Naucz się reklamowej edycji i podstaw fotomontażu na warsztatach Szkoły Retuszu
0
4. edycja projektu DEBUTS - pozostały dwa dni na zgłoszenia
27 luty 2017
Pozostały już tylko dwa dni na zgłoszenie swoich prac do czwartej odsłony projektu DEBUTS. Jego celem celem jest wsparcie utalentowanych i debiutujących polskich fotografów. Portfolia można nadsyłać do jutra, 28 lutego 2017 roku
0
Piękne i dzikie, czyli warsztaty fotograficzne z Grzegorzem Michałowskim
23 luty 2017
„Piękne i dzikie - Zatrzymane w kadrze“ to jedne z popularniejszych fotograficznych warsztatów organizowanych przez firmę Next77 i sklep FotoABC. Podczas weekendowych zajęć fotograficznych będzie można nie tylko podszkolić swój technikę, lecz także odpocząć na łonie natury.
0
Czarne portrety Marzeny Kolarz
22 luty 2017
Od dzieciństwa mój świat był styczny ze światem kominiarskim. Światem pełnym zasad, praw, honoru i klasy - mówi Marzena Kolarz, autorka czarnych portretów. Wystawę jej prac wykonanych w technice mokrego kolodionu będzie można oglądać już od jutra w Krakowie.
0
Współczesny wzorzec silnej kobiety okiem Borysa Makarego
21 luty 2017
„Le factice”, “They were” i „Connection" to trzy odrębne projekty, które mają jeden wspólny mianownik - postrzeganie kobiety we współczesnym świecie. Efekt pracy polskiego fotografa Borysa Makarego będziecie mogli zobaczyć już na początku marca.
2
Olympus Roadshow 2017 - ucz się od najlepszych
20 luty 2017
Tarnowskie Góry, Poznań, Kraków, Katowice i Warszawa - to miasta, w których zawita Olympus Roadshow 2017. Podczas warsztatów będzie można porozmawiać z ambasadorami marki, a także przetestować najnowszy aparat OM-D E-M1 II oraz nowe obiektywy M.Zuiko.
0
Urszula Tarasiewicz i jej fotograficzna opowieść o świecie i przemijaniu
20 luty 2017
Najnowszy projekt Ogrodowa/Garden Street Urszuli Tarasiewicz, fotografki dokumentalistki, żyjącej na co dzień w Łodzi, nie jest jedynie o tym mieście. To przede wszystkim alegoryczna opowieść o świecie i przemijaniu, budowaniu domu i nieuniknionych zmianach w jego funkcjonowaniu.
0
Fotografia Dzikiej Przyrody 2016 w Muzeum Górnośląskim
20 luty 2017
Najbardziej zadziwiające, wzruszające i wstrząsające zdjęcia przyrody z całego świata, nagrodzone w międzynarodowym konkursie Wildlife Photographer of the Year 2016, od 2 marca będą prezentowane w Muzeum Górnośląskim.
0
Tak było na warsztatach Samsung Photo Academy [WIDEO]
20 luty 2017
Kolejne spotkanie w ramach Samsung Photo Academy już za nami! Tym razem zadaniem kursantów było uchwycenie dynamicznej akcji i niemal kaskaderskich popisów riderów!
0
Jubileuszowe XX targi FILM VIDEO FOTO już za dwa miesiące
0
Warsztaty retuszu High-End - ucz się od najlepszych
17 luty 2017
Poznasz najlepsze techniki i sprawdzone narzędzia stosowane w retuszu PRO, a także nauczysz się używać je w odpowiedni sposób. Od wywołania pliku RAW aż po ostatni szlif.
0
Wacław Wantuch w klasztorze [WARSZTATY]
16 luty 2017
Akademia Odkryć Fotograficznych zaprasza na kolejną odsłonę cyklu warsztatów z mistrzami współczesnej fotografii. Tym razem poprowadzi je mistrz fotografii aktu, Wacław Wantuch.
1
Wystartował konkurs Grand Press Photo 2017
16 luty 2017
Właśnie wystartowała kolejna edycja największego polskiego konkursu fotografii prasowej. W tym roku konkurs otwiera się także na młodych fotografów.
0
Dzięki kursom Tomasza Pluszczyka zgłębisz tajniki profesjonalnego retuszu zdjęć
16 luty 2017
Jak powinno być przygotowane stanowisko pracy i jak to zrobić niskim kosztem? Jak poprawnie wywoływać RAW-y? Jak korygować kształty i poprawiać niedoskonałości cery bez utraty na jakości? To tylko niektóre z pytań na jakie odpowiedź dadzą wam kompleksowe kursy retuszu Tomasza Pluszczyka.
1
Retusz reklamowy produktu - dowiedz się, jak robić to dobrze
14 luty 2017
25 lutego 2017 roku będziecie mieli szansę poznać zaawansowane techniki retuszu reklamowego produktu. Podczas warsztatów organizowanych przez Szkołę Retuszu udoskonalicie swój workflow oraz nauczycie się rozumieć język fotografii reklamowej.
1
Czy fotografowanie aktów jest nietaktem?
10 luty 2017
Fotografia to świadomy proces, w którym fotograf ponosi całkowitą odpowiedzialność za efekt pracy. Czy więc fotografowanie kobiet nie jest swego rodzaju podglądactwem? Temat ten podejmuje najnowsza wystawa Wojtka Barczuka, którą już niebawem zobaczymy w Galerii Obok ZPAF
0
Wielka zimowa wyprzedaż w Bookoff - nasz wybór
9 luty 2017
W najbliższą sobotę wystartuje kolejna edycja wielkiej zimowej wyprzedaży w księgarni Bookoff, która co roku gromadzi wielu pasjonatów dobrych książek. Przyjrzeliśmy się liście albumów i wybraliśmy z niej swoich faworytów.
1
Najnowsza edycja British Wildlife Photography Awards otwarta na zgłoszenia
9 luty 2017
Jeśli macie w sobie żyłkę odkrywcy oraz jesteście miłośnikami fotografii dzikiej przyrody to nie możecie zapomnieć o British Wildlife Photography Awards. Ten prestiżowy konkurs czeka już na Wasze zgłoszenia.
0