Quadralite Pulse Pro X - szybkie, wydajne i precyzyjne
0
Manfrotto National Geographic Australia – kolekcja dla prawdziwych odkrywców
6 marzec 2017
Zaprezentowana seria Manfortto to aż 5 nowych produktów – cztery torby i jeden plecak – inspirowanych australijskim krajobrazem.
0
DJI Matrice 200 polecą tam, gdzie inne drony nie dadzą rady
28 luty 2017
Nowe drony DJI Matrice 200 to prawdziwe podniebne bestie. Zaprojektowane z myślą o prawdziwych zawodowcach mają sprawdzić się w boju - lot podczas ulewy i silnego wiatru nie powinien stanowić żadnego problemu.
0
Przenośny system Elinchrom ELB 1200 jest tak mały, że można z nim skoczyć na spadochronie
28 luty 2017
Jeśli przed wyjściem z błyskiem w plener powstrzymywały Was do tej pory gabaryty sprzętu, mamy dla was dobrą nowinę. Nowy system Elinchrom ELB 1200 jest tak kompaktowy, że będziecie z niego mogli skorzystać w każdej sytuacji. Dosłownie.
0
Nowe miniaturowe statywy w linii Genesis Base - Mini ABT Kit oraz T-1
28 luty 2017
W nagradzanej linii statywów Genesis Base pojawiły się dwa nowe trójnogi, które w wyjątkowo kompaktowej konstrukcji zamykają funkcjonalność profesjonalnych modeli.
1
UHS-III - nowy standard kart SD zaprezentowany
24 luty 2017
Jeśli jakimś cudem prędkości zapisu i odczytu oferowane przez najnowsze karty SD to dla was za mało, mamy dobrą wiadomość. SD Association zaprezentowało właśnie nowy standard kart pamięci - UHS-III.
0
REDRO - wielkoformatowy druk Twoich fotografii
24 luty 2017
W przypadku fotografii, rozmiar ma znaczenie. Dzięki usługom REDRO wasze zdjęcia mogą stać się ciekawym elementem wnętrza, co pozwoli uatrakcyjnić fotograficzną ofertę.
1
Luuv - profesjonalne efekty w kompaktowym wydaniu
24 luty 2017
Pamiętacie Luuv? Ten niewielki stabilizator do kamer sportowych i smartfonów został po raz pierwszy zaprezentowany na początku 2015 roku. Jednak dopiero teraz trafiał do sprzedaży. Czy warto było czekać?
0
UNO II to futurystyczny plecak dla każdego
24 luty 2017
Wydaje się, że funkcjonalność to drugie imię modelu UNO II. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom oraz możliwości dowolnej konfiguracji wewnętrznej komory może okazać się ciekawą propozycją - nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.
0
Lomography Color Negative F2/400 - film, który może przejść do historii
1