Lomo’Instant Automat Cabo Verde - natychmiastowy kompan podróży
0
Nikon W300 - wodoodporny kompakt z filmami 4K i łącznością Snapbridge
31 maj 2017
Oprócz najnowszych obiektywów, producent pokazał dziś także nową odsłonę odpornego kompaktu, który zaktualizowano między innymi o lepsze funkcje filmowe i jeszcze bardziej wzmocniono.
0
Garmin VIRB 360 to jedna z najciekawszych kamerek sferycznych jakie do tej pory pokazano
25 maj 2017
Największym problemem w spopularyzowaniu filmów 360° jest słaba dostępność urządzeń, które oferowałyby akceptowalną jakość obrazu i bogactwo funkcji w przystępnej dla zwykłego użytkownika cenie. Właśnie dlatego nowa kamera Garmina ma szansę zawojować ten rynek.
0
Ricoh WG-50: odporność to jego drugie imię
25 maj 2017
Najnowszy WG-50 to prawdziwy aparat dla najbardziej wymagających. Ma przetrzymać zanurzenie do głębokości 14 metrów, upadek z ponad półtora metra czy niskie temperatury. A to nie wszystkie cechy odpornego kompaktu Ricoha.
0
DJI Spark to mini dron sterowany gestem
25 maj 2017
Wygląda na to, że najnowszym modelem Spark firma DJI na nowo zdefiniowała pojęcie personalnego drona. W urządzeniu, które bez problemu zmieścimy w torbie, znalazło się wiele ciekawych rozwiązań, w tym możliwość kontroli za pomocą ruchu dłoni.
0
Jutro DJI ma zaprezentować drona, który pchnie granice miniaturyzacji jeszcze dalej niż Mavic
23 maj 2017
Dronem Mavic Pro firma DJI pokazała, że można stworzyć kompaktowego, przyjaznego użytkownikowi drona, który dorównywał by specyfikacją topowym modelom. Jutro mamy poznać nowy model, który na nowo zdefiniuje pojęcie drona personalnego.
1
Olympus Tough TG-5 - jeszcze bardziej odporny i funkcjonalny
17 maj 2017
Wytrzymalsza obudowa, nowa matryca, procesor obrazu zaczerpnięty z E-M1 Mark II, usprawniony AF, a także zdjęcia w formacie RAW i filmy 4K - to najważniejsze cechy zaprezentowanego dziś odpornego kompaktu Olympus Tough TG-5.
0
Nowa promocja Olympusa - do 450 zł zwrotu na aparaty i obiektywy
15 maj 2017
Olympus rusza z kolejną ofertą typu cashback. W jej ramach, po zakupie określonych aparatów i szkieł w okresie 15 maja - 15 czerwca 2017, będziemy mogli otrzymać zwrot części wydanych pieniędzy - łącznie nawet 2150 zł.
0
Phase One prezentuje monochromatyczną przystawkę 100 Mp. Nowa era czerni i bieli?
10 maj 2017
Choć we współczesnej fotografii dominuje kolor, niektórzy profesjonaliści oparli swoją karierę jedynie o zdjęcia monochromatyczne. Z pewnością od dzisiaj jednym z ich największych marzeń będzie nowa przystawka Phase One.
1
Ważna aktualizacja Olympusa - usprawnienia dla modeli E-M1 II, E-M5 II i PEN-F
0
Croz DIY to prosty aparat, którego złożenie zajmie zaledwie kilka chwil
5 maj 2017
O Croz po raz pierwszy usłyszeliśmy pod koniec ubiegłego roku. Kampania prowadzona na Kickstarterze okazała się sukcesem i teraz aparat do samodzielnego złożenia jest już dostępny w sprzedaży.
0
YI 360 VR - czy Xiaomi namiesza także na rynku kamer sferycznych?
27 kwiecień 2017
Xiaomi błyskawicznie wskoczyło do ścisłej czołówki producentów kamerek sportowych. Teraz chce przywłaszczyć sobie także spory kawałek wciąż jeszcze raczkującego rynku konsumenckich kamer sferycznych.
0
GoPro Fusion - czy to wreszcie kamera 360° na jaką czekaliśmy?
21 kwiecień 2017
Kto śledzi rynek kamer sferycznych, ten wie, że na razie trudno na nim znaleźć urządzenie, które oferowałoby wysoką jakość nagrań i było dostępne w akceptowalnej przez zwykłego Kowalskiego cenie. Ten stan rzeczy zmienić ma nowa kamerka GoPro Fusion.
0
Aktualizacja Canona EOS 5D Mark IV wprowadza profil C-Log w trybie filmowym
20 kwiecień 2017
Już od pewnego czasu pojawiały się plotki na temat tego, że aby zwiększyć konkurencyjność modelu 5D Mark IV na rynku wideofilmowania Canon wprowadzi do niego profil Log. Dziś stało się to faktem. Niestety aktualizacja oznacza wydatek rzędu 400 zł.
4
Lomography Simple Use - jednorazowy aparat na nowo
20 kwiecień 2017
Czy w tych czasach jednorazowy aparat analogowy ma jeszcze sens? Lomography uważa, że tak i prezentuje model Simple Use, który oferuje znacznie więcej niż jednorazówki, z którymi większość z nas miała do czynienia.
0
Sony A9 - pogromca topowych reporterskich lustrzanek?
19 kwiecień 2017
Już od dłuższego czasu pojawiały się plotki na temat tego, że Sony ma w zanadrzu bezlusterkowca, który miałby konkurować z najbardziej zaawansowanymi korpusami firm Canon i Nikon. Dziś postanowił przedstawić go światu. Czy Sony A9 rzeczywiście ma szansę zdetronizować topowe lustrzanki?
9
Panasonic Lumix TZ90 - lepsza matryca i odchylany ekran
19 kwiecień 2017
Rok po premierze kompaktowego superooma, producent zdecydował się na jego aktualizację. Zmiany są kosmetyczne, ale ucieszą między innymi fanów autoportretów.
3
Fujifilm Instax Square SQ10 - kwadratowy, ale cyfrowy
19 kwiecień 2017
Po ponad pół roku od pierwszych zapowiedzi kwadratowy Instax ujrzał wreszcie światło dzienne i od razu wprowadza niemałą rewolucję w ofercie. To bowiem hybryda łącząca świat cyfrowy z fotografią natychmiastową.
4