na te i inne pytanie znajdziecie odpowiedź w najnowszym albumie „Tatry i Pieniny. Śladami pierwszych turystów i fotografów“ autorstwa Jarka Majchra.
0
Wyjątkowa promocja wydawnictwa Galaktyka. Książkę „Świat błysku“ Joe’a McNally’ego możesz mieć już za niecałe 10 zł
9 czerwiec 2017
O takim rabacie już dawno nie pisaliśmy. Przy zakupie popularnej książki „Świat błysku“ autorstwa Joe’a McNally’ego możesz zaoszczędzić aż 90%. Promocja jest ograniczona czasowo, dlatego też warto się pospieszyć.
7
Pomóż w reedycji popularnego polskiego podręcznika “Swiatło i cień w fotografii”
7 czerwiec 2017
Po książce na temat kompozycji przyszedł czas na podręcznik podejmujący temat oświetlenia. Polskie Wydawnictwo Fotograficzne stara się o ponowne wydanie doskonale opracowanego “Światła i cienia w fotografii”.
0
Potrzeba już naprawdę niewiele. Pomóż w dokończeniu najnowszego projektu dokumentalnego Filipa Skrońca
7 czerwiec 2017
Najnowszy projekt Filipa Skrońca to szokująca opowieść o albinosach żyjących we współczesnej Afryce, która cały czas jest mocno osadzona w przeszłości. Jednak w pełnym dokończeniu tej historii potrzebna jest Twoja pomoc.
0
Czerwcowy numer Digital Camera Polska już dostępny w sprzedaży
7 czerwiec 2017
Fotografia portretowa to temat przewodni najnowszego wydania Digital Camera Polska. Adresowany do początkujących entuzjastów poradnik to obszerne kompendium wiedzy na temat pracy ze światłem, kompozycji oraz doboru sprzętu i akcesoriów, które pomogą wykonywać lepsze zdjęcia portretowe.
1
ZAPOWIEDŹ: Lisa Fonssagrives-Penn: Three Decades of Classic Fashion Photography
18 maj 2017
Fotograficzna podróż do świata mody - tak można opisać album skomponowany przez Davida Seidnera, w którym główną bohaterką jest Lisa Fonssagrives-Penn, kobieta uznana za pierwszą światową supermodelkę.
0
Nowy album Chrisa Niedenthala to ponad 200 zdjęć ukazujących przełomowy „rok nadziei“
16 maj 2017
Ogłoszenie wyników pierwszych wolnych wyborów na Placu Konstytucji czy protesty pekińskiej młodzieży to tylko kilka ikonicznych zdjęć, które zostały zebrane w najnowszym albumie „Chris Niedenthal 1989. Rok nadziei”.
1
Imago, czyli wkraczanie w dorosłość. Premiera albumu Zuzy Krajewskiej już w najbliższy piątek
15 maj 2017
Imago jest zbiorem niemal 100 fotografii z projektu, który Zuza Krajewska realizowała na przestrzeni kilkunastu ostatnich miesięcy w zakładzie poprawczym w podwarszawskim Studzieńcu. Premiera albumu już w najbliższy piątek w Warszawie.
0
Unikatowe zdjęcia II RP w fascynującym fotoreportażu z przeszłości
0
Tim Walker autorem kalendarza Pirelli 2018
5 maj 2017
Autorem zdjęć do kolejnej edycji najbardziej znanego kalendarza na świecie zostanie znany z ekstrawaganckiego stylu, brytyjski fotograf Tim Walker. Czego spodziewać się po najbliższym wydaniu?
0
Tymon Markowski "FLOW" - warszawska premiera albumu już w najbliższą środę
4 maj 2017
Bydgoszcz - miasto i wieś o tej samej nazwie dzieli 106 kilometrów w linii prostej. Z okolic wsi do serca miasta płynie rzeka Brda, by skończyć swój bieg wpadając do Wisły. Przestrzeń wokół Brdy stała się tematem zdjęć Tymona Markowskiego, który poszukuje niecodziennych fragmentów rzeczywistości.
0
Majowy Digital Camera Polska już w sprzedaży
4 maj 2017
Najnowszy numer Digital Camera Polska to prawdziwe kompendium wiedzy o fotografii ulicznej. Znajdziecie w nim między innymi 10 praktycznych wskazówek oraz porady udzielonych przez Nicka Turpina, Aarona Bergera i Ronya Galka. Do tego wywiad z mistrzem reportażu, Tomaszem Tomaszewskim, w którym ujawnia swój najnowszy projekt. Poza tym test Sony A99 II oraz porównanie 8 kompaktowych telezoomów.
0
II wojna światowa w kolorze na nieznanych zdjęciach brytyjskiej armii
25 kwiecień 2017
Relacje wojennych zmagań zeszłego stulecia oglądamy zazwyczaj w czerni i bieli. Brytyjskie Imperial War Museums mają w swojej kolekcji jednak aż 3000 tys. zdjęć z okresu 1942-1945. Wiele z nich, także tych nigdy wcześniej nie publikowanych znalazło się w nowo wydanym albumie.
3
Ucz się fotografować dziką naturę ze specjalnym wydaniem Digital Camera Polska
21 kwiecień 2017
Nieważne czy dopiero zaczynacie, czy macie już w tym temacie pewne doświadczenie, wydanie specjalne magazynu Digital Camera Polska pomoże Wam udoskonalić swój warsztat. To ponad 200 stron praktycznych porad specjalistów, które przygotują Was do fotografowania natury.
0
Kwietniowy numer magazynu Digital Camera Polska już dostępny w sprzedaży!
3 kwiecień 2017
Tematem wiodącym najnowszego wydania Digital Camera jest fotografia krajobrazu. Dowiecie się, jak unikać najczęstszych błędów, i jak, dzięki kilku prostym sztuczkom robić jeszcze lepsze zdjęcia pejzażowe.
0
Album FLOW Tymona Markowskiego już dostępny w sprzedaży
31 marzec 2017
Bydgoszcz - miasto i wieś o tej samej nazwie dzieli 106 kilometrów w linii prostej. Z okolic wsi do serca miasta płynie rzeka Brda, by skończyć swój bieg wpadając do Wisły. Przestrzeń wokół Brdy stała się tematem zdjęć Tymona Markowskiego, który poszukuje niecodziennych fragmentów rzeczywistości.
0
ZAPOWIEDŹ: Thomas Struth „Retrospective"
30 marzec 2017
Pod koniec kwietnia do sprzedaży trafi książka skupiająca w sobie najlepsze prace Thomasa Strutha, jednego z najwybitniejszych fotografów niemieckiej sceny artystycznej.
0