Paweł Żak i jego martwe natury już niebawem w Leica 6x7 Gallery Warszawa
0
Weź udział w webinarium z technik i narzędzi retuszu high-end ze Szkołą Retuszu
23 marzec 2017
Znasz narzędzia i techniki retuszu high-end, ale masz problem w ich stosowaniu na zdjęciach? Zapisz się na szkolenie online organizowane przez Szkołę Retuszu, podczas którego poznasz ich praktyczne zastosowanie.
0
Grand Press Photo 2017 - pozostały już tylko dwa tygodnie na zgłoszenia
22 marzec 2017
Pozostało już niewiele czasu na wzięcie udziału w kolejnej edycji największego polskiego konkursu fotografii prasowej - Grand Press Photo. Jeszcze tylko do 4 kwietnia jurorzy będą czekać na wasze zdjęcia i fotoreportaże. Prace należy nadsyłać wyłącznie drogą elektroniczną.
0
Rozmowy nie tylko o fotografii - weź udział w śniadaniu z Szymonem Szcześniakiem
22 marzec 2017
Organizatorzy cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami zapraszają na wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Kameralne spotkanie ze znanym fotografem Szymonem Szcześniakiem, będzie okazją do szczerego porozmawiania o pracy i wymiany cennych wskazówek.
0
„United State of Insecurity“ - starcie mitów, czyli Europa dwóch spojrzeń
21 marzec 2017
Dokumentacja zmieniającej się Europy i jej społeczeństwa - tak w kilku słowach możemy opisać projekt „United State of Insecurity“ autorstwa Marka Domańskiego. Wernisaż wystawy już w najbliższy czwartek w Łodzi.
0
Innego końca świata nie będzie
20 marzec 2017
„Obserwujemy rzeczywistość, która kroczy ku zagładzie. Nie jest to proces linearny, są zwroty akcji, chwilowe odrodzenia, są momenty wiosny i pozornej nadziei“ - mówią Zuzanna Szarek i Hanna Śliwińska, autorki „Innego końca świata nie będzie“. Wernisaż odbędzie się już w najbliższy piątek w Gdańsku.
0
Gdy otoczenie wymyka się spod kontroli - nowa wystawa Jowity Mormul w Galerii Obok ZPAF
20 marzec 2017
Czym jest dzisiejsza Arkadia? Gdzie, będąc na co dzień otoczeni budynkami i ulicami, możemy zaznać chwilę powierzchownego szczęścia? Nowy projekt Jowity Mormuł to wyjątkowe spojrzenie na współczesne centra handlowe.
0
Jesteś kobietą? Dzięki nowym grantom masz szansę zrealizować projekt marzeń
20 marzec 2017
Serwis Women Photograph przy wsparciu Pulitzer Center i marki ONA startuje z programem grantów, który pomoże doświadczonym i początkującym fotografom płci żeńskiej zrealizować projekt reportażowy.
0
Warsztaty z retuszu high-end z Natalią Taffarel
16 marzec 2017
Natalia Taffarel - jedna z najbardziej znanych i najlepszych na świecie retuszerek - poprowadzi dwudniowe warsztaty z retuszu high-end. Zajęcia przeznaczone są dla fotografów i retuszerów z co najmniej średnio-zaawansowaną znajomością Photoshopa.
1
To dzięki nim wiemy jak wyglądała powstańcza Warszawa. Poznaj ich historie
0
Darmowe warsztaty, kursy online i konkurs - rusza Miesiąc z Fotografią na eduweb.pl
16 marzec 2017
Już w poniedziałek rusza Miesiąc z Fotografią - jedyne takie wydarzenie online dla wszystkich miłośników fotografii. 20 godzin darmowych warsztatów online i 4 kursy stworzone przez jednych z najlepszych fotografów w branży przeniosą Twoje umiejętności na wyższy poziom.
0
Znajomość Photoshopa to podstawa. Nauczysz się go na warsztatach Szkoły Retuszu
15 marzec 2017
Opanowanie Photoshopa to konieczny warunek, by w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w zdjęciach. Dwudniowe warsztaty w Krakowie (dostępne także w wersji online) pozwolą poznać możliwości programu w zakresie edycji zdjęć, tworzenia grafik i fotomontaży.
0
„Ekwiwalenty 2017” - zobacz złożoną relację fotografii i malarstwa
15 marzec 2017
W nawiązaniu do programu Roku Awangardy 2017 Fundacja Archeologia Fotografii po raz pierwszy w galerii fundacji zaprezentuje wybór ikonicznych fotografii Zbigniewa Dłubaka z lat 1947-1950. Prace Dłubaka zestawione zostaną ze współczesną serią autorstwa Basi Sokołowskiej pt. Ekwiwalenty 2017.
0
Oko na świat, czyli spotkanie z fotografem i podróżnikiem Tomkiem Sikorą
15 marzec 2017
Porozmawiaj z Tomkiem Sikorą na temat własnych doświadczeń z fotografowaniem. Spotkanie z fotografem, od ponad 50 lat podróżującym po świecie, odbędzie się już 24 marca w Warszawie. Wstęp wolny.
0
loT: próba zgłębienia obu rzeczywistości
14 marzec 2017
Czym jest dla nas sieć? Wirtualną rzeczywistością, a może równoprawnym elementem tej namacalnej? Czy żyjemy z nią, czy w niej? Czy jesteśmy wolni od iluzji cyberprzestrzeni czy daliśmy się jej pochłonąć? Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź na wystawie loT. Wernisaż już w najbliższy piątek w Krakowie.
0
To był styl. Moda lat 50. i 60. w obiektywie Rolke, Plewińskiego i Greena
14 marzec 2017
Przy okazji nadchodzącego Cracow Fashion Week będziemy mieli wyjątkową okazję wejrzeć w świat stylu lat 50. i 60 XX wieku. W krakowskiej Galerii BB zobaczymy jak różniło się podejście do fotografii modowej w powojennej Ameryce i Polsce okresu PRL.
0
Wszyscy Jesteśmy Fotografami, VOL. 7
13 marzec 2017
Startuje 7. edycja cieszącego się popularnością cyklu spotkań Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Jak zwykle poruszony zostanie szeroki przekrój ciekawych tematów, od łamania osobistych barier po zasadność sięgania po techniki archaiczne. Pierwsze spotkanie już w poniedziałek, 20 marca.
0
„Ulotnie“, czyli zdjęcia, które w magiczny sposób zabierają w przeszłość
9 marzec 2017
„Fotografując zarówno aparatem cyfrowym jak analogowym, Gawinowska staje się łącznikiem pomiędzy dwoma światami: tym, który nami włada i tym, o którym marzymy“ - mówią organizatorzy wystawy „Ulotnie“. Wernisaż odbędzie się 23 marca w Warszawie.
0