WD My Cloud Home, czyli wszystkie dane w jednym miejscu
0
Quadralite wprowadza lampę i wyzwalacz radiowy do aparatów Fujifilm, Olympus i Panasonic
30 sierpień 2017
Marka Quadralite poszerzyła wsparcie o bezlusterkowce systemu Mikro Cztery Trzecie i aparaty Fujifilm - w ofercie pojawiła się współpracująca z nimi niedroga lampa błyskowa Stroboss 36 oraz system radiowego sterowania Navigator X.
0
Feiyu Tech a1000 - zaawansowany gimbal do bezlusterkowców i kamer o wadze do 1 kg
30 sierpień 2017
Feiyu Tech coraz mocniej zaznacza swoją pozycję na rynku gimbali. Niedawno zobaczyliśmy kierowany do zawodowców model a2000, a niebawem na rynku pojawi się jego młodszy i tańszy brat - oferujący te same funkcje i przeznaczony do pracy z bezlusterkowcami model a1000.
2
FOQUS Type-D 200 - monochromatyczny film prosto z Rosji
30 sierpień 2017
Fotografia analogowa przeżywa swoją druga młodość. Do grona producentów klisz filmowych dołączyła teraz rosyjska firma FOQUS, która zaprezentowała panchromatyczny film czarno-biały Type-D 200. Cena za jedną rolkę może zaskoczyć.
3
Canon MT26EXRT Twin Lite - oświetlenie do zdjęć makro teraz jeszcze lepsze
29 sierpień 2017
Oprócz dzisiejszych imponujących premier z obszaru przeznaczonych do makrofotografii szkieł tilt-shift, producent pokazał także nowe oświetlenie MT26EXRT Twin Lite. Dzięki zwiększonej mocy i nowym możliwościom sprawi, że fotografowanie małych obiektów będzie jeszcze wygodniejsze.
0
Błyskowa ofensywa Yongnuo
28 sierpień 2017
Yongnuo, chiński producent optyki i oświetlenia fotograficznego, zaprezentował dwie zaawansowane lampy błyskowe. YN968N to flagowy flash do systemu Nikona. Z kolei TN568EX lll to kolejna odsłona wszechstronnej lampy reporterskiej.
0
Think Tank Spectral - bezpieczeństwo ponad wszystko
24 sierpień 2017
Think Tank zaprezentował właśnie nową serię toreb fotograficznych, która łączy w sobie funkcjonalność i elementy zabezpieczające przed kradzieżą z przystępną ceną.
0
Nikon ES-2 - digitalizacja negatywów bez skanera
24 sierpień 2017
Oprócz nowego aparatu Nikon pokazał dziś także ciekawe akcesorium, które jeszcze bardziej rozszerza pole zastosowań nowej lustrzanki. Jest nim adapter ES-2, dzięki któremu korzystając ze szkieł makro będziemy mogli “zeskanować” filmy analogowe.
6
WD My Book Duo - biurkowe 20 TB z macierzą RAID
23 sierpień 2017
Nie każdy, kto pracuje z dużą ilością zdjęć, lub filmów, musi od razu inwestować w stacje NAS. Dla tych, dla których liczy się przede wszystkim miejsce i bezpieczeństwo WD proponuje zewnętrzne dyski My Book Duo, pracujące w systemie RAID.
0
Bez tej aktualizacji nie polecisz dronem Spark. Zadba już o to DJI
0