Ubiquiti FrontRow - relacje na żywo bez użycia rąk
0
Więcej szczegółów na temat specyfikacji Nikona D850. Czy nadchodzi lustrzankowa bestia?
14 sierpień 2017
Zwykle nie piszemy o plotkach, tym razem jednak prawdopodobieństwo, że znajdą potwierdzenie w rzeczywistości jest bardzo duże. Do sieci wyciekła bowiem oficjalna chińska prezentacja aparatu. Czy będziemy mieli do czynienia z nowym królem lustrzanek?
7
Oto, na co stać rewolucyjny 52-megapikselowy aparat Light L16. Oficjalne sample w pełnej rozdzielczości
1 sierpień 2017
Niekonwencjonalny aparat Light L16 rozpala naszą wyobraźnie już od ponad dwóch lat. Dopiero niedawno jednak urządzenie nabrało ostatecznych kształtów i trafiło do przedsprzedaży. Czy ma szansę zdetronizować  tradycyjne aparaty? Zobaczcie oficjalnie sample w wysokiej rozdzielczości.
0
Czy wiesz, jak dokładnie działa współczesna migawka?
1 sierpień 2017
Koncepcję działania migawki zna zapewne każdy fotografujący. Ale czy wiecie jak dokładnie wygląda to od strony mechanicznej? Ten krótki film wszystko wyjaśni.
1
Tak najprawdopodobniej będzie wyglądał nowy Nikon D850
27 lipiec 2017
Korpus podobny do poprzednika, ale z kilkoma ważnymi usprawnieniami. Nowy D850 ma mieć odchylany ekran oraz podświetlane przyciski - tak wynika ze zdjęć opublikowanych przez NikonRumors.com. Jak podaje serwis „są to najprawdopodobniej fotografie, które będziemy mogli zobaczyć w informacjach prasowych Nikona“.
2
Nadchodzi długo wyczekiwany Nikon D850
25 lipiec 2017
Nikon oficjalnie potwierdził trwające prace nad następcą wysłużonego już modelu D810. Czy jego następca, D850 okaże się prawdziwym megapikselowym monstrum?
0
Problemy z migawką w modelu Nikon D750… po raz trzeci
17 lipiec 2017
Wygląda na to, że Nikon nadal nie uporał się z wadą produkcyjną migawki, występującą w niektórych egzemplarzach modelu D750. Producent rozszerzył właśnie akcję serwisową o kolejne serie.
0
Light L16, rewolucyjny aparat z 16 obiektywami, nareszcie w przedsprzedaży
17 lipiec 2017
Pamiętacie jeszcze Light L16 - jeden z najciekawszych i najbardziej rewolucyjnych projektów ostatnich lat? W sieci pojawiało się wiele informacji o tym wyjątkowym aparacie, jednak ciągle brakowało najważniejszego szczegółu - kiedy model L16 trafi na rynek. Dziś poznaliśmy odpowiedź na to pytanie.
4
Leica TL2 to druga odsłona futurystycznego aparatu
10 lipiec 2017
Większa rozdzielczość matrycy APS-C, usprawniony autofokus, bardziej intuicyjny interfejs oraz delikatne zmieniony projekt minimalistycznego body - to główne cechy zaprezentowanego dziś bezlusterkowca firmy Leica.
0
Canon EOS 200D to amatorska lustrzanka z profesjonalnymi rozwiązaniami
1
Canon EOS 6D Mark II - pełna klatka "dla amatorów" powraca. Mocna jak nigdy i w świetnej cenie
29 czerwiec 2017
Model 6D Mark II to chyba najbardziej oczekiwany przez użytkowników Canona aparat ostatnich lat. Czy następca pierwszej „taniej” pełnej klatki producenta ma szansę podbić serca tych, którzy tak zadowoleni byli z poprzednika? Wszystko wskazuje na to, że tak.
8
Videre 35 mm to aparat otworkowy, który możesz stworzyć od podstaw
26 czerwiec 2017
W serwisie Kickstarter pojawił się bardzo ciekawy projekt. Videre 35 mm to aparat otworkowy w całości wykonany z kartonu i papieru. Przychodzi do nas w częściach, które sami musimy złożyć.
1
Lomo’Instant Automat Cabo Verde - natychmiastowy kompan podróży
31 maj 2017
Najnowsza, wakacyjna odsłona popularnego natychmiastowego aparatu firma Lomography ma okazać się „prawdziwym mocarzem zamkniętym w niewielkim korpusie“.
0
Nikon W300 - wodoodporny kompakt z filmami 4K i łącznością Snapbridge
31 maj 2017
Oprócz najnowszych obiektywów, producent pokazał dziś także nową odsłonę odpornego kompaktu, który zaktualizowano między innymi o lepsze funkcje filmowe i jeszcze bardziej wzmocniono.
0
Garmin VIRB 360 to jedna z najciekawszych kamerek sferycznych jakie do tej pory pokazano
25 maj 2017
Największym problemem w spopularyzowaniu filmów 360° jest słaba dostępność urządzeń, które oferowałyby akceptowalną jakość obrazu i bogactwo funkcji w przystępnej dla zwykłego użytkownika cenie. Właśnie dlatego nowa kamera Garmina ma szansę zawojować ten rynek.
0
Ricoh WG-50: odporność to jego drugie imię
25 maj 2017
Najnowszy WG-50 to prawdziwy aparat dla najbardziej wymagających. Ma przetrzymać zanurzenie do głębokości 14 metrów, upadek z ponad półtora metra czy niskie temperatury. A to nie wszystkie cechy odpornego kompaktu Ricoha.
0
DJI Spark to mini dron sterowany gestem
25 maj 2017
Wygląda na to, że najnowszym modelem Spark firma DJI na nowo zdefiniowała pojęcie personalnego drona. W urządzeniu, które bez problemu zmieścimy w torbie, znalazło się wiele ciekawych rozwiązań, w tym możliwość kontroli za pomocą ruchu dłoni.
0
Jutro DJI ma zaprezentować drona, który pchnie granice miniaturyzacji jeszcze dalej niż Mavic
23 maj 2017
Dronem Mavic Pro firma DJI pokazała, że można stworzyć kompaktowego, przyjaznego użytkownikowi drona, który dorównywał by specyfikacją topowym modelom. Jutro mamy poznać nowy model, który na nowo zdefiniuje pojęcie drona personalnego.
1