Bezpłatne warsztaty astrofotografii na Dolnym Śląsku
0
Zostań bohaterem zdjęć Filipa Ćwika
16 sierpień 2017
Chcesz stać się głównym aktorem wyjątkowej sesji zdjęciowej autorstwa Filipa Ćwika? Wszystko co musisz zrobić to wziąć udział w projekcie “Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z…”. Zgłoszenia są przyjmowane do 26 sierpnia.
2
Przetestuj trzy obiektywy Samyang AF i wygraj jeden z nich – wyniki pierwszego etapu
14 sierpień 2017
Poznaliśmy nazwiska osób, które wezmą udział w testach konsumenckich trzech wyjątkowych obiektywów Samyang z autofokusem, które zaprojektowano z myślą o bezlusterkowym systemie Sony. Autor najlepszego tekstu zostanie nagrodzony wybraną przez siebie jedną z trzech testowych stałek Samyanga.
0
Masz ciekawe zdjęcia współczesnego Mokotowa? Weź udział w konkursie “Mokotów - teraz” i wygraj aparaty Instax oraz inne nagrody
10 sierpień 2017
Jeśli mieszkacie na Mokotowie, lub po prostu zrobiliście na nim jakieś wyjątkowe zdjęcia, nie zapomnijcie zgłosić ich do konkursu “Mokotów Teraz”. Kategorię konkursowe oferują dużą różnorodność, a do wygrania są m.in. aparaty Instax i warsztaty z Szymonem Szcześniakiem.
0
Nadciąga TIFF Festiwal 2017. O tym, czego się spodziewać opowiada dyrektor artystyczny, Maciej Bujko
10 sierpień 2017
Tegoroczna edycja TIFF Festival startuje już 7 września we Wrocławiu. W tym roku tematem przewodnim będą “zasoby” - jak postrzegają je artyści? Jak radzić sobie z ich niedoborem? Jak je dostrzegać? O tym, co czeka nas podczas festiwalu opowiada Maciej Bujko.
0
Darmowe warsztaty fotografii tradycyjnej i plener w Lublinie
8 sierpień 2017
Warsztaty Kultury zapraszają do wzięcia udziału w kolejnych zajęciach, które pozwolą lepiej poznać klasyczną, analogową stronę fotografii. W drugiej połowie sierpnia w Lublinie będzie można wziąć udział w darmowych warsztatach i plenerze fotograficznym.
0
Niewymuszona naturalność, czyli „18” Karoliny Wilczyńskiej
8 sierpień 2017
Warszawskie Patio Kredytowa zaprasza na wystawę młodej fotograf Karoliny Wilczyńskiej, specjalizującej się w portrecie i fotografii mody.
0
Grenlandia - jedź, zanim będą tam wszyscy...
7 sierpień 2017
Mądre powiedzenie doświadczonych podróżników głosi: "Kiedy zobaczyłeś już cały świat, jest jeszcze Grenlandia". Dlaczego warto wybrać się na zieloną wyspę tłumaczy fotograf National Geographic Marcin Dobas!
1
Jeszcze tylko do 8 sierpnia przyjmujemy zgłoszenia do testów optyki Samyang. Do wygrania obiektyw.
7 sierpień 2017
Jesteś użytkownikiem bezlusterkowca Sony? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Wspólnie z Foto-Techniką wystartowaliśmy z wyjątkowym konkursem, w którym do wygrania jest jeden z najnowszych obiektywów Samyang.
0
Osobliwe spojrzenie na piękno natury. W Ney Gallery & Prints ruszyła pierwsza w Polsce wystawa Andreasa Hürlimanna
0
Zobacz zwycięskie zdjęcia z konkursu Nikon Photo Contest 2016-2017.
31 lipiec 2017
Dziś poznaliśmy zwycięzców organizowanego od 1969 roku, prestiżowego konkursu Nikon Photo Contest. Główną nagrodę otrzymał chiński fotograf Yuanuan Tian. W tym roku przyznano także specjalne wyróżnienie z okazji 100. rocznicy istnienia firmy.
1
Zobacz wyjątkową „opowieść fotografistów“. Wernisaż wystawy już niebawem w Krakowie
31 lipiec 2017
48 zdjęć 48 wybitnych fotografów, a każdy z kadrów prezentuje odmienne oblicza Krakowa - tak w wielkim skrócie można opisać wystawę „Opowieść fotografistów“. Wernisaż już 10 sierpnia w Muzeum Historii Fotografii w Krakowie.
0
Czy selfie to najbardziej demokratyczne wcielenie autoportretu?
27 lipiec 2017
Odpowiedź na to jak i na inne pytania dotyczące współczesnej fotografii znajdziecie na II Ogólnopolskiej Fotograficznej Konferencji Naukowej „Widzenie siebie“, która odbędzie się w Katowicach.
0
Przetestuj FlashBender 2 Portable Lighting Kit - wyniki konkursu
26 lipiec 2017
W maju wspólnie z firmą Rogue wystartowaliśmy z konkursem, w którym wybrani uczestnicy mogli przetestować zestaw akcesoriów oświetleniowych FlashBender 2 Portable Lighting Kit. Miło nam poinformować, że najlepszą opinię przesłał Jacek Woźniak, który tym samym został zwycięzcą naszego konkursu.
0
Zobacz, co mówią o nas polskie drogi
25 lipiec 2017
Polskie drogi mówią o nas dużo więcej niż lasy, góry czy jeziora. Świetnym potwierdzeniem tych słów jest wystawa „Szeroka Droga“, w której skład wchodzą zdjęcia Anny Gregorczyk, Michała Adamskiego, Łukasza Szamałka i Karola Szymkowiaka. Wernisaż już dziś w Poznaniu.
0
Fotografujesz bezlusterkowcem Sony? Przetestuj 3 obiektywy Samyanga i wygraj jeden z nich!
24 lipiec 2017
Jesteś użytkownikiem bezlusterkowca Sony? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Wspólnie z Foto-Techniką wystartowaliśmy z wyjątkowym konkursem, w którym do wygrania jest jeden z najnowszych obiektywów Samyang.
2
Festiwal Fotografii „W Ramach Sopotu“ - poznaliśmy datę rozpoczęcia
24 lipiec 2017
Trzecia edycja Festiwalu Fotografii „W Ramach Sopotu” będzie pod każdym względem wyjątkowym wydarzeniem. Miłośnicy sztuki fotograficznej będą mieli okazję zobaczyć między innymi efekty pracy czołowych polskich artystów fotografów - Kuby Dąbrowskiego, Zuzy Krajewskiej, Adama Lacha, Rafała Milacha, Tadeusza Rolke oraz Ilony Szwarc.
0
„Poza Czasem“, czyli fotograficzna zabawa w tworzenie światów
21 lipiec 2017
Projekt fotograficzny "Poza Czasem" bawi się toposem twórcy, kreatora - który tworzy coś z niczego, bawi się procesem tworzenia opisu przebiegu akcji, narracji, fabuły. Wernisaż prac Bartosza Głowackiego już w najbliższy wtorek w Łodzi.
0