Getty Images wystartowało z „kreatywnym stypendium“ dla wschodzących fotograficznych talentów
0
Wystartował wielki finał 4. edycji Eastreet. Zobacz, dlaczego nie może Cię tam zabraknąć
19 październik 2017
Wystawa, premiera książki, warsztaty oraz przegląd portfolio, to wszystko czeka na uczestników 4. edycji Eastreet, największego projektu poświęconego fotografii ulicznej Europy Wschodniej.
0
Ulica wzywa. Wystawa polskiego kolektywu Streetical już niebawem w ulicznej galerii Fujifilm
18 październik 2017
Katarzyna Kubiak, Magdalena Orylska, Norbert Oksza Strzelecki i Maciej Podgórski to czworo młodoych, nagradzanych fotografów ulicznych, których prace już od 26 października będzie można oglądać na warszawskiej wystawie Street Calls.
0
Olympus na Międzynarodowych Targach Turystycznych World Travel Show. Zobacz na co możesz liczyć
18 październik 2017
Już w najbliższy piątek wystartują Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show. Z tej Olympus zaprasza do odwiedzenia specjalnego stanowiska firmy. Na gości czekać będą liczne atrakcje: od możliwości sprawdzenia najnowszego sprzętu, po rozmowę ze znanymi polskimi fotografami i podróżnikami. A to nie wszystko.
0
“Historia ze zdjęciem” - nowy cykl spotkań Centrum Edukacyjnego IPN. Kolejna edycja już dzisiaj
17 październik 2017
Cykl Historia ze zdjęciem to seria dyskusji organizowanych przez Przystanek Historia Centrum Edukacyjnego IPN. Tematem nadchodzącego spotkanie będzie estetyka fotografii w Rosji czasów imperialnych i bolszewizmu. Start już dziś o 17:30.
0
Kurs Adobe Lightroom i fotografia nocnego nieba na grudniowych fotowarsztatach z Tokiną
16 październik 2017
Tokina i serwis fotowarsztaty.com kolejny raz zapraszają na weekendowy plener w Pieninach. Tym razem nacisk położony będzie na obróbkę i zarządzanie kolekcją zdjęć, ale nie zabraknie też okazji do stworzenia spektakularnych ujęć rozgwieżdżonego nieba.
1
W ten piątek wystartuje XII BEiKS RoadShow - wyjątkowy cykl warsztatów i prezentacji. Zobacz na co możesz liczyć
16 październik 2017
Producent i dystrybutor sprzętu fotograficznego BEiKS zaprasza na dwunastą edycję bezpłatnych prezentacji BEiKS Roadshow, podczas których będzie można zapoznać się z najnowszym, profesjonalnym sprzętem fotograficznym i filmowym. W tym roku impreza odwiedzi 7 polskich miast.
0
Projekt A–Z, czyli opisany świat jakiego jeszcze nie znamy
13 październik 2017
Fotograficzny projekt A–Z Andrzeja Tobisa trwa od ponad dziesięciu lat, a inspiracją do jego rozpoczęcia był słownik ilustrowany języka niemieckiego i polskiego. Ciekawią Was efekty takiego takiego obrazowania? Dokumentację śladów minionej epoki oraz połączenie języka i fotografii możecie już oglądać we wrocławskiej Galerii FOTO-GEN.
0
Przetestuj 3 obiektywy Samyang AF - wyniki konkursu
13 październik 2017
Pod koniec lipca zaprosiliśmy Was do udziału w testach konsumenckich najnowszych obiektywów Samyang z autofokusem. Miło nam poinformować, że najlepszą opinię przesłał Adam Jędrysik, który tym samym został zwycięzcą naszego konkursu.
1
Na pierwszej linii - spotkanie z Piotrem Janowskim w Muzeum Powstania Warszawskiego
0
Już jutro ruszają warsztaty postprodukcji House of Retouching. Poznaj twórców i zobacz czego się spodziewać
12 październik 2017
Profi Post Photo to coroczne warsztaty profesjonalnej postprodukcji, prowadzone przez Tomasza Kozakiewicza i Krzysztofa Gadomskiego z House of Retouching. Zajęcia odbędą się w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Ostatnia szansa by się zapisać.
0
Młodzi polscy fotografowie wystawą „Young Poland“ podbijają Nowy Jork
12 październik 2017
„Young Poland“ to wyjątkowa wystawa, ukazująca w szerszym wymiarze polską fotografię mody, która po raz pierwszy zostanie zaprezentowana w Nowym Jorku. Artystów młodego pokolenia oraz ich prace wybierał sam Alexi Lubomirski - fotograf, który od ponad dekady uwiecznia największe światowe gwiazdy filmu i estrady.
2
ZEISS Photography Award otwarty na zgłoszenia. Na laureata czeka nagroda o łącznej wartości 15 tys. euro
12 październik 2017
Już po raz trzeci fotografowie z całego świata będę mogli wziąć udział w prestiżowym ZEISS Photography Award. W tym roku tematem przewodnim konkursu są „nieopowiedziane historie". Zdjęcia można zgłaszać do początku lutego 2018 roku. Na laureata czeka pula nagród o łącznej wartości 15 tys. euro.
0
Już niebawem rusza ósma edycja cyklu spotkań „Wszyscy Jesteśmy Fotografami”
11 październik 2017
Startuje 8. edycja cieszącego się popularnością cyklu spotkań Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Jak zwykle poruszony zostanie szeroki przekrój ciekawych tematów. Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 16 października w warszawskim barStudio.
0
Szkoła Druku Medikon, czyli bezpłatne warsztaty z druku i zarządzania barwą
11 październik 2017
Firma Medikon Polska i Canon Polska zapraszają na Canon imagePROGRAF PRO Week - tydzień druku i zarządzania barwą z drukarkami fotograficznymi i ploterami Canon. Bezpłatne warsztaty odbędą się od 16 do 20 października w Warszawie.
0
MoMA wystawia na aukcję ikoniczne zdjęcia. Wśród autorów Ansel Adams, Man Ray, Henri Cartier-Bresson i wielu innych
11 październik 2017
Musem of Modern Art posiada jedną z największych i najważniejszych kolekcji fotografii na świecie. Dzięki specjalnej aukcji jej część może zawisnąć nad Waszym kominkiem. Konieczny będzie jednak gruby portfel.
0
X-Plore Fujifilm - jesienne warsztaty z Jackiem Boneckim, Tomkiem Sikorą i Tomkiem Tomkowiakiem
9 październik 2017
Fujiifilm startuje z serią warsztatów na których będziecie mogli szlifować swój warsztat pod okiem uznanych fotografów i poznać możliwości aparatów producenta. Większość z nich jest bezpłatna.
0
Choreografia obrazów, czyli najnowsza wystawa w Galerii Fundacji Archeologia Fotografii
9 październik 2017
Jaka jest relacja między fotografią a performancem, inscenizacją a szeroko rozumianą grą przed obiektywem - na te i inne pytania poznacie odpowiedź na wystawie „Choreografia obrazów“.
0