Rollei Vario Chrome - nowy slajd wkracza na rynek
1
Styl, funkcjonalność i niezawodność: to trzy atrybuty nowej torby Billingham Hadley One
29 czerwiec 2017
Jeżeli poszukujecie wytrzymałej i klasycznie wyglądającej torby fotograficznej, to mamy dobrą wiadomość. Swój wzrok powinniście skierować w stronę firmy Billingham, która zaprezentowała swoje najnowsze dzieło - model Hadley One.
0
WD My Passport Ultra - jeszcze bardziej stylowy i funkcjonalny
28 czerwiec 2017
Jeżeli poszukujecie ciekawie wyglądającego i funkcjonalnego dysku przenośnego to mamy dobrą wiadomość. Na rynku właśnie pojawiła się nowa generacja My Passport Ultra. „Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących zebrać w jednym miejscu wszystkie aspekty swojego cyfrowego życia“ - obiecuje producent.
0
Foldio 3 - przenośny zestaw bezcieniowy do fotografii produktowej teraz jeszcze lepszy
14 czerwiec 2017
W przeszłości widzieliśmy już kilka podejść do tematu przenośnego zestawu do fotografii produktowej. Nowa generacja Foldio zaskakuje jednak wygodą i funkcjonalnością.
1
Camtraptions PIR Motion Sesnor - fotografowanie zwierząt z bliska prostsze niż kiedykolwiek
14 czerwiec 2017
Wśród zwycięskich zdjęć konkursów fotografii przyrodniczej coraz częściej pojawiają się ujęcia wykonane przy pomocy fotopułapek. Nowy czujnik firmy Camtraptions przenosi wygodę tego rozwiązania na wyższy poziom.
0
Tenba Roadie to najnowsza odsłona fotograficznych walizek dla profesjonalistów
12 czerwiec 2017
Firma Tenba odświeżyła kolekcję fotograficznych walizek dla najbardziej wymagających użytkowników. Modele wchodzące w skład linii Roadie są jeszcze bardziej odporne i funkcjonalne. Poza tym korzystają z kilku ciekawych i nowatorskich rozwiązań.
0
Sandmarc Drama & Scape to zestawy filtrów polaryzacyjnych i ND do smartfona
8 czerwiec 2017
Fotografia mobilna wkracza właśnie na zupełnie nowy poziom. Tak przynajmniej uważa firma Sandmarc, która zaprezentowała dwa zestawy filtrów polaryzacyjnych i szarych zaprojektowanych z myślą o smartfonach.
0
Apple w nowym tablecie iPad Pro wprowadza zmiany, na które czekaliśmy
6 czerwiec 2017
To nie koniec nowości Apple. Firma z Cupertino zaprezentowała także najświeższą generację iPad’ów Pro. Nowe tablety dla wymagających to usprawnienia niemal w każdym calu. Otrzymujemy bowiem lepszy ekran, procesor i aparat. A to nie wszystko.
0
Nowy iMac Pro - wszystko, co musisz o nim wiedzieć
6 czerwiec 2017
„To najpotężniejszy komputer, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy“ - mówią projektanci Apple. Zapowiedziany iMac Pro jest wręcz naszpikowany najnowszymi technologiami. Jednak, co dokładnie wyróżnia go na tle profesjonalnej konkurencji? Sprawdźcie.
4
Think Tank StreetWalker Rolling Backpack V2.0 - idealny na każdą podróż
1