Na pierwszej linii - spotkania z polskimi fotografami wojennymi w Muzeum Powstania Warszawskiego
0
Jean-François Spricigo w Starej Galerii ZPAF. Perła belgijskiej fotografii młodego pokolenia
18 styczeń 2017
Stara Galeria ZPAF zaprasza do Warszawy na wernisaż wystawy Jeana - Francois Spricigo. Na nową ekspozycję „toujours l’aurore” składają się czarno-białe, poetyckie obrazy charakterystyczne dla twórczości artysty.
0
Shoot’em All - polska fotografia koncertowa w najlepszym wydaniu
17 styczeń 2017
Jesteście fanami dobrej muzyki i fotografii koncertowej? Jeśli tak to nie może Was zabraknąć na wystawie Shoott’em All. Wernisaż odbędzie się pod koniec stycznia w Warszawie.
1
Już w piątek bezpłatne szkolenie z kalibracji monitora i zarządzania barwą w fotografii
16 styczeń 2017
Medikon Polska zaprasza na bezpłatne szkolenie z kalibracji monitora i zarządzania barwą w fotografii, połączone z pokazem możliwości monitorów graficznych EIZO oraz rozwiązań do kalibracji X-Rite i Datacolor.
0
Szkoła Retuszu organizuje warsztaty edycji zdjęć dla początkujących
16 styczeń 2017
Już 26 lutego w Krakowie oraz online odbędą się warsztaty retuszu dla początkujących. Uczestnicy poznają techniki, które usprawnią ich pracę oraz opanują narzędzia, które stosują profesjonaliści.
0
Najlepsze zdjęcia World Press Photo 2016 w toruńskim Centrum Sztuki Współczesnej
13 styczeń 2017
Dzisiaj w toruńskim Centrum Sztuki Współczesnej ruszyły wystawa zdjęć nagrodzonych w konkursie World Press Photo 2016. Ekspozycję będzie można oglądać do 12 lutego 2017 roku.
0
Michał Korta i jego „The Shadow Line“
11 styczeń 2017
Tajemnicze i mroczne zdjęcia, które ukazują to co głęboko ukryte w podświadomości - tak w kilku słowach można scharakteryzować projekt „The Shadow Line“ autorstwa Michała Korty. Wernisaż wystawy jego prac odbędzie się już 20 stycznia w poznańskiej Galerii Piekary.
0
Urok prowincji w fotografii Jerzego Piątka
10 styczeń 2017
Przenoszą w czasie do okresu PRL i przedstawiają ludzi w ich codziennym otoczeniu, podczas zwykłych zajęć w małomiasteczkowej scenerii - tak w kilku słowach można opisać fotografie Jerzego Piatka, które utrwalił z niezwykłym pietyzmem i wyczuciem kadru. Wernisaż wystawy już dziś we wrocławskiej Galerii FOTO-GEN.
1
Fotograficzny styczeń w DSH. Warsztaty dla dzieci i dorosłych, spotkania i wiele innych
10 styczeń 2017
Dom Spotkań z Historią zaprasza w styczniu na cykl wydarzeń towarzyszących wystawie „Album rodzinny: SPOJRZENIA.”, w ramach których odbęda się m.in. bezpłatne warsztaty dla dzieci i dorosłych, specjalna akcja Filip Ćwika oraz oprowadzenie kuratorskie.
0
Ruszyła aukcja fotosów polskiego oraz światowego kina
0
Ryszard Kaczmarski: „Dokumentuję upływający czas.“
3 styczeń 2017
Zabierające w podróż w czasie, tajemnicze oraz intrygujące - tak w kilku słowach można opisać fotografie otworkowe autorstwa Ryszarda Kaczmarskiego. Wernisaż jego autorskiego projektu „Drzewa“ odbędzie się w połowie stycznia w galerii „Ciasna“.
1
Niewidzialne dialogi Borysa Makarego
30 grudzień 2016
Kuszą, hipnotyzują i uzależniają - tak w kilku słowach można opisać fotografie Borysa Makarego. Jego nigdy wcześniej nie prezentowane zdjęcia będzie można zobaczyć na wystawie Niewidzialne dialogi. Wernisaż zaplanowano na połowę stycznia 2017 roku.
0
Fotografia Dzikiej Przyrody 2016 już w styczniu w Galerii Bielskiej BWA
29 grudzień 2016
Już w najbliższy wtorek odbędzie się otwarcie wystawy, która co roku przyciąga tłumy odwiedzających. Galeria Bielska BWA jako pierwsza w Polsce pokaże najlepsze zdjęcia z tegorocznej edycji konkursu Wildlife Photographer of the Year 2016.
0
Jak niewidomi postrzegają fotografię? Wystawa Rafała Kuszpyty w Galerii Obok ZPAF
28 grudzień 2016
Projekt „Dotykając fotografii” jest próbą dialogu i przybliżenia fotografii osobom niewidzącym. Oprócz zdjęć, na wystawie zobaczymy (dotkniemy) także płaskorzeźb przedstawiających uchwycone sceny. Wernisaż odbędzie się w środę 4 stycznia 2017 roku.
0
Jakub Byrczek i jego „Pusta“
27 grudzień 2016
Związek Polskich Artystów Fotografików zaprasza na wystawę fotografii Jakuba Byrczka „Pusta“. Wernisaż odbędzie się na początku stycznia w Katowicach.
0
Wystaw swoje zdjęcia w CSW
20 grudzień 2016
Toruńskie Centrum Sztuki Współczesnej “Znaki Czasu” startuje z 5. edycją konkursu fotograficznego, w ramach którego najlepsze wybrane zdjęcia zawisną w przestrzeni wystawowej centrum.
0
Galeria Pauza powraca - wystawa Tomka Sikory i darmowe warsztaty Fujifilm
15 grudzień 2016
Klub Pauza & Galeria Pauza powróciły, by po przerwie, w nowym miejscu, na ul. Stolarskiej 5/3 (w Pasażu Bielaka) znów stać się centrum kulturalno - rozrywkowym Krakowa. Codziennie, aż do niedzieli będą odbywały się tu ciekawe wydarzenia i wernisaże.
0
Imaging Korea - przeszłość i teraźniejszość kraju w obiektywie 7 dokumentalistów
14 grudzień 2016
Do końca stycznia w warszawskim Muzeum Etnograficznym można oglądać wystawę fotografii, przedstawiającą nieznane oblicze Korei na ponad 120 zdjęciach siedmiu uznanych dokumentalistów. Od koreańskiej wsi lat 70., poprzez krajobraz strefy zdemilitaryzowanej aż po życie buddyjskich mnichów.
0
zamknij X
Plebiscyt 2016
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2016
Głosuj!