Rotolight ANOVA Pro - uniwersalne oświetlenie LED z trybem HSS. Nowy standard?
0
Udee: funkcjonalność to jego drugie imię
17 styczeń 2017
Jeżeli poszukujecie uniwersalnego i wytrzymałego plecaka to mamy dobrą wiadomość. Udee to aż 19 innowacyjnych rozwiązań, które sprawdzą się w podróży i nie tylko - obiecuje producent.
0
Dron Lily przechodzi do historii
13 styczeń 2017
Lily miał być dronem wyjątkowym i stworzonym specjalnie dla najbardziej wymagających użytkowników. Na rynku miał pojawić się pod koniec ubiegłego roku. Jednak nic nie zapowiadało, że po udanej kampanii w serwisie Kickstarter producent ogłosi upadłość.
0
Astropad Studio zamieni iPad Pro w zaawansowany tablet graficzny
12 styczeń 2017
Astropad Studio to bardziej zaawansowana odsłona aplikacji, która umożliwia wykorzystywanie iPad’ów Pro, jako tabletów graficznych. Usprawniono między innymi funkcję Magic Gestures oraz technologię Liquid Extreme.
1
Moshi Arcus - funkcjonalny plecak dla fotografów podróżniczych i nie tylko
11 styczeń 2017
Na rynku nie brakuje plecaków fotograficznych, czasem trudno jednak znaleźć odpowiedni model, który byłby także wygodnym i funkcjonalnym akcesorium wyprawowym. Właśnie w takim celu powstał nowy plecak firmy Moshi.
1
Yongnuo YN968EX-RT - prawdziwy mocarz
10 styczeń 2017
YN968EX-RT to najbardziej zaawansowana lampa błyskowa Yongnuo. Dzięki dużej mocy błysku, wbudowanemu sterownikowi radiowemu oraz funkcjom TTL i HSS ma efektywnie konkurować z systemowymi lampami reporterskimi.
0
Dell UltraSharp 32 Ultra HD 8K to pierwszy na świecie monitor graficzny o rozdzielczości 8K
9 styczeń 2017
Wygląda na to, że modelem UltraSharp 32 Ultra HD 8K firma Dell przekroczyła nieosiągalne dotąd granice. A już za pewno zaprezentował monitor, który mocno zaciekawi niejednego wymagającego fotografa, filmowca i grafika.
0
Dell Canvas – tablet graficzny dla prawdziwych profesjonalistów
6 styczeń 2017
Jak na razie zaprezentowany w ostatnim kwartale ubiegłego roku Microsoft Surface Studio nie miał silnego konkurenta. Ten stan rzeczy pragnie zmienić firma Dell, która właśnie pokazała światu swoje najnowsze rozwiązanie – zaawansowany tablet graficzny Canvas.
0
Kingston DataTraveler Ultimate GT - 2 TB w kieszeni
4 styczeń 2017
CES 2017: Chcielibyście mieć całą Waszą bibliotekę zdjęć zawsze przy sobie? Kingston ma dla was najbardziej pojemne pamięci USB na świecie.
0
Epson SureColor SC-P5000 - precyzyjne wydruki dla profesjonalistów
0